רוזנקוביץ': "קיבלנו סטירה חזקה"

ספג רביעייה. רוזנקוביץ' (תאמר סרסור) ספג רביעייה. רוזנקוביץ' (תאמר סרסור)
השוער של שעריים התייצב לראיון ב-"שישי ושערים" והתייחס לתבוסה שספגה קבוצתו (4:0) מול מועדון ספורט כפר קאסם. מתייחס לתקרית עם הקהל: "לא כיף לשמוע דברים כאלה". וגם דוחה את הטענה שסערת אבי מלכה השפיעה

 לא כל יום ובטח לא כל עונה סופגת מכבי שעריים תבוסה כזאת. השוער של שעריים התייצב לראיון ב-"שישי ושערים" והתייחס לתבוסה שספגה קבוצתו (4:0) מול מועדון ספורט כפר קאסם. מתייחס לתקרית עם הקהל: "לא כיף לשמוע דברים כאלה". וגם דוחה את הטענה שסערת אבי מלכה השפיעה.

"זה לא נעים. לא זוכר מתי קיבלתי ארבעה שערים במשחק. בחדר ההלבשה היה מראה לא נעים. היה שקט לגמרי. אבל זה חלק מהמקצוע - אנחנו מקצוענים וצריכים להרים את הראש. קיבלנו סטירה וצריך לדעת להתרומם ביחד", תיאר את התחושה מייד לאחר המשחק. השוער המשיך ותיאר את שהתרחש בחדר ההלבשה:

השוער ניסה להסביר ממה נובעת התוצאה המפתיעה: "זה סוג המשחקים שקשה מאוד להסביר אותם. יום לא טוב שלנו מהשחקן הראשון עד לאחרון. כפר קאסם שיחקו כמו קבוצה לגיטימית בליגה לאומית וכל הכבוד להם".

רוזנקוביץ' התייחס גם לקריאות הקהל והמהומות בסיום המשחק, במהלכם התעמת בנו של מאמן הקבוצה, ארז בנודיס עם הקהל ופוזר גז פלפל מצד המשטרה כנגד האוהדים: "זה לא נעים מהקהל, אז אף אחד לא רצה להראות ככה. הקהל של שעריים אף פעם לא נוהג באלימות ולא כיף לשמוע דברים כאלה".

השוער התייחס גם למחול השדים בקבוצה סביב החתמתו של אבי מלכה כשאמר: "זה לא השפיע. אני שמח שהוא הצטרף. עבדנו קשה וזה דברים שקורים. כולנו שבורים. השחקנים באו לחזק את הקבוצה וכולם רוצים בטובת הקבוצה", סיכם השוער.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אתם תצאו מזה כמו גדולים ותעלו בסוף העונה ללאומית. אתם קבוצה מספיק טובה.
2
כל העונה לא מגיעים כדורים לשוער
3
שוער מיספר אחד
(מוריס שביט: 17:00 26-10-2015)
מי פה אין לאן ליפול יותר ,רק לעלות ,,אתה מיקצועי ,ואתה תיקח את הקבוצה על הגב שלך ונעלה ליגה. אוהב אותך חבר יקר
4
עדיף
(יטב: 20:51 26-10-2015)
להפסיד פעם אחת 4 0. מאשר 4 פעמים 1 0 ..
5
עם הגנה כזאת
(שערוקי: 20:42 27-10-2015)
עם הגנה כזאת אסור לקבל כמות של 4 שערים יום לא טוב של השוער
6
2 צודק
(עידן: 20:45 27-10-2015)
אתה מעבר לשיא

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?