דודי סטולפר: "בוגרים בליגה א' זו התחלה מצוינת בשבילי"

דודי סטולפר (שקד מורג) דודי סטולפר (שקד מורג)
בשבועות האחרונים, עברה בית"ר כפר סבא שינויים ותהפוכות בעקבות פתיחת עונה לא טובה והרבה שחקנים עזבו את הקבוצה. כמו כן, גם עופר בכר פינה את מקומו והמועדון יקווה לשינוי תחת הדרכתו של דודי סטולפר

ביום שישי הקרוב בשעה 11:45 תארח בית"ר כפר סבא את בני אילת, כאשר כפר סבא תחפש את ניצחונה הראשון לעונה כשעל הקווים יעמוד מאמנה החדש דודי סטולפר.

לראשונה בקריירת הכדורגל העשירה שלו, יאמן סטולפר קבוצה בוגרת, ורגע לפני המשחק תפסנו את דודי לראיון בלעדי ל"דאבל פס" לקראת הבכורה כמאמן קבוצה בוגרת.

איך ההרגשה שלך לפני המשחק הראשון כמאמן קבוצה בוגרת בליגה א'? אחרי מה שעברת בכדורגל יש התרגשות?
"ההרגשה טובה מאד. בוגרים בליגה א' זו התחלה מצוינת בשבילי במיוחד בעיר שאיתה אני מזוהה. ההרגשה טובה מאוד גם מול השחקנים וביחס למשחק הקרוב".

איך אתה מרים את המורל ומצב הרוח בקבוצה בעקבות אירועי השבוע?
"לגבי המורל ומצב הרוח, באימון הראשון שהתקיים ביום ראשון השבוע פגשתי חבורה של שחקנים מצוינים עם הראש למטה. זה לא נעים להשיג נקודה אחת מארבע משחקים לקבוצה עם מסורת. אחרי האימון, נפגשתי עם הבעלים מקסים סוסן וחקרתי את הנושא, הייתה תחושה שיש לשחקנים משקולת לא קטנה ואחרי השיחה הבנתי שכדי להחזיר להם את חדוות המשחק שכל כך אפיינה אותם כדי לי לבוא בגישה נעימה ולהתקרב אליהם דרך אימונים מהנים וקצביים. עם פחות אספות, ניתוחים, כאבי ראש, ויותר שיחות אישיות אפשר להחזיר את הביטחון לשחקנים המצוינים שלא נכנסו טוב לעונה. זה קורה. בכל מקרה הבהרתי להם שבסך הכל עברנו ארבעה משחקים והדרך עוד ארוכה".

האם אתה מתכנן שינוים מקצועיים או טקטיים לקראת המשחק בשישי?
"כן. לא הולכים עם הראש בקיר, חייבים שינוי במערך כדי ליצור מצב שונה בתוך המגרש. כשמבקיעים שער אחד וסופגים שמונה בארבע משחקים כנראה שצריך לשנות. בכל מקרה המערך לא חשוב, חשובה האמביציה, האווירה וההשקעה על המגרש".

איך אתה מתכונן למשחק נגד אילת? מה ידוע לך על היריבה?
"מדובר ביריבה שמתנהגת בצורה שונה במשחקי החוץ ממשחקי הבית שלה ואנחנו נערך בהתאם. בכל מקרה, בתפיסה שלי, אני רוצה ליצור מצב שהיריבה תצטרך להיערך מולי ותשבור את הראש איך למצוא פתרונות מולנו ולא להיפך".

האם נראה את דודי סטולפר כמאמן הקבוצה הבוגרת עד לסוף העונה?
"כרגע אני לא חושב על המשך העונה, המטרה היא המשחק הקרוב בלבד מול אילת, אחרי המשחק נשב ונראה איך מתקדמים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אתה נהנה להתאבד
(חיים: 14:05 22-10-2015)
דודי אנחנו מכירים הרבה שנים ולדעתי אתה מתאבד מקצועית
2
בהצלחה רבה דודי
(כפר סבאי: 14:43 22-10-2015)
בהצלחה לביתר כפר סבא. עשיתם צעד נכון והחתמתם מאמן מצוין ובן אדם מדהים.
3
דודי תזהר.....
(גאבור מרטון: 15:14 22-10-2015)
כמה שפחות מגע עם דני הבן אדם סרטן אלים
4
בהצלחה גבר
(איציק הגדול: 15:46 22-10-2015)
מקווה שיתחיל איתך השינוי ו 3 נקודות כבר מחר!!

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?