שמשון ניצחה בגמר ותפגוש את שעריים

מחכים לשעריים מחכים לשעריים
שמשון תל אביב ניצחה בגמר גביע הליגה את בית"ר יפו לאחר הארכה ואמורה לפגוש בסיבוב הבא את מכבי שעריים. יחזקאל: "בנודיס ושעריים אמורים לנצח אותנו 0:5". המשחק ככל הנראה ייערך באזור

הישג נהדר לשמשון תל אביב כאשר הקבוצה ניצחה בגמר גביע הליגה את בית"ר יפו בתוצאה 2:3, ובשלב הבא של גביע המדינה תפגוש שמשון את קבוצת המיליונים של אלדד פרי.

הגמר בין שמשון ליפו היה מאד דרמטי כאשר כבר בדקה העשרים העלה ערן מכלוף את יפו ליתרון, אבל נאור הלוי השווה בדקה ה-32. רבע שעה לסיום המשחק, דוד קדוש, החזיר את היתרון ליפו אך קורל אזולאי השווה שלוש דקות לסיום המשחק.

ההארכה הייתה מאוזנת, ובשניות הסיום התקפה נהדרת של שמשון הסתיימה בשער שני של הלוי שהביא אותה לשלב הבא בגביע המדינה.

שמחה גדולה שררה בסיום בחדר ההלבשה של שמשון, כאשר שחקניה כבר ידעו כי בשלב הבא מצפה להם היריבה החזקה ביותר, מכבי שעריים.

אחד מכוכבי המשחק, אורן יחזקאל, התייחס ליריבה העתידית: "בנודיס ושעריים צריכים לנצח אותנו 0:5 וכל תוצאה פחות מזה תהיה תוצאה טובה. המחליפים של שעריים צריכים לנצח אותנו בקלות. עשינו את שלנו וכעת נתרכז בליגה. כל הכבוד לכל האוהדים הרבים שהגיעו למשחק ועודדו אותנו".

אחד מבעלי הקבוצה, רועי עובדיה, אמר בסיום: "המטרה שלנו זה לעלות ליגה, כל השאר זה בונוס. אני שמח אבל אהיה יותר מאושר שנעלה ליגה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תערכו תמשחק בשכונת התקווה או בוינטר תגבו 25 שקל כרטיס ותעשו קופה קטנה !!! חבל לערוך משחק כזה עם פוטנציאל קהל של 3 וחצי אלף אם לא יותר במגרש כזה כמו באזור וגם בכניסה חופשית !!!

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?