אקס פקטור: בן עשור המחליף העניק לנשר ניצחון דרמטי והעלה אותה לפסגה

שחקני נשר חוגגים בסיום (דור היקה) שחקני נשר חוגגים בסיום (דור היקה)
מי זוכר את שני המחזורים הראשונים? עם הרבה אופי ושער דרמטי בדקה ה-92 של הסופר-סאב בן עשור, נשר מטפסת למקום הראשון. שביט: "לא מסתכל על הטבלה". מנגד, סבע המאמן המאוכזב: "לא נפלנו מהם"

לאחר שבשני המחזורים הראשונים עירוני נשר סיימה בשתי תוצאות תיקו מאופסות, הם לא האמינו שרק שלושה מחזורים מאוחר יותר הם יעלו למקום הראשון. החניכים של אלדד שביט הראו הרבה אופי וכבשו שער דרמטי של המחליף, שלומי בן עשור, שרושם שער שלישי העונה, כשאת כולם כבש כמחליף.

מי שהיה שבע רצון מהתוצאה הוא המאמן, אלדד שביט, שהיטיב לתאר את ההרגשה בסיום המשחק: "תחושות מעולות כי ניצחנו את המשחק, לא מתכוון להתנצל על היכולת, זה משחקים שחייבים לתת את הראשון ואחרי זה לשחק כדורגל טוב. היום זה קרה הפוך כי חטפנו גול אחרי הגול שלנו, לא הצגנו כדורגל טוב אבל תלוי על מה בוחרים להסתכל במשחק כזה: על יכולת או על אופי".

המאמן שכבר שמע דיבורים על מעמדו המעורער בפתיחת העונה, לא מתרגש מהעלייה למקום הראשון: "זה לא רלוונטי בשלבים האלה. מאז שהתחילה העונה לא הסתכלתי על הטבלה פעם אחת".

אבל עם כל הכבוד לקבוצה, מי שקיבל את מירב התשואות הוא החלוץ, שלומי בן עשור, ששוב עלה מהספסל ובפעם השלישית כבש שער, אך הפעם זה היה שער ניצחון. שביט שפע מחמאות לכובש שער הניצחון כשאמר: "לשחקנים שעולים מהספסל יש אחריות לא פחות מאלו שפתחו. שלומי מדהים אני כל כך שמח בשבילו. הלוואי שימשיך לפרוע שטרות ולהצדיק כל רגע על המגרש", סיכם המאמן.

בן עשור (מימין) וחלבי (דור היקה)
כובש שער הניצחון התפנה גם הוא לחגוג בסיום כשאמר: "כיף גדול לפתוח את העונה עם שער שלישי בשלושה משחקים. הייתה לי הרגשה שאכבוש היום, אני במומנטום מצוין ושמח שעזרתי לקבוצה". לגבי העובדה שאת כל השערים כבש כשעלה כמחליף: "תמיד מעדיף לפתוח בהרכב, אבל זה מה שאלדד מחליט וצריך לקבל את ההחלטה. אני קונה כל משחק לעלות מהספסל, לתת גול ולעזור בקבוצה", סיכם את דבריו.

והיה גם צד נוסף להפסד הזה, הצד של מג'דל כרום, שכבר הרגישה שתחזור מהמשחק הקשה עם נקודה, אך ספגה בתוספת הזמן. המאמן המפסיד, עלי סבא, סיכם את ההפסד: "מאוכזב מאוד, התכוננו טוב המשחק התחיל טוב עמדנו בצורה טובה, לא נפלנו מהם וגם החזרנו גול משלנו. החזקנו כמעט עד הסוף ובסוף חטפנו, לכן זה מאכזב". מה שהעסיק את אנשי מג'דל כרום הוא האדום המיותר של מאנז קאסום, שספג שני כרטיסים צהובים בתוך שתי דקות. המאמן הביע כעס על השחקן: "זה חוסר אחריות נטפל בשחקן בצורה נאותה".

קיבלנו במשחק בנשר את כל מה שצריך להיות במשחק: דרמה, שערים יפים והרבה רוח לחימה. לעיני הקהל הביתי, הקבוצה של אלדד שביט ציפתה להמשיך את המומנטום החיובי של שני המשחקים הראשונים. אולם נשר פגשה יריבה קשוחה, שבשנה שעברה נחשבה הסוס השחור שלה שטרפדה את מאבקי העליה, כשבנשר עוד זוכרים אתה הפסד הביתי בשנה שעברה (2:0) ואת תוצאת התיקו במשחק החוץ (2:2).

ערך הופעת בכורה. ניר אברג'יל (מובאדה פרחאת)
לאחר כל הפיקנטריה, הגיע זמן הכדורגל. נשר פתחה את המשחק בלחץ גדול שהפך לשער יתרון בדקה ה-28. כמו במשחק הקודם מול מכבי דלית אל כרמל, ברק דניאל מצאה במסירה מצוינת את הייתם חלבי שמול השוער קבע יתרון לחניכים של אלדד שביט. שער שני בשני משחקים לחלבי.

ככל הנראה נשר היו עסוקים בחגיגות כשארבע דקות מאוחר יותר, החלוץ הוותיק של מג'דל כרום, אחמד סבע, ניצל איבוד כדור בהגנת המארחת וקבע 1:1 שהוריד את שתי הקבוצות למחצית. שער חובה ראשון לקבוצה של אלדד שביט העונה.

המחצית השנייה התאפיינה במשחק אלים מצד שתי הקבוצות. אבל האירוע הביזארי של המשחק שייך למחליף של מג'דל כרום, מאנז קאסום שהספיק להיות על המגרש חמש דקות בלבד - בהן הספיק לספוג שני צהובים שהובילו להרחקתו.

נשר ניסתה לנצל את היתרון המספרי, כשאלדד שביט הכניס לבכורה את חלוץ הרכש, ניר אברג'יל, אך הגנת מג'דל כרום הציגה משחק הגנה מצוין. אולם גם העמידה הטקטית לא סייעה לקבוצה של עלי סבא כששתי דקות בתוך תוספת הזמן, שלומי בן עשור המחליף כבש שער דרמטי בנגיחה וקבע את תוצאת המשחק, ניצחון דרמטי לקבוצה של אלדד שביט שמעלה אותה למקום הראשון.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(נשרקה: 08:14 25-10-2015)
2
קבוצה ומאמן בלוף
(אלי בר: 08:40 25-10-2015)
3
ניצחון מתוק מתוק
(שימי מבן דור: 09:38 25-10-2015)
עשיתם לי את השבת וגם את כל השבוע
4
מתי פאדי יחזיר שטרות?
(חיפאי: 09:29 25-10-2015)
הייתם בן עשור בן שושן אברגיל חלוצים של ליגה לאומית
5
נשר בהליכה
(קובי: 13:54 25-10-2015)
לפי מה שראינו בליגה ואיך שהיא נראת נשר בלאומית בלנקו
6
תגובה
(רחל בן עשור: 17:04 25-10-2015)
שחקן של אמא תמשיך ככה אוהבת
7
שלומי התותח
(דני: 19:31 25-10-2015)
שחקן מדהים כל פעם שנכנס נותן גול תמשיך ככה בהצלחה מאחל לך בריאות ואושר ושתמשיך להבקיע
8
כפרה עלייך ועל שלומי עשה לי את השבוע
(לרחל בן עשור: 20:21 25-10-2015)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?