המשחק שפוצץ, גרסת השופט: "שחקן אלהושאלה אמר: 'אהרוג אותך'"

גרסה שונה לסיפור מצד השופט. בני אלהושאלה גרסה שונה לסיפור מצד השופט. בני אלהושאלה
השופט מתאר עמדה שונה למשחק שפוצץ. הוא מציג את אלימות שחקני הקבוצה שירדה מהמגרש: "פנו אליי בתנועות אגרוף". וגם, מתייחס להפסקת המשחק: הפיצוץ? "לא שמעתי קריאות. הקוון אמר שרק אוהד ספציפי מתוך מאה קילל"

ביום שישי האחרון התרחש אחד האירועים החריגים בשנים האחרונות בלגיות הנמוכות. במסגרת משחק בליגה ג' בין מ.כ אשקלון לבין מ.ס צעירי אלהואשלה, החליטו שחקני אלהואשלה בצעד חסר תקדים לרדת מכר הדשא.

בדקה ה-88 עמיר אלהואשלה, שוערה של הקבוצה שהוא גם מאמנה והיו"ר, ספג כרטיס אדום והורחק מהמשחק. בעודו עושה את דרכו מחוץ לכר הדשא, ספג לטענתו קללות גזעניות. האחרון הורה לשחקניו לרדת מכר הדשא ולפוצץ את המשחק בעקבות הקריאות שספג. שופט המשחק, רותם ניסן, לא שרק לסיומו החוקי של המפגש בין השתיים. כעת ניסן מציג את גרסתו השונה לאירועים כשמציג אירועים חמורים שביצעו שחקני בני אלהושאלה, שטענה לגזענות כנגדם.

"בדקה ה-58 לאחר שריקת עבירה לטובת אשקלון, הגיע שחקנה של בני אלהושאלה, זהאי פריג'את, מחא כנגדי ונגד ההחלטה ואמר: ''מה אתה מפגר? אני אהרוג אותך אחרי המשחק''. כמובן שמייד לאחר מכן שלפתי לעברו את הכרטיס האדום. דבר שככול הנראה הלהיט אותו , הוא בא לעברי עם תנועת אגרוף אך שחקניו תפסו אותו והרגיעו אותו מיד", תיאר השופט את ההתרחשויות.

השופט המשיך ותיאר את ההתרחשות שהובילה לפיצוץ המשחק: "בדקה ה-88 ירדה קבוצת אלהושלה מהמגרש והחליטה על דעת עצמה להפסיק את המשחק, בשל טענות לקריאות גזעניות לעברם. הלכתי אליהם וביקשתי מהם לחזור אל המגרש אך הם סרבו בתוקף לעלות. ולכן הודעתי על פיצוץ המשחק למאמנים לפני זמנו החוקי". אולם השופט מסייג כשאמר: "שלא שמעתי באוזני אף קריאות, אך העוזר שלי שמע אוהד ספציפי אחד מתוך כ-100 אוהדים שקרא לעבר השוער "ערבי בן זונה" "מחבל", סיכם את דבריו.


תגובות

+ הוסף תגובה
1
השופט צודק מאה אחוז.
(אשקלוני: 20:58 28-10-2015)
הקבוצא הבדואית חיפשה תירוץ כדי לפוצץ את המשחק כי הם קיבלו שלוש בראש ועוד יצאו בזול..
2
גזענות
(אלמחדי: 06:55 29-10-2015)
אלהואשה צודקים .כי שופטים גזענים ומכרים משחקים ?????
3
מטריד
(אשדודי: 18:58 30-10-2015)
קבוצה אלימה אין לה מקום ודינה להיות מורחקת מהליגה, האם זה בטוח להצטרף לקבוצתי במשחקי החוץ במגזר? יש להעמיד את הקבוצה מיד לדין ולא להמתין עם זה, אם יהיה אסון כתוצאה מאלימות זה יהיה באשמת ההתאחדות לכדורגל, על ההתאחדות להבטיח את שלום אוהדי הקבוצות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?