קרב צמרת בוינטר: כפר קאסם מארחת את שעריים

שחקני שעריים (פרנסיסקו דיסטסיו) שחקני שעריים (פרנסיסקו דיסטסיו)
מוליכת הטבלה שעסקה רוב השבוע בעסקת אבי מלכה, מגיעה למשחק חוץ קשה מול כפר קאסם של חיים סירוטקין. שי אבוטבול בספק. בשעריים חוששים ממעידה. מנגד, למרות שבכפר קאסם ציפו שיארחו במגרשה הביתי, ינדדו שוב לר"ג. אסף רז: "מתכוננים כמו לכל משחק".

 אחד המשחקים המסקרנים בליגה א' דרום יתקיים ביום שישי הקרוב כשמועדון ספורט כפר קאסם יארח את מוליכת הטבלה, מכבי שעריים. המשחק שיערך בוינטר יפגיש את הקבוצות החמות של הליגה וצפוי לרכז קהל רב. הקבוצה הביתית תנסה לעשות את מה שלא הצליחה לעשות בעונה שעברה, לנצח את היריבה מרחובות.

בשעריים עסקו בשבוע האחרון בעיקר בסוגיה אחת: עסקת אבי מלכה. לאחר שהיו רגעים שנראה היה שהמעבר יטורפד עקב דרישות אסי גלבוע, בסופו של דבר העסקה יצאה לפועל והשחקן יעמוד לרשות ארז בנודיס במשחק הקרוב וצפוי לעלות מהספסל. מי שבספק משחק בשעריים הוא הרכש הנוצץ, שי אבוטבול, שסובל ממתיחה. קפטן הפועל תל אביב לשעבר מתווסף ליוגב בן סימון, דודו בן שושן ומיכאל קיטרבה שיעדרו בוודאות מהמשחק הקרוב. בקרב האורחים יש לחץ גדול מהמשחק שבדומה למשחק מול מכבי יפו שהסתיים בתיקו, נתפס כמוקש עבורם.

מנגד, אם התרגלנו למשחקים רבי שערים בהשתתפות כפר קאסם, במחזור האחרון נעצרה ההתקפה של סירוטקין במשחק מול הכח עמידר רמת גן שנגמר בתוצאת תיקו מאופסת. בהנהלת כפר קאסם הפעילו בשבועות האחרונים מאמצים קדחתניים על מנת להכשיר את המגרש הביתי בכפר קאסם לטובת המשחק מול שעריים, אולם המגרש טרם אושר לאירוח ולכן הקבוצה מהמשולש תנדוד לאצטדיון ווינטר פעם נוספת. מי שיעדר בשורות הקבוצה הוא הקשר עומר הלוי, שסובל מפציעה.

"אנחנו מתכוננים לשעריים כמו לכל משחק. נכון שזה משחק מעניין מול שתי ואנחנו שהתחילו את העונה בצורה מצוינת. אבל אנחנו אף פעם לא מתכוננים ליריבה ומתכוננים בדיוק אותו דבר לכל משחק", התייחס שוערה של כפר קאסם, אסף רז, מי שצפויה להיות לו עבודה קשה במשחק הקרוב.
לגבי סאגת המגרש בכפר קאסם, עמדת השוער חלוקה: "כר הדשא בכפר קאסם עוד לא מספיק טוב. אנחנו קבוצה שמשחקת כדורגל התקפי, לכן מעדיפים כר דשא איכותי. מנגד, החיסרון זה שהאוהדים שלנו הם הכוח שלנו בקבוצה והם מאוד חשובים ובוודאי בבית הם היו מגיעים בכמויות גדולות יותר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?