בן ישי: "הטירוף פה מזכיר את הימים בליגת העל"

דרבי ראשון העונה באשדוד (אריק גורנו) דרבי ראשון העונה באשדוד (אריק גורנו)
ההיסטוריה חוזרת. לאחר שנים של העדרות מהמגרשים, באשדוד סוף סוף יחגגו דרבי ראשון בעיר וזאת במסגרת גביע המחוז של ליגה ג'. בן ישי: "היום זה הרגע שלו חיכתה כל העיר 18 שנה מאז הדרבי האחרון"

הערב (ג') ייערך גמר גביע ליגה ג' מחוז דרום, כאשר בגמר ישחקו הפועל 'אדומים' אשדוד מול מכבי אשדוד. כאמור, שתי הקבוצות קמו לתחייה העונה וצברו לא מעט אוהדים והציפייה שהערב אלפי צופים יגיעו לחזות במשחק. 

שתי הקבוצות התחמשו משמעותית בקיץ האחרון והביאו מספר רב של שחקני עבר גדולים מהעיר, ולכן המשחק הערב אמור להיות מעניין גם על כר הדשא ולא רק ביציעים.

אוהדי הפועל (אריק גורנו)
בצד של הפועל ישנם שחקנים בכירים כמו השוער יניב בן ישי, המגן אמיר אלקריף, הקשר רומן חאוסטוב והחלוצים דודו ביטון וחנן פדידה. אצל מכבי אפשר למצוא בסגל שחקנים בכירים כמו דניאל טולמסוב, משה זמירו, רועי סבג ושי אבוקסיס. על הקווים יעמדו מאמני עבר כמו מוריס זאנו בצד של הפועל ופיני עייש בצד של מכבי.

אחד משחקני המפתח הערב הוא השוער, יניב בן ישי, שאמר לקראת המשחק: "היום זה הרגע שלו חיכתה כל העיר 18 שנה מאז הדרבי האחרון. הריגוש מורגש בכל פינה בעיר ואנחנו נעשה הכל כדי להביא תואר ראשון למועדון".

גם בקרב האוהדים צפוי קרב מעניין, כאשר גם אוהדי מכבי וגם אוהדי הפועל פעלו במשך לילה שלם לבניית ציוד הולם ותפאורה לאחד המשחקנים המעניינים ביותר של הליגות הנמוכות בשנה הקרובה.

האוהדים מתכוננים לדרבי (אריק גורנו)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אשדוד כנסו בבקשה
(אוהד שאכפת לו: 16:20 20-10-2015)
אוהדים יקרים מישהו יכול להעלות את המישחק ביוטיוב בבקשה כי יש אנשים בינהם אני שלא יכולים להגיע למישחק
2
הרגת אותנו בליגת העל \לאומית
(מ ס אשדוד : 13:51 20-10-2015)
המקום שלך זה ליגה ב או ג

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?