הפועל חליסה מתכוונת שלא להופיע למשחק מול קרית ים

שחקני חליסה שחקני חליסה
ראשי הקבוצה פנו הערב (א') במכתב בהול להתאחדות לכדורגל על כך ששחקניהם עובדים בשעות הצהריים ולא יוכלו להופיע למשחק שצפוי להתקיים מחר. בהתאחדות הסבירו כי כבר לפני שלושה שבועות נשלח מכתב. אם לא יופיעו, יועמדו לדין

ראשי הפועל חליסה שלחו הערב (א') מכתב חריף להתאחדות לכדורגל ובו הם מודיעים כי הם אינם מתכוונים להופיע למשחק הליגה מול מועדון ספורט קרית ים שצפו להתקיים מחר.

בחליסה מסבירים כי מכיוון שהמשחק צפוי להערך בשעות צהריים, אף שחקן מהסגל לר יוכל להשתחרר מעבודתו ולהגיע למשחק. המועד המקורי של המפגש בין השתיים היה ביום שישי ומכיוון שבקרית ים משחקים שחקנים שהופיעו בספורטיאדה המשחק נדחה ליום שני.

בחליסה שוחחו עם נציגי ההתאחדות שהסבירו כי אין שום אפשרות לדחות משחק יממה לפני תחילתו. בהתאחדות סיפרו כי כבר לפני שלושה שבועות נשלח מכתב לכל הקבוצות בליגות הנמוכות כי אם יש לקבוצה כלשהי שני שחקנים ויותר שאמורים להופיע בספורטיאדה, המשחק ידחה אוטומטית ליום שני.

בהתאחדות הוסיפו כי ראשי חליסה לא פנו עם בקשה מסוימת בנושא עד הערב, ולכן אין אפשרות לדחות את המשחק: "הנוהל אומר כי ההתאחדות קבעה אוטומטית על דחייה מבלי לשאול קבוצה זו או אחרת. יש לנו לוח זמנים מסודר שהוסבר לראשי חליסה. אם חליסה וקרית ים היו מגיעים להסדר על תאריך שהיה מקובל עלינו, היינו דוחים את המשחק. זה לא קרה והמשחק יתקיים מחר. יש חוקים בהתאחדות ואם הם לא יופיעו, הם יעמדו לדין בבית הדין". אמרו בהתאחדות.

יו"ר חליסה, איימן יוסף, אמר בנושא: "לצערי לא נוכל להופיע למשחק כי השחקנים שלנו עובדים בשעות הצהריים ומדובר באחת השכונות העניות בישראל והשחקנים לא יוכלו לוותר על עבודתם".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חליסה צודקים
(מנש: 20:51 01-11-2015)
חובבנים משחקים בערב ובימי מנוחה, כי פרנסתם היא לא מכדורגל
2
שקר
(א: 08:50 02-11-2015)
המכתב נכון נשלח אתמול אולם קרית ים היא הבעיה לא הסכימה להחליף ביתיות או לדחות לפגרה בשבוע הבא עם נענש נדע להגיב.פנינו כבר לפני שבוע לכל הגורמים אולם ראש אטום. אנחנו מתעסקים בספורט ורוצים לשחק אבל שיבואו לקראת שני הצדדים