בית הדין העליון קבע: משחק חוזר בין איכסל לקרית אתא

הפכו את ההחלטה הפכו את ההחלטה
לאחר שנקבע ניצחון טכני לזכות קרית אתא, איכסל ערערה על ההחלטה דרך עורך הדין טארק זידאן, והיום (ד׳) ההחלטה התהפכה ונקבע כי יתקיים משחק חוזר. תומר אסולין: ״מה שמחליטים מחליטים״

סוף לפארסה: שבועיים לאחר שנפסק נגדה הפסד טכני, באיכסל סוף סוף נושמים לרווחה. היום (ד') החליט שופט בית הדין המשמעתי של ההתאחדות שהוא מאשר את הערעור שהוגש על ידי נציג איכסל, עורך דין טארק זידאן, וקבע שבין איכסל לקרית אתא יערך משחק חוזר. בכך, בית הדין הפך את ההחלטה מלפני שבועיים שקבעה על ניצחון טכני לקרית אתא.

יושב ראש איכסל, בהאא חליל, היה שבע רצון מהחלטת בית הדין כשאמר: "הצדק נעשה. אנחנו שמחים שההחלטה הנכונה התקבלה. כרגע אנחנו מתכוננים למשחק מול מגדל העמק ביום שישי". מנגד, הצד השני של קרית אתא שממאזנה הופחתו שלוש נקודות, דבר שמוריד אותם למקום ה-14 עם שלוש נקודות בלבד, הסתפקו בתגובה לקונית כשמאמן הקבוצה, תומר אסולין, הגיב: "מה שמחליטים מחליטים".

ההשתלשלות מתחילה עוד לפני המחזור הראשון משחק ובו הייתה אמורה איכסל לארח את קרית אתא במגרש בבית שאן עקב עונש רדיוס שגררה. בעקבות רגישות המשחק, הייתה אמורה להתקיים הערכת מצב משטרתית כהכנה למשחק, אולם הנהלת המארחת לא הגיעו אליה. בהנהלת איכסל תלו את האשמה באי ההגעה בכך לטענתם אנשי המגרש הודיעו כי יטפלו בסידורים הבירוקרטיים, לרבות סידורי האבטחה.

טענת אנשי איכסל לא התקבלה על ידי המשטרה שהודיעה על ביטול המשחק מסיבות אבטחה. בעקבות הביטול עמד המועדון לדין משמעתי והקבוצה ספגה הפסד טכני וקנס של 2500 ₪. אנשי איכסל לא וויתרו והגישו ערעור שכאמור התקבל היום. תאריך למשחק החוזר ייקבע בהמשך השבוע.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
החלטה נכונה וטובה
(שישקו: 20:59 21-10-2015)
מלכתחילה ההפסד הטכני נראה מוזר

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?