1:2 לכפר כנא, אבי עמוס הורחק

שחקני כפר כנא חוגגים (דאפר מחמיד) שחקני כפר כנא חוגגים (דאפר מחמיד)
חניכיו של פאיד חסון גברו על אלה של אבי דנן שעלו ראשונים ליתרון משער של אימן אבו סאלח. ההרחקה של שוער גלבוע הפכה את יחסי הכוחות

בצל כל העיסוקים סביב העברתו של אבי מלכה, התארחה אסי גלבוע ביום שישי האחרון בכפר כנא. עושה רושם שההכנות של המועדון מחבל התענך בשבוע האחרון לא היו בשיאם מאחר ועזיבתו של אבי מלכה תפסה לא מעט כותרות וגרמה לאשני המועדון להתעסק אך ורק בנושא.

בגלבוע קיוו לשים בצד את כל הסאגה ולהתרכז אך ורק על כר הדשא. לפחות בפתיחת המשחק זה הצליח. 18 דקות משריקת הפתיחה גלבוע יצאה להתקפה מתפרצת, הכדור הגיע לאימן אבו סאלח שעבר את המגן השמאלי וקבע 0:1.

בדקה ה-30 המזל לא האיר פנים לאבו סאלח ולגלבוע לאחר שהקשר נפצע ונאלץ לסיים את המשחק מוקדם. 0:1 בהפסקה.

כובש השער שהוחלף בשל פציעה (דאפר מחמיד)
עם פתיחת המחצית השנייה כפר כנא הפעילה לחץ על שערה של אסי גלבוע. 3 דקות חלפו וענאן חלבי הגיע למצב נהדר אך החמיץ שער ודאי מחמישה מטרים. בדקה ה-64 הגיע האירוע ששינה את המשחק כולו. אבי עמוס הכשיל את אחמד סבע ברחבה, ראה כרטיס צהוב שני ואת האדום והשאיר את גלבוע בעשרה שחקנים. איתי שאול, שוערה המחליף של גלבוע נכנס לעמוד בין הקורות הישר לבעיטת הפנדל. אחמד סבע עם צ'יפ למרכז כבש באלגנטיות וקבע שוויון, 1:1.

הפנדל של סבע ברשת (דאפר מחמיד)
ביתרון מספרי המשיכה כפר כנא ללחוץ את גלבוע. 3 דקות לסיום המשחק הלחץ תורגם לשער ומהפך. כדור חוזר מהגנת גלבוע הגיע לראדי חמאיסי שלא התבלבל ושלח כדור שנעצר ברשת, 1:2 דרמטי למארחים.

שחקני כפר כנא חוגגים מהפך (דאפר מחמיד)
מאמנה של כפר כנא, פאיד חסון, אמר לאחר המשחק: "היה לנו משחק קשה מאוד נגד קבוצה טובה. אני שמח על הניצחון. כל הכבוד לשחקנים שלי". מנגד, אבי דנן, מאמנה של אסי גלבוע אמר: "אכן היה משחק קשה מאוד. עד להרחקתו של אבי עמוס שלטנו במשחק ואז השתבשו לנו כל התכניות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חייבים מגן שמאליי דחוף
(כפר כנא : 11:59 25-10-2015)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?