שביתה איטלקית בבית"ר עפולה: לא התחממו לפני המשחק והובסו 9:0

שחקני עפולה בשחור (וואסים מוואסי) שחקני עפולה בשחור (וואסים מוואסי)
ספורטיביות בליגה ג': עקב חיכוכים בתוך הקבוצה בין השחקנים הבכירים למאמן, הקבוצה הגיעה למשחק עם הרכב משני, ללא הכנה מקצועית והובסה בביתה. יושב ראש הקבוצה: "הקבוצה לא התנהלה באופן שגרתי וזה השפיע על התוצאה"

לא פעם אנו שומעים על מקרים ביזאריים בליגות הנמוכות, אחד כזה התרחש בליגה ג' מחוז יזרעאל במשחק בו אירחה בית"ר עפולה להפועל בני ערערה. הקבוצה הביתית הגיעה למשחק לאחר שבוע שבו עשתה הכול מלבד לחשוב על כדורגל. שחקני הקבוצה הבכירים הסתכסכו עם המאמן, דבר שהוביל למעין שביתה במהלך כל השבוע כשהשחקנים החרימו את אימוני הקבוצה.

השחקנים תכננו להחרים גם את המשחק שנערך היום, אך לבסוף התרצו להגיע שם המאמן הכין הפתעה בהרכב כשארבעה שחקנים בכירים של הקבוצה לא הוצבו בהרכב. הדבר היה הגפרור שהצית מחדש את העימות בין השחקנים למאמן. השחקנים שהגיעו דנו אחד עם השני בהחרמת המשחק עקב הצבת ההרכב, שכלל שחקנים שנחשבים לפחות טובים ושאינם זוכים לדקות משחק כלל. בסופו של דבר עלו השחקנים עלו למשחק ללא חימום ממשי לפני תחילת המשחק.

אומנם לא היו פציעות, אבל כנראה זה נבע מהאיכות של שחקני הספסל ואולי רמת המאמץ של השחקנים שעל הדשא. למרות שערערה מוליכה את הטבלה ונחשבת לקבוצה איכותית, בית"ר עפולה נחשבת לכזו גם כן. על המגרש הייתה קבוצה אחת בלבד, בני ערערה שהביסו את הקבוצה הביתית בתוצאה של 9:0 כששניים משחקני המארחת הורחקו. צופים שהגיעו למשחק העידו שהתוצאה עושה חסד עם המארחת כששחקניה פשוט עמדו על המגרש לאורך המשחק.

זוהר צרימי, יושב הראש ובעלי בית"ר עפולה התייחס למקרה: "היו חיכוכים בתוך הקבוצה בין המאמן לשחקנים הבכירים וזה גרם להתנהלות לא בריאה ולא מקצועית. השבוע באמת לא התאמנו. השחקנים הגיעו בזמן למשחק אבל בגלל חילוקי דעות וחיכוכים גרמו לכך שהם עלו באיחור לחימום ולא במערך השגרתי שלהם. אין ספק שזו תוצאה לא מתאימה לנו. זה בלאגן שקשה לנתח את זה. הקבוצה לא התנהלה באופן שגרתי וזו הסיבה לתוצאה. אין בעיה של כשרות, זו לא מכירת משחק ולא כלום - פשוט עלינו בהרכב לא טוב. ערערה היו מנצחים כי הם קבוצה טובה בכל מקרה, אבל זו תוצאה מעליבה מבחינתי. בכל מקרה, אני חייב לציין שהשיפוט היה גרוע מאוד והורחקו לנו שני שחקנים שלא בצדק". בסיום הוסיף צרימי שהבעיות בין המאמן לשחקנים נפתרו.

אולם מהמשחק עדיין נותרת תחושה של חוסר ספורטיביות והגינות כלפי שאר הליגה, כשסביר להניח שלשאר המשחקים שלה בית"ר עפולה תגיע בהרכב מלא ולאחר הכנה הרבה יותר טובה. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ביתר עפולה
(אבי רון: 13:02 07-11-2015)
נמתין למשחק הגומלין שם נוכל להחזיר חוב.כידוע ביתר עפולה מחזירה חובות.בכל משפחה טובה יש חילוקי דעות.יחד עם זאת הקבוצה תתעלה על עצמה ותמשיך להיות בצמרת המחוז!!! מי יודע אולי בלי להתכוון היא עוד תעלה ליגה.
2
שחקנים שכסכנים היו בגאנם אצלנו
(מוחמד זועבי מהזועאבים: 09:36 08-11-2015)
יש שם כמה שחקנים שכסכנים מהקוביצים .היו בגנם באו אצלנו מהקבוצת מנשה ,שם יודע שהיו עים איתם גם אותם בעיות והסיחסוכין ובאו אצלנו באומל גאנאם ועזבו
3
מעניין
(סוויסבוי לראשות הממשלה: 22:29 10-11-2015)
זו ידיעה ששינתה לי את החיים, אני לא יודע איך להכיל את המידע הזה. תודה על חדשות מעניינות.

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?