נמאס: מהומה אלימה במשחק בין חבל מודיעין לרמלה

הגיעו במהירות (מיכה פישנזון) הגיעו במהירות (מיכה פישנזון)
אירוע מכוער מאד התרחש היום (ג') במפגש בין מ.ס חבל מודיעין להפועל רמלה, כאשר בדקה ה-80 מהומה בין השחקנים הובילה לעימות אלים והמשחק פוצץ. לוליס: "ההתאחדות לכדורגל חייבת לשים לזה סוף"

תצוגת האלימות המכוערת שהייתה במשחק בין חבל מודיעין לרמלה עברה כל גבול. לצערנו, כאוהדי כדורגל, לא מדובר באירוע יחיד שבגללו פוצץ המשחק אלה על התנהגות בלתי ספורטיבית שנמשכה במשך שמונים דקות.

מופע האימים החל כבר מתחילתו של המשחק כאשר שחקני רמלה קיללו ללא הפסקה את שחקני חבל מודיעין, את אנשי המועדון ואת השופט. מיותר לציין שבמשחק גם לא היה כדורגל מצד רמלה והעבירות החריפות שנעשו על שחקני חבל מודיעין הזכירו קרב בושידו ולא כדורגל.

בהפסקת המחצית, כאשר התוצאה היא 0:4 לזכות חבל מודיעין, פנו גורמים מהנהלת המועדון אל השופטים ודרשו מהם לעשות סדר במשחק בטענה שאם המשחק ימשיך כך, אז הוא ירד לפסים מלוכלים ויפוצץ.

חשוב לציין שגם השופטים סבלו מאותה אלימות, ובמשך המשחק יצאו לא פחות משלושה כרטיסים אדומים לרמלה. אחד מהכרטיסים האדומים שהוציא השופט היה לאחר שהוציא כרטיס צהוב לשחקן רמלה על עבירה, והשחקן מצידו קילל בחזרה את השופט שהחזיר לו בכרטיס אדום.

שחקני חבל מודיעין שמרו על איפוק ושיחקו בצורה ספורטיבית במשך כל המשחק, אך בדקה ה-80 שהתוצאה היא 1:7 לזכות חבל מודיעין, חלוץ מודיעין, זיקו, בעט לעבר השער ולאחר שהשוער שמט את הכדור רץ לעבר הריבאונד, ובזמן הניסיון פגע בשוער. כפי שכבר ניתן להבין, שוער רמלה לא נשאר חייב וקילל חזרה את החלוץ בזמן שנתן לו סטירה חזקה.

שניות לאחר האירוע פרצה מהומה בין השחקנים שהתדרדרה לעימות אלים והמשחק פוצץ. חברי הנהלת חבל מודיעין שנכנסו פנימה כדי להרגיע את הרוחות, מצאו את עצמם במרכז העימות וחלקם נפגעו מהמכות.

השוטר שהיה באיצטדיון, הזעיק למקום ניידות של משטרת ישראל שהגיעו תוך מספר דקות אך כבר אז נרגעו הרוחות.

מנהל קבוצת מ.ס חבל מודיעין, אבי לילוס, הגיב על האירוע המכוער: "אין זכות קיום לקבוצות האלו בליגה, ההתאחדות לכדורגל חייבת לשים לזה סוף. בושה וחרפה. ביזיון".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה
(אמיר אזברה : 00:12 04-11-2015)
אני בתור אוהב רמלה 30 שנה מתבייש בקבוצה שלי לא היה שם שום דבר שנראה כמו כדורגל מצד רמלה. הרבה ״בזכות״ שלא הפסיק להדליק את השחקנים שלו,פשוט בושה
2
אבי ליליוס ימלשיןןן
(נקמהההה : 03:26 07-11-2015)
חבל מודיעין יפחים קבוצה של 2וחצי שקל את מי אתם מעניינים בידיוק 50 שנה מנסים לעלות ליגה לא תעלו בחיים לא נורא ליליוס אנחנו ניפגש סיבוב הבא מותקקקקק

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?