מספיק בקושי: 0:1 להרצליה על קרית אתא

נעם שהם וקובי חסן. ניצחון חשוב להרצליה (תומר רוט) נעם שהם וקובי חסן. ניצחון חשוב להרצליה (תומר רוט)
הפועל הרצליה ועירוני קרית אתא נפגשו אמש (ש') במסגרת המחזור החמישי של ליגה א' צפון. הקבוצות הציגו משחק אגרסיבי ואנמי אך למרות זאת זו הייתה הרצליה שהשאירה את הנקודות בבית לאחר שקובי חסן סידר לקבוצתו ניצחון עם שער בדקה ה-62

כ-200 אוהדים הגיעו במוצ"ש האחרון לאיצטדיון בהרצליה כדי לחזות במפגש בין שתי הקבוצות שנבנו העונה על מנת לעשות את קפיצת המדרגה, ולעלות לליגה הלאומית. למרות זאת, המשחק לא התעלה לרמה גבוהה ובמחצית השנייה זה היה קובי חסן שהעניק לנעם שהם ניצחון חשוב להמשך הדרך.

המפגש נפתח בצורה אגרסיבית כאשר שחקני הקבוצות נלחמו על כל כדור והמשחק התנהל בעיקר במרכז המגרש. בדקה ה-12 הזדמנות מצויינת לקרית אתא כאשר שחר בלילטי הוכשל כעשרים וחמישה מטרים מהשער, את הבעיטה החופשית ביצע יוחאי כהן שבעט את הכדור למסגרת אך עידו לוי הדף את הניסיון.

בדקה ה-23 פספוס גדול להרצליה. קרן של קובי חסן נהדפה מהגנת קרית אתא, והאחרון השתלט על הכדור החוזר והרים לראשו של פרץ גמליאל אך הנגיחה עברה סנטימטרים ליד הקורה.

גמליאל. זה היה צריך להיות שער (תומר רוט)
בדקה ה-42 חילוף כפוי בהפועל הרצליה, סמיר עבר אלחי יצא מהמגרש בעקבות מתיחה בשריר ובמקומו נכנס דור בן חמו.

מחצית ראשונה חלשה של הקבוצות, בלי יותר מידי מצבים והזדמנויות ליד השערים. משחק אגרסיבי של השחקנים שהתלווה בעצירות מרובות בגלל תיקולים ופגיעות.

המחצית השנייה נמשכה באותה צורה כאשר שחקני הקבוצות המשיכו להציג משחק חזק. בדקה ה-62 הרצליה עלתה ליתרון, שגיב סלמן קיבל את הכדור באגף השמאלי ומסר במדוייק לראשו של קובי חסן שנגח באלגנטיות לרשת. 0:1 להרצליה, איזה גולאסו לקובי חסן.

קובי חסן חוגג (תומר רוט)
לאחר השער קרית אתא החלה ללחוץ על חצי המגרש של הרצליה. בדקה ה-66 טרס שוקולסקי מצא את עצמו מול עידו לוי לאחר הכנסת כדור מצויינת לתוך הרחבה אך הניסיון שלו חמק החוצה. חוסר מזל של שוקולסקי מנע שער שיויון.

שוקולסקי וחסן.  (תומר רוט)
בדקה ה-76 ניסה קובי חסן את מזלו מהאגף השמאלי עם בעיטה חופשית מסף רחבת השישה עשר, אך עומרי אלון היה עירני ובמקום.

בדקה ה-88 כמעט שער עצמי של הרצליה. הגנת המארחים ניסתה להחזיר את הכדור לעידו לוי, אך לרוע מזלם של הקבוצה מהקריות הכדור חמק ליד קורת השער ויצא לקרן.

נעם שהם בסיום (תומר רוט)
תומר אסולין מאוכזב (תומר רוט)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אסולין מאמן וגנטלמן
(דוד: 08:50 26-10-2015)
3
זה לא כדורגל זה
(הרצלייני: 09:36 26-10-2015)
4
מאמן חלש מאוד , חוץ מפטפטת לא שווא כלום
7
10
זה לא מספיק חלשים מאוד
(הרצל מהרצליה: 13:04 26-10-2015)
11
קדימה הרצליה
(אמיר: 14:15 26-10-2015)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?