משחק חוזר: איכסל תארח את קרית אתא למפגש השלמה, אסולין שוב סרב להתראיין

חאליילה חאליילה
לאחר שבמחזור הראשון ספגה איכסל הפסד טכני מול קרית אתא, זוכתה הקבוצה מאותו הפסד לאחר שהגישה ערעור לבית הדין שגם קבע משחק חוזר שיתקיים ביום שלישי הקרוב. חאליילה: "סוף סוף, חיכינו למשחק שיחזור, מגיעים מוכנים". אסולין: "מעדיף שלא להתראיין"

לאחר שבמוצ"ש האחרון הפסידה קרית אתא 0:1 להפועל הרצליה במשחק בו הייתה חייבת להשיג נקודות בשביל לשמור על מומנטום חיובי, נראה שמדד הלחץ אצל החבורה של תומר אסולין הוסיף לעלות בעקבות ההחלטה על קיום המשחק החוזר נגד איכסל.

לאחר אובדן הנקודות בעקבות החלטת בית הדין, קרית אתא נמצאת למעשה במקום ה-14 בטבלה, מקום אחד מעל הקו האדום ועם 3 נקודות בלבד מתוך 12 אפשריות. לכן, כל תוצאה פרט לניצחון, תגביר את סיר הלחץ במועדון.

מאמן הקבוצה, תומר אסולין, סרב פעם נוספת להתראיין, וזאת לאחר שבשבוע שעבר סרב להתראיין לקראת משחקה של קרית אתא מול הפועל הרצליה.

מעבר להכנות, במועדון מהקריות היו עסוקים השבוע בדבר נוסף. הקבוצה הגישה ביום חמישי האחרון ערעור נגד החלטת בית הדין לקביעת משחק חוזר, והיום (ב') הגיעה ההחלטה לדחות את הערעור שהגישה קריית אתא והמפגש נגד איכסל לא יבוטל.

לאחר שכבר ספגו הפסד טכני, אנשי איכסל המשיכו להאמין שהצדק יעשה וערעורם בבית הדין יתקבל. "הצדק ינצח" הסבירו כל הזמן באיכסל וכך קרה, בית הדין הפך את ההחלטה בשבוע שעבר וקבע שתוצאת המשחק תוכרע על כר הדשא ולא במשרדי בית הדין.

מנגד, באיכסל מגיעים במומנטום חיובי למפגש הקרוב לאחר שחניכיו של חאליילה כמעט וניצחו במחזור האחרון את מגדל העמק, אך לבסוף סיימו בתיקו 3:3 מפתיע.

מאמן איכסל, איימן חאליילה, התייחס למשחק הקרוב ואמר: "משחק רגיל מבחינתנו, אנחנו נשחק את המשחק הרגיל שלנו, אני חושב רק על הניצחון, אם לא אחשוב ככה חבל לי להגיע למשחק, נקווה שיתן לנו ביטחון להמשך הדרך".

בנוסף, התייחס חאליילה לתקופה הרעה של קרית אתא: "קרית אתא חיה פצועה וכמו שאנחנו מכירים חיות פצועות הן יודעות לטרוף הכי טוב. נקווה שנדע איך לטפל בהם. שלחתי נציג שלי שיצפה במשחק בהרצליה ויתן לי חוות דעת, אני מכיר את הקבוצה מספיק טוב".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אוי תומר תומר מה הפחד מוציא ממך
(נהרייני : 07:57 27-10-2015)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?