אילוז הורחק, באקה ממשיכה לשקוע בתחתית

בבעיה. אילוז (אמיר שיבי) בבעיה. אילוז (אמיר שיבי)
כרמיאל/צפת הפתיעה עם ניצחון ביתי מתוק 0:1 מול באקה שהפגינה יכולת רעה. אם לא יהיה שיפור משמעותי בעתיד הקרוב, באקה תמשיך תמצא את עצמה במאבקי תחתית. אילוז: "השופט בא טעון למשחק הזה"

כרמיאל/צפת הגיעה לאחר הפסד החוץ לעירוני קרית אתא למשחק ביתי חשוב נגד באקה אל גרבייה. בצד השני, בבאקה הגיעו לאחר פתיחת עונה נוראית ובמועדון ידעו שכל תוצאה חוץ מניצחון לקבוצה של אילוז תגביר את חוסר השקט במועדון.

המארחים פתחו את המשחק מצוין והשתלטו על מרכז השדה מדקות הפתיחה. בדקה ה-23 רשמנו התקפה יפה של כרמיאל, הכדור הורם לרחבה ועדי אלישע עצר את הכדור על החזה ובעט לשער, אך הכדור חלף ליד הקורה השמאלית והחוצה.

השופט בפעולה (אמיר שיבי)
בדקה ה-27 אופיר טקיאר נשלח לאחד על אחד מול השוער, אך טליאס היה עם ידו על העליונה הצליח להסיט לקרן. בעקבות המהלך השוער צעק על שופט המשחק, עמית אלנקווה, וזכה לצהוב. מאמן באקה, צחי אילוז, התלונן גם הוא על השיפוט ואמר: "יש שתי קבוצות על המגרש אחת באדום ואחת בלבן, תפסיק לשרוק רק נגדנו". בעקבות
האירועים, אלנקווה החליט להרחיק את המאמן ליציע וזאת לאחר שכבר העיר לו מספר דקות קודם לכן.

אילוז ואלנקווה (אמיר שיבי)
בדקה ה-29 כדור קרן הוכנס לרחבה מימין, סהר דהן נגח מתוך תיבת החמש אך הכדור חולץ מהקו והורחק לקרן נוספת. בעוד שאילוז עשה את דרכו מסביב לאיצטדיון אל היציע, שלח אורי צעדון בדקה ה-32 את אלישע באגף שמאל, האחרון ראה את דוד אמזלג חופשי, והקשר הקשית את הכדור מעל טליאס והעלה את קבוצתו ליתרון, 0:1 לכרמיאל על באקה שפשוט נראית לא טוב.

כרמיאל בהתקפה (אמיר שיבי)
גם כאשר היה ביציע אילוז לא הפסיק להתגרות בשופט ואמר: "מתחילת השנה אתם מחפשים אותנו. תוציא לכל הקבוצה כרטיסים אדומים ונלך הביתה".

בדקה ה-37 הזדמנות ראשונה לבאקה. סלים עמאש הגיע מאגף שמאל ושלח כדור רוחב לאיציק נאש שמשבעה מטרים ומול שער חשוף, בעט את הכדור אך הצליח לסחוט רק קרן. 0:1 במחצית ושליטה מוחלטת של כרמיאל בנעשה במגרש.

בדקה ה-45 השתחרר אלון דהן מהשומר שלו ומעשרים מטרים בחן את השוער, אך חלבי קלט את הכדור בקלות. חמש דקות עברו ובאקה בהתקפה, אמזלג בעט מתוך הרחבה כדור שטוח למסגרת אך מצא את טליאס מוכן.

למזלה של כרמיאל, באקה לא מיעטה להגיע למצבים. בדקה ה-67, סלים עמאש בעט מקצה הרחבה והשוער הדף נפלא, עוד הזדמנות טובה לבאקה.

רבע שעה לסיום המשחק ארז יוסף נתן מכה ללא כדור ללאון אלחרר אל מול עיני השופט ששלף מיד את האדום לחלוץ והותיר את באקה בעשרה שחקנים. בדקה ה-81 הכניס עדי אלישע כדור לרחבה, אופיר טקיאר השתלט על הכדור ובעט, אך סחט הצלה גדולה מטליאס.

באקה עם עוד ניסיון כושל (אמיר שיבי)
בדקה ה-84 באקה קיבלה כדור חופשי משלושים מטרים לאחר עבירה של עומרי עטיה, אושר טפירו הרים את הכדור לרחבה ואלון דהן נגח מתיבת החמש החוצה.

0:1 לכרמיאל בסיום, ניצחון שני העונה לכרמיאל. מנגד, באקה על עוד תצוגת נפל בדרך לעוד שבוע בתחתית הטבלה.

מאמן באקה, צחי אילוז, התייחס למשחק בסיומו: "השופט בא טעון למשחק הזה. עוד לפני שעלינו לכר הדשא הוא כבר גער בנו. הוא גרם למשחק להתחמם ששלף צהובים סתם, אבל השופט לא אשם. המחצית הראשונה הייתה גרועה מאוד ולא היינו במשחק, בחצי השני שלטו במשחק אבל בלי תכלס. חייב לעשות שינוי בקבוצה ולהביא חלוץ שמביא שערים, הולך להיות לנו חודש קשה מאוד בלי המגרש הביתי אבל כמה שיותר קשה ככה אני נהיה חזקים יותר".

אילוז. הקבוצה נמצאת במצב רע מאד (אמיר שיבי)
המאמן המנצח, איציק בוזורגי, אמר בסיום: "מחצית ראשונה מצוינת שלנו, בחצי השני השחקנים רצו יותר מדי והיה קשה לנו לשחק. אני שמח שהשגנו ניצחון, יש פה קבוצה טובה מאוד".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
4
אנשיי בקה כנסו דחוף
(ליגה א צפון: 11:22 25-10-2015)
עכשיו צחי יאשים את כל העולם השופט השחקנים המגרש אבל הבעיה היחידה שלכם שאין לכם מאמן אני לא יודע מי דחף לכם את המאמן אבל האכילו אותכם לקרדה צחי מאמן חלש ביותר אין לא מושג באימון ולנהל משחק לא יודע תתעוררו לפניי שתמצאו את עצמכם בליגה ב
7
גם השוער גמר אותנו מתחילת השנה חסן תשלח אותם לא נותנים כלום
8
אין לנו בלמים הוא תותח
10
שקוף שתגובות 5,6,7,זה צחי הליצן מלכלך על שחקנים להוריד מעצמו אחריות ביום שיעיפו את צחי בקה יתחילו לנצח כי יש לבקה שחקנים טובים
11
מי שנתן לאילוז תעודת מאמן פושע
(אירגון המאמנים: 15:29 25-10-2015)
12
פדאוס תתעוררר
(אוריאל: 15:47 25-10-2015)
מאמן חלש, אם ימשיך ככה בקה תחזור לליגה ב! מאמן בלי יחסי אנוש רב עם שחקנים
14
הנהלת בקה כנסו ותיקראו דברים מהלב
(אוהד שאיכפת לו: 22:22 25-10-2015)
בתור אוהד הקבוצה שבאמת איכפת לי מהקבוצה לא צריך להיות מבין גדול בכדורגל וליראות שהקבוצה לא מתפקדת מיתחילת העונה ויש כתובת אחת שמבחינה מיקצועית לא מתפקדים זה רק המאמן תאמינו לי יש סגל טוב אבל מאמן ניכשל וחייב ללכת הביתה ועדיף עכשיו להחליף מאמן דחוף
16
ויש להחליף כמה שחקנים שהם נראים כבדים . השוער הוא טוב אין מה לדבר עליו אבל צריך להיות רגוע יותר שלא יצא מהשער בהגזמה צריך להזהר . בהצלחה אני סומך על פדעוס
17
חלבי שוער ענק
(מי זה השוער הנפלא של כרמיאל, ש: 22:39 26-10-2015)
18
מאמן פרוקטיבי
(מכיר וניגעל : 16:55 27-10-2015)
דיייייי שופטים דיייי שנה שעברה מורחק חמש או שש פעמים קנסות וקנסות ומאור משלם חחח בחייים אבל בחייים לא תתקדם ולא משנה עם אתה מאמן טוב או לא
21
צחי אילוז
(איתמר אילוז: 10:57 29-10-2015)
אבא שלי צריך להתחיל להיות מרוכז ולישלוט במחשוויתיו אוקיי אני ידבר איתו בביתי

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?