סירוטקין: "מי שבא לשחק כדורגל מול כפר קאסם משלם ביוקר"

ניצחון ענק לכפר קאסם (תאמר סרסור) ניצחון ענק לכפר קאסם (תאמר סרסור)
ניצחון גדול, תבוסה כואבת? תלוי את מי שואלים. אחת מהתוצאות המפתיעות של השנים האחרונות בליגה א' דרום התרחשה אתמול (ו') בוינטר כשכפר קאסם הביסה את שעריים 4:0. טועמה נפצע. מהומות ביציעים

בשבוע שעבר לאחר התיקו מול הכח ר"ג, כשחיים סירוטקין הצהיר שכפר קאסם תנצח את שעריים, כולם הרימו גבה וסביר להניח שגם הוא לא האמין שקבוצתו תביס 0:4 את החבורה של ארז בנודיס בקלילות, ניצחון שהעלה את כפר קאסם למקום הראשון.

תוצאת העונה עד כה בליגה א' הגיעה אתמול (ו'). שעריים הגיעה מהמקום הראשון עם סגל עמוס בכוכבים, כשבשבוע האחרון עסקו בעיקר בסוגיית אבי מלכה. אולם, התוצאה מעלה את התהייה האם המרדף אחר החלוץ מאסי גלבוע, פגם בהכנות המקצועיות של הפרויקט של ד"ר אלדד פרי. התבוסה עלולה לעורר זעזועים בקבוצה כשמעמדו של המאמן, ארז בנודיס, התערער משמעותית.

אבל עם כל הכבוד לשעריים, כל המחמאות מגיעות לקבוצה של סירוטקין שעם שילוב של שחקני בית ושחקנים ותיקים, מציגה כדורגל התקפי ושובה עין ומבהירה לשעריים שבליגה הזאת, שמות לא משחקים. מאמן הקבוצה, חיים סירוטקין, היטיב לתאר את התחושות לאחר המשחק: "הפכנו את המשחק לקל ושל קבוצה אחת. אמרתי שהקבוצה שלי באה לכל משחק כדי לנצח ולא יודעים משהו אחר. אני שמח שזה התחבר והניצחון הושג בגדול. בשבוע שעבר הכח באו להסתגר. היום שעריים באו לשחק כדורגל ומי שבא לשחק נגד כפר קאסם כדורגל משלם ביוקר. קשה מאוד לשחק נגדנו, שעריים לא הכינו את עצמם נכון למשחק הזה והפסידו".

אחראי על הכנה מופתית. סירוטקין (תאמר סרסור)
המאמן דחה את הטענה שלאור מיקום הקבוצה ידרוש חיזוק על מנת לרוץ בצמרת עד סיום העונה: "אני דווקא חושב על לשחרר שחקנים, כדי שיהיה לנו יותר חופש באימונים. אני מאמין בשחקנים ובצעירים שנכנסים כחילוף. אני מאמין בדור הצעיר והחדש שיוביל את כפר קאסם הרבה שנים קדימה. לא מאמין במהפכות לא מאמין והבאת שחקנים מבחוץ".

סירוטקין גם התייחס ליכולת של הקבוצה מפתיחת העונה: "עד עכשיו עומדים בציפיות שלנו. יש פה קבוצה רצינית שמבינה את המשחק יודעת מה היא רוצה בעצמה בכל משחק. אם נגד בני יהודה השבוע במשחק אימון ניצחנו 1:2 והם לא עברו את החצי, אז לא היה לי ספק שנעלה ונטרוף את המגרש. לא באתי לפה להעביר העונה. החשיבה השנה הייתה לבנות ולהגיע להישגים וזה מה שאני עושה. הלוואי שאצליח לעשות את זה בצורה הכי טובה שיש, יש לי פה שקט מההנהלה, ששיש את השקט והרוגע הזה רואים את השחקנים עפים על המגרש, רוקדים", סיכם את דבריו.

מי שהתייצב בהמשך לראיון הוא מלך שערי ליגה א' דרום, אלעד כהן, שכבש צמד והיה מהמצטיינים על המגרש. "לא חשבנו שזו התוצאה שתהיה. אני יודע שאנחנו קבוצה מצוינת, יש לנו יכולת בין הטובות בליגה אם לא הכי טובה. רואים את זה במגרש. השבוע הכול השתחרר. אני שמח על העלייה למקום הראשון, אבל אין פה לחץ במועדון להצלחות והישגים. אנחנו רוצים להתקדם משבוע לשבוע ולהשתפר", סיכם החלוץ.

2,500 אוהדים צבעו את ווינטר באדום ובכחול והעניקו הרגשה אמיתית של ליגת על. בצל המצב הביטחוני, לפני המשחק ביוזמת הנהלת כפר קאסם, נתלו שלטים בעד דו קיום ונגד גזענות, דבר שמסמל יותר מכל את הלך הרוח בקבוצה בה משחקים שחקנים משני צידי המתרס יחד. מי שנעדר בשורות שעריים הוא הרכש הנוצץ, שי אבוטבול, שסובל ממתיחה.

שחקני שתי הקבוצות (תאמר סרסור)
אוהדי כפר קאסם מבהירים (תאמר סרסור)
מזג האוויר המצוין, האווירה ביציעים וסגל השחקנים האיכותי בשתי הקבוצות, הכשירו את הקרקע למשחק קצבי, רווי מצבים, בשליטת קבוצה אחת - מועדון ספורט כפר קאסם.

תחילת המשחק לא סימלה את המשכו, כששעריים פתחה את המשחק מצוין כשכמעט סלים טועמה כבש מבעיטת קרן, כשרק ערנות של שוער כפר קאסם, אסף רז, מנעה שער. אולם בהמשך, החניכים של חיים סירוטקין השתלטו על השדה ובדקה ה-22 תרגמו את זה לשער ראשון. כדור עומק של רוביל סרסור הותיר את סמאח מרעב לבד מול רוזנקוביץ' שהצליח להדוף את הבעיטה עד לאלעד כהן שדחק מתוך הרחבה את הכדור וקבע 0:1 מוצדק לכפר קאסם, זו גם הייתה תוצאת המחצית.

שחקני קאסם חוגגים את השער הראשון (תאמר סרסור)
בירידה למחצית כל הנוכחים במשחק היו בטוחים שמדובר במחצית חד פעמית ושמוליכת הטבלה ערב המחזור תחזור להציג את היכולת שכל כך אפיינה אותה. אחד מאלה שסברו כך היה רן קדוש, שוערה של בני סכנין, שהגיעה לצפות במשחק וסיכם את המחצית: "הרמה די גבוהה יחסית לליגה הזו לפחות רמה של ליגה לאומית. כפר קאסם מניעה כדור יפה מאוד ומנגד שעריים קצת מאכזבת. עם כל השמות שיש לה הייתי מצפה לכדורגל יותר טוב. קדוש לא יכול היה להתעלם מהאווירה: "כמו שסכנין מצהירה שהיא עיר שדוגלת בדו קיום ואני חי שם ורואה את זה. כך גם בכפר קאסם. אני מקווה שבעוד הרבה מקומות בארץ נרגיש את אותה הרגשה".

עם פתיחת המחצית השנייה, הצרות המשיכו לרדוף את הקבוצה של ארז בנודיס. השחקן הבולט ביותר בשעריים, סלים טועמה, פרק את הכתף ופונה באמבולנס לבית החולים, לקול מחיאות הכפיים של אוהדי שתי הקבוצות.

טועמה מפונה (תאמר סרסור)
מבחינה מקצועית, המחצית השנייה הייתה המשך ישיר של הראשונה כשכפר קאסם גברה על שעריים בכל תיקול ושלטה בצורה מוחלטת במגרש. השליטה תורגמה בדקה ה-54 לשער נוסף, כשסאמח מרעב הרים כדור מימין עד אלעד כהן שהשתלט על הכדור, עבר את רוזנקוביץ' והשלים צמד 0:2. האוהדים משעריים בהלם.

כהן חולף על פני רוזנקוביץ' (תאמר סרסור)
כפר קאסם לא הלכה אחורה והמשיכה לשלוט במגרש בצורה אבסולוטית. אוהדי שעריים המאוכזבים שעודדו לאורך כל המחצית הראשונה מאסו ביכולת על הדשא כשהחלו לקלל את שחקני הקבוצה כשמושא הקריאות היה מאמן הקבוצה, ארז בנודיס. בתוך יציע האוהדים התפתחה בדקה השמונים מהומה כשכוחות משטרה נכנסו ליציע ואף פיזרו גז פלפל על מנת לפזר את העימותים. חבל ומיותר.

את הקבוצה של ארז בנודיס המהומות ביציע לא עניינו ובדקה ה-84 מהלך קבוצתי נהדר נגמר בשער שלישי לכפר קאסם. אחמד עמר הגביה לרחבה, אלעד כהן העביר לסאמח מרעב שמ-12 מטרים קבע 0:3 מדהים לכפר קאסם.

אוהדי כפר קאסם בעננים (תאמר סרסור)
בשלב זה נראה כי שעריים איבדה לגמרי את המשחק כשהשחקנים איבדו את עמדות המוצא שלהם. האדומים של סירוטקין לא ריחמו ובדקה ה-90 היה זה איש המשחק, סאמח מרעב, שפרץ מימין מסר כדור לרוביל סרסור שבעט מחוץ לרחבה לרשת וקבע את תוצאת המשחק 0:4. כפר קאסם משתלטת על המקום הראשון. תבוסה קשה לשעריים.

צפו בחגיגות של שחקני כפר קאסם (צילום: תאמר סרסור): 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סטירת לחי מצלצלת
(יטב: 14:37 24-10-2015)
ויפה שעה אחת קודם.אולי עכשיו יבינו שעריים שכסף לא משחק על המגרש ושחקן שמשלמים לו כפול לא ירוץ כפול על המגרש
2
צעד ראשון בדרך ללאומית
(שחר: 14:43 24-10-2015)
עוד כמה נצחונות כאלה והיריבות של כ.קאסם משאירות את הנקודות בדרך.... סתאם בדיחה הליגה ארוכה וזה הזמן לצור כמה שיותר נקודות לקראת ימים קשים שיגיעו. אני מקווה שהם לא יגיעו וקאסם תבטיח את העליה כבר במחזור ה-15 בהצלחה לכל החברה בכ . קאסם ולסירוטקין
3
אבן יא ליליפוט בכיין
(ליגה א : 15:07 24-10-2015)
תשאר שם !!!!
4
ליצן החצר שרק נכשל איפה שהוא מאמן ניצח קבוצה שהיא עדיפה. אבל לצאת באמירה כזאת חובבנית בשלב הזה. לא רציני חיים תשב בשקט מי כמוך יודע שבכדור רגל היום למעלה ומחר למטה!!!
5
כתבה יפה וממצה
(דוד: 15:26 24-10-2015)
אני אוהד שעריים הייתי במשחק ואני חייב להגיד שהכתבה יפה וממצה מסוגננת היטב ולמרות האכזבה שלי ניהנתי לקרא.
6
אחלה קהל
(חדרתי תותח: 15:29 24-10-2015)
כל הכבוד לכם על העידוד ועל השלטים אתם קהל 10 ושתעלו ליגה יש לכם מאמן תותח המון בהצלחה
7
מרגל לרגל וביטלו את שעריים.שעריים היו כבדים .בנודיס לא מצליח להשתלט על השחקנים.דבר אחרון אוהדים על הפנים עם התנהגות ברברית,הולכים מכות .פרי עשה טעות הוא צריך לברוח משם כמה שיותר מהר כי זה יהרוס את השם שלו,אני במקומו לא הייתי נשאר דקה אחת שם.
8
2500 אוהדים
(כרטיסן: 15:54 24-10-2015)
נו באמת המספר המדויק הנו 37984 איש ואישה. נדפק לך השכל ?
9
שעריים לא תעלה
(אוהד כדורגל: 16:22 24-10-2015)
זה עניין של זמן עד שיסגר הברז בשעריים
10
לחברים בשעריים הקבוצה איבדה זהות בעל בית חדש יועצים בלי הבנה וקבוצה ללא שמחה . מהשאפיין את השערוקים זה לב ונשמה.
11
שעריים תעלה בפור ללאומית כנסו לתוכן
(שעריים בנשמה : 19:02 24-10-2015)
זה קורה לקבוצות הכי גדולות גם חיפה לפני 7 שנים הפסידה לקרית גת שירדה ליגה באותו עונה 4 אפס ולקחה אליפות הכל בסדר תנו למאמן שקט זה יכול לקרות וכפר כאסם נתנו לכם פור אתם זבלים בני זבלים ואוהדים זבל
12
אלדד הצהיר שהוא עולה השנה לא יעזור לאף קבוצה ואף פרשן כולכם סתם כי בעל הדעה ובעל הכסף יקבע מי יעלה אם צריך את זהבי אז גם זהבי יגיע לשעריים תנו שקט לקבוצה ונפגש עוד כמה מחזורים שעריים ללאומית השנה אלדד רוצה זה מה שיקרה
13
בעזרת השם ניפגש בלאומית אנחנו נחכה לכם שם כבר ..
14
למספר 11
(כפר קאסם : 21:58 24-10-2015)
יא זבל יבן זונה
15
לשעריים יש בעייה בעמדת המאמן
(אוהד שעריים: 22:48 24-10-2015)
כפר קאסם שיחקו במסירות קצרות מרגל לרגל ושלטו באמצע המגרש ואילו שעריים שיחקו בלי השראה ובלי שיטת משחק , נראה שארז איבד שליטה והיה בהלם ובלחץ ולא הגיב על השליטה של כפר קאסם והחילופים שעשה החלישו את הקבוצה שהכניס חלוצים ולא חיזק את הקישור וגרם לתבוסה
16
שעריים לא שיחקה
(gg: 07:46 25-10-2015)
יש בעיה חמורה בשעריים שעריים לא הגיעו למשחק יש קנאה בכל מה שקשור לשחקנים שחקנים שמקבלים פחות כסף לא נותנים את הנשמה במשחק רובם לא מתאמצים
17
תגובה ל-4 כנס טיפש
(בדיר : 08:21 25-10-2015)
תמשיכו לקנא בחיים וללכלך עליו זה נותן לו כוח והרבה !!! מי שהיה במשחק הבין שיש לו קבוצה שמאומנת בצורה טובה שחקנים שלא היו משחקים בנוער של כפר קאסם נתן להם במה קצת טיפים ואת מה שהוא רק יודע והיום יש לו באמת קבוצה מפחידה ויש לו על מה להתגאות .
18
למספר 14 כנס לתוכן
(שעריים בלב ובנשמה : 08:22 25-10-2015)
לא מתאים הקללות האלה אני מאחל לך לא להגיע יותר. למשחקים המבין יבין אתה גם גר במדינה שלנו וגם מקלל לא מתאים
19
מדהלה
(בנודיס: 10:42 25-10-2015)
למה ויתרת על מדהלה ובן שבת בגלל זה לא אוהבים אותך הם 2 כוכבי כדורגל
20
כשתפסיד מה תגיד? אחד כמוך השתיקה יפה לו
21
יש לנו קבוצה טובה סגל טוב חיים מאמן הכי טוב בליגה יש לו על מה להתלהב משחק גדול לש הכפר ולגבי הפסדים בטוח שיהיה זה הכדורגל נשמה קבוצה מפחידה לכפר קאסם חיים סירוטקין נשמה גדולה תצליח מאמן ענק שנה הבא רק ליגת העל לשם אתה מתאים
22
ל14 כנססססס
( תימני שעריים: 14:56 25-10-2015)
אתם בכפר קאסם מקללים מאימים על כולם שחקני הקבוצה היריבה שופטים אוהדים משרים אוירה עוינת ועוד אתה מקלל זה מה שאתה והחברים שלך עושים בכל משחק וזה מתועד יש לכם קבוצה חבל על הזמן אבל בגלל אנשים כמוך הכל מקולקל תתבטא בלי קללות חינוך לא לימדו אותך
23
לחיים מלכה
(אבי שעריים: 15:43 25-10-2015)
מצפים ממך ליותר . לכוון את הקבוצה לצעוק עים צריך ולהזריע מלחמה בשחקנים כי רק אתה יכול

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?