אמיר כהן סיים את תפקידו בקרית גת, בנודיס מונה במקומו

 אמיר כהן. המאמן הראשון שסיים את תפקידו העונה בליגה הלאומית אמיר כהן. המאמן הראשון שסיים את תפקידו העונה בליגה הלאומית
פרסום ראשון: המאמן הצעיר של קרית גת משלם את המחיר על פתיחת העונה החלשה עם שבע נקודות מתשעה מחזורים. בהנהלה החליטו לבצע זעזוע בניסיון למנוע התדרדרות. ארז בנודיס שנזרק משעריים מונה במקומו

לא לפתיחת העונה הזו פיללו בקרית גת. ספינת הדגל של העירייה התבוננה מהצד וראתה כיצד הקבוצה מתדרדרת. אולם בצעד אחראי שנערך בשעות לילה מאוחרות החליטו קברניטי המועדון שיש צורך בשינוי מהותי.

בעקבות התבוסה הקשה לרמת השרון (4:0), נערכו אתמול (א׳) מרתון שיחות קדחתניות בלשכת ראש העיר בהשתתפות שחקנים בכירים וחברי הנהלה בניסיון למצוא פתרון.

ההחלטה הראשונה שהתקבלה היא שינוי המדיניות בנוגע לשחקני הבית, כשבמחזור הקודם בצעד של רצון ליצור זהות לקבוצה הוחלט לתת יותר קרדיט לשחקנים מקומיים. כעת בהנהלה החליטו שאומנם השלד המקומי ימשיך להוביל, אך גם שחקני הרכש יקבלו הזדמנות שווה.

ההחלטה השנייה והחשובה מאוד היא סיום תפקידו של מאמן הקבוצה, אמיר כהן. למרות שהמאמן מוערך מאוד על ידי צוות ההנהלה, במועדון רוצים לראות דמות מנוסה יותר על הקווים, כזו שתוכל לקבץ את חבורת הצעירים לתלכיד חזק יותר. הפרידה נעשתה ברוח טובה כיאה למועדון המשפחתי מהדרום.

אמיר כהן התייחס לסיום דרכו בקרית גת ואמר: ״לאור המצב ובעקבות כך שהקבוצה יקרה לליבי המהלך הזה היה מתחייב, אני מודה לקרית גת ומאחל המון הצלחה במסע ההשארות בליגה״.

כעת הפנים בקרית גת אל עבר זהות המאמן החדש. מי שיחליף את כהן בתפקיד הוא המאמן שנזרק לפני שבועיים בלבד ממכבי שעריים בליגה א׳ דרום, ארז בנודיס. לאחר שפוטר מהקבוצה של אלדד פרי, מקבל כעת המאמן הזדמנות נוספת, הפעם בליגה בכירה יותר.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה בנודיס
(גיא: 09:17 02-11-2015)
2
בהצלחה
(אוהד שעריים: 13:29 02-11-2015)

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?