הפעילו את הסטו(ל)פר: 1:2 לכפ״ס על אילת

כפר סבא חוגגת ניצחון ראשון (שקד מורג) כפר סבא חוגגת ניצחון ראשון (שקד מורג)
בית"ר כפר סבא השיגה את ניצחונה הראשון העונה בליגה לאחר שגברה על בני אילת. גיבור המשחק הוא מאמן כפר סבא, דודי סטולפר, שהחליף את עופר בכר שהתפטר מאימון הקבוצה בשבוע שעבר, ובמשחקו הראשון כמאמן קבוצה בוגרת, השיג ניצחון חשוב שנתן לכפר סבא אוויר לנשימה

אצל כפר סבא צריכים לנצל את הניצחון בכדי להרגיע את המערכת, לארגן את הקבוצה ולחזור לשחק כדורגל יפה ומשוחרר שיניב לה נקודות נוספות ויעלה אותה במעלה הטבלה.

במשחק בלט היום אלנתן סלמי שהוא השחקן המצטיין של המשחק, אלנתן הוכשל בפנדל שהביא את השער הראשון, וכבש בעצמו את שער הניצחון שמונה דקות לסיום. עוד בלט בכפר סבא, אפי אלון, שהצטיין במרכז השדה.

בבני אילת שיחקו היום משחק הגנתי, ונראה היה שהדרומיים שיחקו על נקודה. אילת הטיבה לשחק רק בזמן שהיא הייתה בפיגור, והוכיחה שהיא יכולה לייצר כדורגל.

בשביל לא להסתבך בתחתית, הקבוצה הדרומית תהיה חייבת לשחק כדורגל התקפי וליזום גם במשחקי הבית וגם במשחקי החוץ. השחקן הדומיננטי באילת היה היום עדן שעשע, שנלחם ושיחק עם המון רצון.

במחצית הראשונה בית"ר כפר סבא שלטה במשחק, שיחקה עם הרבה רצון והתלהבות וניסתה לתקוף את שער האורחת. בני אילת הסתגרה בבונקר כשבחלקים מהמחצית הראשונה כל שחקני אילת התגוננו בחלק המגרש שלהם.

האירוע הראשון במשחק נרשם בדקה ה-15, כדור ארוך נשלח לרחבת כפר סבא, שוער כפר סבא, ירין בן דוד, ועדן שעשע מאילת רצו אל הכדור. השוער הגיע ראשון, השתטח ולקח את הכדור, עדן שעשע שהיה בתנופה ניסה לקפוץ מעל השוער, אך בלי כוונה פגע עם רגלו בפניו של השוער. לאחר טיפול שנמשך יותר מחמש דקות התברר כי השוער לא יכול להמשיך במשחק, הוא נלקח לבית החולים ושם עשו לו תפרים. את מקומו של ירין בן דוד בשער תפס אביחי דהן.

עדן שעשע פוגע בפניו של ירין בן דוד (שקד מורג)
בדקה ה-24 כריסטיאנו דוס סנטוס פרץ מהאמצע לתוך הרחבה, השאיר כדור טוב לסנדו אבו פרטיי שבעט כדור חלש לידיו של השוער האורח איתי כהן.

ירין בן דוד מפונה מהמגרש (שקד מורג)
בית"ר כפר סבא המשיכה לתקוף ואילת המשיכה להסתגר. הכפר סבאים באו על שכרם בדקה ה-45, אפי אלון מצא במסירה מצוינת את אלנתן סלמי שהיה במצב מצוין מול שער אילת, וסלמי נתפס ברחבה על ידי שבתאי טסל שמנע שער בטוח. השופט תומר צוקרמן הורה ללא היסוס על הנקודה הלבנה והוציא לטסל את הכרטיס הצהוב. אפי אלון בעט את הפנדל חזק ומדויק פנימה, 0:1 לבית"ר כפר סבא.

אפי אלון כובש (שקד מורג)
בתוספת הזמן של המחצית הראשונה, יכלה כפר סבא להגדיל את יתרונה כאשר כריסטיאנו דוס סנטוס וגל פורת הגיעו למצבים מצוינים אך לא היו מרוכזים ליד השער. המחצית הראשונה החד צדדית הסתיימה ביתרון 0:1 למקומיים.

בבני אילת לא אהבו את מה שהם הציגו במחצית הראשונה, ובפתיחת החצי השני עלו בסערה על המגרש ותקפו את השער של כפר סבא.

בדקה ה-51 גל אסולין פרץ מימין והרים את הכדור לרחבה, סלים אשקר הגיע ראשון לכדור ונגח כדור לא חזק, שקפץ על הרצפה והטעה את שוער כפר סבא אביחי דהן. 1:1.

אילת חוגגת שיווין (שקד מורג)
מרגע השוויון חזרה אילת למגננה ושוב כפר סבא השתלטה על מרכז השדה והחלה להתקיף.

בדקה ה-69 אילת יצאה להתקפה מתפרצת. עדן שעשע המסוכן השתחרר מאלעד שיק, חדר לרחבה ובעט ממצב טוב כדור חזק שחמק לחוץ.

בדקה ה-74 רועי הררי פרץ מהאגף ושלח כדור אל לאלנתן סלמי שממצב טוב בעט חזק לשער, אך שוער אילת, איתי כהן, הדף מצוין לקרן. מחצית מצויינת של הררי שמבשל את ההזדמנות. בדקה ה-76 כדור קרן של לי זלייט מצא את ראשו של אלנתן סלמי, אך האחרון נגח את כדור מעל המשקוף.

הררי פורץ באגף ימין (שקד מורג)
בדקה ה-82 הלחץ של בית"ר כפר סבא הניב שער. רועי הררי בעוד פריצה מצוינת מהאגף חדר לרחבה, הרים את הראש ושלח כדור רוחב מצוין לאלנתן סלמי, החלוץ בעט מקרוב כדור חזק אל תוך הרשת והחזיר לכפר סבא את היתרון, 1:2 למקומיים.

שער הניצחון של אלנתן סלמי (שקד מורג)
לאחר שער היתרון, שוב נזכרו בבני אילת שצריך לשחק כדורגל, חזרו לתקוף וכמעט כבשו את שער השיויון.

בדקה ה-89 טעות קשה בהגנת כפר סבא שנכשלה בהרחקת כדור פשוט, שלומי אדרי המחליף הסתער על הכדור, חדר לרחבה והגיע לאחד על אחד מול אביחי דהן . אדרי בעט כדור שטוח מימין לשמאל שחלף סנטימטרים מעמוד השער, מזל גדול לכפר סבא.

בדקה ה-90 שוב אילת ניצלה את הבלבול בהגנת כפר סבא, ועידן סרור חדר לרחבה וממצב מצוין בעט כדור שטוח מימין לשמאל, אך גם הפעם הכדור חמק לחוץ.

שריקת הסיום נתנה את האות לפתיחת החגיגות של הכפר סבאים שניצחו לראשונה העונה, ומאמן כפר סבא, דודי סטולפר, עם ניצחונו הראשון בקריירה כמאמן קבוצה בוגרת.

מצטיין במשחק, אלנתן סלמי, אמר בסיום: "זה היה קשה מאוד היום, לאחר שעברנו משבר השבוע כולם נתנו את הדם, גם כשהם השוו ידענו שאנחנו חייבים לנצח היום, אני שמח בשביל כל המערכת, ניצחנו ניצחון חשוב שמחזיר אותנו לליגה ומוציא אותנו לדרך חדשה. אני מאמין שהניצחון הקשה היום ייתן לנו ביטחון, נעלה על דרך המלך ונצבור ניצחונות נוספים בהמשך".

השחקן המצטיין. אלנתן סלמי (שקד מורג)
מאמן בית"ר כפר סבא, דודי סטולפר, סיכם: "אני שמח לנצח את המשחק הראשון, עד עכשיו יש לי מאה אחוזי הצלחה, זה הלך קשה אבל זה מתוק. אנחנו יוצאים לדרך חדשה עם ניצחון בית מאוד חשוב, יש שחקנים טובים ויש אווירה טובה, נעבוד חזק באימונים, המטרה הייתה לעבור את המשחק הזה עם נקודות. אני צריך לשבת עם הנהלת בית"ר כפר סבא, נקווה להתגבר על הקשיים ושהדברים ילכו לכיוון החיובי ואני ימשיך לאמן את הקבוצה הבוגרת".

דודי סטולפר (שקד מורג)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מקסים תשאיר את דודי
(כפר סבאי: 13:28 24-10-2015)
מאמן מצוין וכפר סבאי בנשמה. הוא מתאים לקבוצה ויעלה אותה למעלה. שקד - כל הכבוד על התמונה על רגע הפגיעה בירין , צלמת ענקית.
2
אדון שחק תפסיק לשחק הגנה
(בני אילת בדם: 16:38 24-10-2015)
אוי לבושה יש לך שחקנים התקפים ואתה משחק בונקר עד מתי . אולי תלך הביתה ותן לנו להינות מכדורגל
3
תמונה אחת שווה אלף...
(מאיר: 17:30 24-10-2015)
שקד כל הכבוד על הצילום של ירין השוער
4
שחר תתפטר הרסת את הכדורגל באילת.
(אילתי בדם: 22:54 24-10-2015)
השחקנים קובעים לו את ההרכב ממש בושה מוציא את סלים שהיה הכי טוב במגרש תתפטר ועזוב אותנו בשקט.
5
ישנם שחקנים בסגל של אילת שלא מתאימים לליגה א׳ וזה חוץ מ ה 4 שחקנים ששלחו הביתה לפני שבוע ימים. חוץ מדניאל קהה יש לחזק את הקבוצה ב 2/3 שחקנים נוספים ולשלוח 3 שחקנים נוספים הביתה וזה בלי כל קשר לנצחון שיהיה ביום שישי הקרוב מול מי שבמקום האחרון בטבלה.
6
כפר סבא
(שור אשר : 07:03 25-10-2015)
אחד שמבין כדור רגל דודי סטולפר בהצלחה
7
החלמה מהירה לשוער
(טלי: 08:09 25-10-2015)
החלמה מהירה לירין בן דוד השוער!! שאפו לשקד מורג על תיעוד נדיר של הפציעה
8
בשעה טובה
(איציק הגדול: 09:12 25-10-2015)
מקווים שמפה הדרך קדימה ולמעלה תתחיל ...מעבר לניצחון היה גם הרבה כדורגל מצד ביתר והמון רצון של השחקנים -עוד נצחון אחד או 2 גם יהיה מומנטום -יאללה ביתר חיים טובים בכפר !!

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?