חיים לוי על השופט: "למה לבוא ולפרק קבוצה?"

לוי. לא רגוע (שלומי גבאי) לוי. לא רגוע (שלומי גבאי)
מאמן בית שאן מגיב ב"שישי ושערים" לפנדל השנוי במחלוקת שנפסק נגד בית שאן: "הוא טעה בגדול". וגם מתאר את התחושות: "הרגשתי את הכאב שלהם"

מה שייזכרו בבית שאן מהמשחק נגד הפועל חדרה/גבעת אולגה הוא פחות את היכולת, אלא ההחלטה של שופט המשחק, ניר כוכב. מאמן בית שאן, חיים לוי, ושחקני הקבוצה הסתערו בסיום המשחק על השופט בטענות קשות על כך שלטענתם, הכריע את המשחק בפסיקתו על פנדל לטובת חדרה.

בראיון ל"שישי ושערים", מאמן בית שאן התייחס למשחק: "דיברתי עם השופט בסוף המשחק והוא לדעתי טעה בגדול. אמרתי לו אם אתה רואה שכל השחקנים קופצים עליך, הקוונים מסמנים לך שטעית, תקשיב להם, אולי הם יוכלו לעזור לך. למה לבוא ולפרק קבוצה ברמה הזאת?".

לוי תיאר גם את תחושות השחקנים כשאמר: "יש לי חבורה של גברים. הגענו לאינספור מצבים, אני חושב שבית שאן תהיה קבוצה טובה וחזקה. הרגשתי את הכאב של השחקנים. בכל מקרה אני יצאתי מעודד מהמחצית השנייה ששיחקנו טוב במשחק. אך בסופו של דבר לצערי השופט הכריע את המשחק וחבל", סיכם המאמן את דבריו.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חיים לוי תפסיק להטעות
(חדרתי : 17:06 24-10-2015)
פנדל באלף אחוז השחקן הדף את הכדור בידו ומנע שער בית-שאן בקושי הגיעו למצבים אולי קצת אחרי השער המצמק ולסיכום ניצחון מוצדק של חדרה
2
שאלה לחיים לוי
(חדרתי: 18:41 24-10-2015)
הייתי במישחק השופט שרק לבעיטה ראה נגיעת יד במו עיניו שמחייבת פנדל אז למה הוא צריך לרוץ לקוון או להתייעץ עם שחקני בית-שאן ראה לא היסס שרק אז מה אתה מילל בתיקשורת?
3
4
חדרה את האלופה
(חדרתי תותח: 19:56 24-10-2015)
סתם לא יודע על מה הוא מדבר תלמד להפסיד בכבוד ולא להתנהג כמו ברברי
5
סתם בכיין כל הכבוד לצוות השיפוט
(אלוף האלופים: 11:04 25-10-2015)
סתם בכיין כל הכבוד לצוות השיפוט
6
כנסו חדרה
(בית שאן: 19:18 25-10-2015)
בית שאן הגיעו ל5 מצבים בטוחים , משקוף וקורה אתם קבוצה של מקום 10. תבואו לבית שאן תחטפו 4 חתיכות ותשבו בשקט

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?