שעריים פנתה לקלינגר והציעה לו לשמש כמנהל מקצועי

ניר קלינגר ניר קלינגר
פרסום ראשון: המאמן המנוסה הוא גם זה שהמליץ להנהלת מכבי שעריים על עידן בראון. במידה והמו"מ של קלינגר עם הפועל חיפה לתפקיד המנהל המקצועי ייכשל, קלינגר יקח על עצמו את התפקיד בשעריים

לאחר הפסד שני ברציפות ו-0 שערים במאזנה ב-180 הדקות האחרונות, בהנהלת מכבי שעריים מפגינים קור רוח ומאמינים שכבר במשחק הקרוב מול מחנה יהודה, תחזור הקבוצה למסלול הנצחונות.

בהנהלה, מרוצים מהמחויבות של הקבוצה במשחק עם נס ציונה ובישיבה שגרתית שהתקיימה לאחר המשחק הדגישו את המחויבות של השחקנים שרצו, נלחמו ויצרו מצבים רבים לשערים.

יחד עם זאת, שעריים שמנוהלת ברמות הגבוהות ביותר, ממשיכה לכוון גבוה. זאת הפעם השלישית ברציפות שניר קלינגר מגיע למשחקי הקבוצה. קלינגר, מקרוב לאנשי שעריים ובמיוחד לבעלים, אלדד פרי, וליד ימינו, ניר שלום. בין הצדדים כבר סוכם כי במידה וקלינגר לא ימצא את דרכו חזרה לליגת העל בשבועות הקרובים, הוא ימונה כבר העונה לתפקיד המנהל המקצועי של הקבוצה.

קלינגר גם היה זה שביקש מהנהלת שעריים למנות לתפקיד המאמן את עידן בראון תוך שהוא ממליץ עליו בחום, ואף ציין כי במידה והוא אכן יגיע לאגודה בהמשך, זה המאמן איתו הוא רוצה לעבוד.

בשלב זה, בוחן קלינגר מספר אפשרויות בליגת העל, אבל במקביל כבר סוכם בינו ובין שעריים שגם אם ההתקשרות בין הצדדים לא תתבצע העונה, היא תתבצע בעונה הבאה במידה והקבוצה תעפיל לליגה הלאומית.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חייב מנהל מקצועי דחוף
(שערוקי: 23:11 02-11-2015)
יש בשעריים שחקנים שמתאימים להשארות בליגה לא לעלייה. שיגיע מישהו כבר שיראה את הדברים האלה !!!
2
אולי כדאי להביא מאמן מנוסה
(שעריים בדמיי: 06:54 03-11-2015)
3
מתי תבינו
(יהודה זקן: 09:33 03-11-2015)
ליגה א זה לא ליגת על ולא ליגה ב צריך שחקנים אם ניסיון של ליגה א די אם הדימיונות ובזבוז של כספים
4
עידן הוא מאמן טוב הבעייה היא השחקנים
(אוהד שעריים: 12:46 03-11-2015)
שעריים מול כפר קאסם לא נראתה בכלל כקבוצה והורגש שבנודיס לא שולט בקבוצה ואין דרך ושיטת משחק , אתמול למרות ההפסד שעריים נראתה קבוצה אבל מורגש שיש שחקנים שיצטרכו ללכת , שעריים צריכה מהר להתחזק בעמדות הקישור וההגנה ולשחרר שחקנים שלא מתאימים לקבוצה .
5
עשיתם טעות
(אנונימי: 03:11 04-11-2015)
מתי תבינו שעשיתם טעות שבנודיס הלך חבורה של טיפשים!