נצחון בפוטו פיניש

מכבי אום אל פאחם מוליכת ליגה ב צפון ב' פיגרה עד הדקה ה -86 במשחקה מול הפועל אום אל גאנם אך ניר דדון עם צמד בדקות הסיום העניק לאום אל פאחם נצחון 1:2 והגדלת הפער בפסגה. היום (שבת)נפרדו בתיקו 2-2 הפועל דליית אל כרמל השנייה בטבלה והפועל נהריה .

מכבי אום אל פאחם ידעה שנצחון במשחק מול אום אל גאנם חסרת הדאגות הוא חובה על מנת להמשיך ולשמור על המקום הראשון מפני דליית אל כרמל השנייה בטבלה.באופן מפתיע כבר מדקות הפתיחה השליטה המלאה במשחק הייתה של אום אל גאנם שתקפה ויזמה ללא הרף,לאחר מספר הזדמנויות טובות שהוחמצו כבשה אום אל גאנם בדקה ה -34 כשמוחמד זועבי הרים ופהד סעאידה נגח מצויין פנימה ו 1:0 מפתיע לאורחת מאום אל גאנם שהייתה גם תוצאת ההפסקה.

 

אחמד עארף(בצהוב)בין שחקני אום אל גאנם.(צילום:מוחמד חאדר אניס)

 

למחצית השנייה עלתה אום אל פאחם נחושה יותר ושלטה מהדקה הראשונה,החמצות גדולות של ניר דדון ואחמד עארף מנעו את השוויון אך בדקה ה -86 הרגע המיוחל הגיע,עומר ג'מאל השתלט על הכדור מחוץ למפתן ה -16 בעט בחוזקה ושוער אום אל גאנם מהדי כבאבו הדף לא טוב היישר לרגליי ניר דדון שדחק מקרוב פנימה וקבע 1:1.שנדמה היה שהמשחק יסתיים בשוויון יצאה אום אל פאחם להתקפה שמוריאל אלקסלסי המחליף מצא בכדור עומק גאוני את ניר דדון שמול השוער גלגל פנימה וקבע מהפך דרמטי בדקה ה -90 ו 1:2 לאום אל פאחם שממשיכה לנצח ולשמור על המקום הראשון בטבלה.

 

אום אל פאחם חוגגת נצחון דרמטי.(צילום:מוחמד חאדר אניס)

 

היום נערך המשחק בין השניה בטבלה הפועל דליית אל כרמל והפועל נהריה.המשחק הסתיים בתיקו 2-2 מה שמשרת את מכבי אום אלפחם לקראת משחק הצמרת בין שתי הקבוצות שייערך בשבת הבאה.תגובות

+ הוסף תגובה
1
אנחנו נעלה
(דראוושה: 19:06 29-03-2009)
רק אוםאל פאחם יעלו בסוף אין סיכוי אחר
2
לתגובה מספר 1
(אוהד צעיר אוהד דליה: 19:20 30-03-2009)
אתם לא תעלו אנחנו נעצור אותכם ואנחנו נעלה ועוד שתגיד שאני אמרתי יללה דליההההההה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?