חוסר מושג בגלבוע? בטוח חוסר ניסיון

אבי מלכה ואוהד אפרים אבי מלכה ואוהד אפרים
אוהד אפרים, יו"ר אסי גלבוע, עמד בימים האחרונים במרכזה של פרשת בריחתו של אבי מלכה למכבי שעריים. בשורה התחתונה ההתנהלות של אפרים עשתה נזק אדיר לגלבוע. קובי פורטל מנתח ימים של חוסר ניסיון

אין ספק שכל סיפור העברתו של אבי מלכה העסיקה אותנו, העיתונאים, במשך כמה ימים טובים. כן יעזוב? לא יעזוב? כמה כסף יקבלו? אם בכלל? בסופו של דבר מלכה קיבל את מה שהוא רצה, והאמת? קשה לסרב להצעה שהגיעה מהמועדון הרחובותי. אמנם הוא יכל לעשות את זה בדרך אחרת אבל זה כבר דיון אחר.

הנזק התדמיתי שאסי גלבוע ספגה בעקבות המעבר של מלכה לשעריים הוא עצום. כולם בטח שואלים את עצמם "איך גלבוע תסתדר ללא החלוץ?", אך מה שהם לא יודעים שהמבחן האמתי של הקבוצה הוא בכלל הקרע שנוצר בין אוהד אפרים למשפחת דניאל.

אפרים נכנס רק השנה לתפקיד ועולם הכדורגל די חדש לו. אין ספק שהוא תרם לעובדה שגלבוע הצליחה להרים את הראש שלה מעל המים כששם על השולחן לא מעט מכספו האישי, אך במהלכים האחרונים שלו תרומתו התגמדה.

הסוד להצלחת קבוצה הוא במתן שקט. בימים האחרונים היה הכל במועדון מחבל התענך מלבד המילה שקט. בעוד שאוהד אפרים ולירן דניאל אישרו לאבי מלכה להיפגש עם שעריים, סבח ואורן דניאל לא ידעו דבר, כבר סיבה למסיבה.

אוהד אפרים ולירן דניאל (משמאל) (קובי פורטל)

לאחר שככל הנראה השניים הבינו שעשו טעות, עושה רושם שאפרים ניסה לגמד את הטעות כשהטיל וטו, יחד עם סבח ואורן דניאל, על המעבר של מלכה ונקב בסכום חסר תקדים של 100 אלף שקלים. קרוב לוודאי שאפרים ידע שהסכום הזה לא יתקבל ונקב בו רק כדי לנסות לצאת בסדר מול סבח ואורן דניאל, לכאורה.

מוקדם יותר בבוקר צוטט אוהד אפרים כשהוא החליט להפחית את הסכום ל-50 אלף שקלים. בסוף היום החליט לשחרר את אבי מלכה ללא תמורה בטענה שהופעלו עליו לחצים מצד החלוץ ואשתו. הרי אפרים הוא איש עסקים ברמ"ח איבריו. לוותר כל כך מהר על סכום כל כך נכבד ועוד אחרי ההצהרות שהוא וחבריו יצאו בתקשורת? במבחן הזה אפרים קיבל נכשל.

אגב, גם מהמהלך הזה סבח ואורן דניאל לא ידעו דבר והתעדכנו אך ורק דרך הפרסומים ב"דאבל פס".

אם אפשר לאפיין את אסי גלבוע בתכונה מסוימת היא שעד עכשיו המועדון היה מנוהל בצורה מופתית. היחסים בין חברי ההנהלה תמיד היו מוגדרים כטובים מאוד, ושיתוף הפעולה בין כולם היה פורה.

אולי מבחוץ זה לא נראה לעין, אך בשביל זה אנחנו כאן. הרוחות בגלבוע עדיין סוערות בעקבות המהלכים האחרונים. אפרים ביצע קומדיה של טעויות שלבטח לא מאפיינות את המועדון הוותיק. ברגע שחלק מחברי ההנהלה מתעדכנים דרך התקשורת צריכה להידלק נורת אזהרה אדומה עבורם, לא סתם העיסוקים של אנשי גלבוע יומיים לפני משחק קריטי הם עדיין בסוגיית החלוץ.

לסיום, מאז שוחרר אבי מלכה מאסי גלבוע מצוטט אפרים כמי שנתן לו שחרור ללא תמורה. אני יודע על עסקה כספית סבוכה. אבי מלכה קיבל, לכאורה, כספים עבור משכורות שהוקדמו לו עוד בתחילת העונה, שעריים, ככל הנראה, היו חלק מהפיצוי בקיזוז הסכומים העודפים. מאחר ואיני מס הכנסה אז בואו נשאר בנושא של התמיד והנזק הבלתי הפיך שאפרים עשה לגלבוע.

הכתוב הינו טור דעה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קבוצה לא יכולה להתבסס רק על שחקן אחד
(אוהד אסי גלבוע מהתענכים: 18:28 21-10-2015)
אבי מלכה בן 31.5 ויש לו לשחק עוד 3עונות , הוא קיבל הצעה חלומית משעריים ושתשפר את מצבו הכלכלי , גלבוע צריכה להבין גם את השחקן שאי שיחרורו היה גורם לו להיות ממורמר , חיו המקצועיים של כדורגלן הם קצרים ובאותו המידה הוא יכל להיפצע ולגמור את העונה .
2
עידו קרן עירבב את כל הנזקים
(ליגות א : 19:19 21-10-2015)
3
אין לנו חלוץ!!! להתעורר
(אוי לנו: 22:37 21-10-2015)
5
יאללה תחזרו לליגה ב'
(שערוקי: 08:25 22-10-2015)
6
לשערוקי מגיב 5. חזור מדברך כך לא מתנהגים
(יוני אוהד שעריים: 16:11 22-10-2015)
7
לגלבוע מבקש סליחה בשמו.
(יוני: 16:13 22-10-2015)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?