מקסים סוסן: "עד יום שלישי יהיה לבית"ר כפר סבא מאמן חדש"

סוסן (שקד מורג) סוסן (שקד מורג)
למרות הניצחון, הבעלים מצהיר שדודי סטולפר יחזור למחלקת הנוער וימונה מאמן חדש. מסביר את המקום לו נקלעה הקבוצה: "יש חלק למאמן וגם לשחקנים". ומנמיך ציפיות: "כל שנה אנחנו מדברים על עליית ליגה. עכשיו כבר לא מדבר על מטרות, אלא לעבור ממשחק למשחק"

ניצחון הבכורה של בית"ר כפר סבא תחת המאמן הזמני, דודי סטולפר, לא מסנוור את הבעלים, מקסין סוסן, שבראיון ל"שישי ושערים" מצהיר שימונה השבוע מאמן במקומו. "דיברתי עם כמה מאמנים. הייתי שמח לתת לדודי סטולפר את המשרה. יש לו ניסיון בכדורגל הרבה שנים. יחד עם זאת, לדודי יש תפקיד חשוב במחלקת הנוער והוא ימשיך שם. עד יום שלישי יהיה מאמן לבית"ר כפר סבא", הצהיר סוסן.

לאחר מכן התפנה הבעלים להתייחס לניצחון על בני אילת (2:1) כשאמר: "הניצחון היה חשוב כדי שהשחקנים ירימו את הראש ויחזקו את המורל שלהם שנפל בתחילת העונה. בדרך כלל אני נוהג לתת קרדיט למאמנים, אין ספק שאיך שנראתה ביתר כפר סבא יש חלק למאמן אבל גם לשחקנים".

סוסן שבדרך כלל מצהיר על רצונו לעלות ליגה, נשמע הרבה יותר מתון לאחר המשחק "כל שנה אנחנו רוצים לעלות ליגה. השנה לא פתחנו טוב לצערי, אז אני לא מדבר כרגע על מטרות. המטרה קודם זה שנעבור ממשחק למשחק", סיכם את דבריו.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מישהו יודע
(אמיר: 08:08 25-10-2015)
מי יהיה המאמן
2
שום מאמן לא יעזור לכם
(בקו: 11:00 25-10-2015)
3
מאמן מעולה!!!
(אביהו: 13:28 25-10-2015)
שי מאור מאמן ענק הוא יעזור ועוד יתרו: הוא אוהד כ"ס מתמיד
4
אין תקציב לשלם לו
(שי מאור: 13:57 25-10-2015)
המצב בקשה לא מאפשר להביא אותו 7למרות שביקש מחיר סביר מאוד

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?