אכזבה משוער הפועל ירושלים, אמל חאיר: "גם לקרדיט יש גבול"

אופיר עזו. בעוד חודש הוא חוזר. מי יצטרף אליו לקבוצה? אופיר עזו. בעוד חודש הוא חוזר. מי יצטרף אליו לקבוצה?
בקבוצה שהתדרדרה למקום האחרון בליגה הלאומית מודעים לחומרת המצב ומעוניינים להתחזק: יהיו שינויים. השוער הצעיר ככל הנראה יוחלף. עזו יחזור לאימונים בעוד כחודש

ניצחון בודד בתשעה מחזורים, ארבעה שערים ומקום אחרון, כל התארים הללו שייכים להפועל ירושלים, מי שהייתה עד לא מזמן מועדון פאר וכעת פתחה את העונה בצורה חלשה ורחוק ממה שציפו במועדון. במשחקי פתיחת העונה בגביע הטוטו, בהם ניצחה הקבוצה, נראה היה שהקבוצה הצעירה של חיים בן דוד בדרך לעונה רגועה ורחוקה מדאגות, אולם פתיחת העונה העידה אחרת. לעתה עתה, חיים בן דוד שכבר הגיש את התפטרותו ונדחה על ידי ההנהלה, ממשיך בתפקיד כשאין כוונה לפטרו. חדשות טובות בקבוצה מגיעות מכיוונו של אופיר עזו, שהיה חשש שסיים את העונה אך ככל הנראה בעוד חודש יחזור לאימונים כשישתלב בהדרגה במשחקי הקבוצה.

במשחקים רבים העונה הופנתה אצבע מאשימה לשוער חסר הניסיון, אמל חאיר, שקיבל צ'אנס ראשון כשוער ראשון בקבוצת ליגה לאומית כשהוא בן 20 בלבד ובינתיים מאכזב מאוד: "לא נוכל להרשות לעצמנו להפסיד הרבה נקודות וגם לקרדיט יש גבול", אמר גורם בכיר בקבוצה. לא מן הנמנע שבקבוצה יחפשו שוער בעל ניסיון שיוכל לסייע במאבקי ההישארות של הקבוצה.
בנוסף, אותו גורם מטיל את האחריות על משחק ההתקפה: "ההגנה שלנו כוללת את יוסי ביטון ומעוז סמיה שהם מהבלמים הטובים בליגה. בהתקפה אנחנו לא ממש מגיעים למצבים ואין לנו מי שיבקיע את השערים. עמית בן שושן עוד לא בכושר ואין כרגע מי שיוציא לפועל".

בסיום הצהיר הגורם שהסגל שהתחיל את העונה לא יהיה זה שיסיים אותה: "לא משקרים לעצמנו. יודעים שצריך לחזק את הסגל. בלפחות 3-4 שחקנים בכירים בעיקר בעמדות התקפה. נצטרך לחכות לינואר ואז נבצע הרבה שינויים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מי זה הבכיר?
(הפועל יש רק 1: 09:32 05-11-2015)
עוד חרטא מבית היוצר של סאסי. אפאחד לא יבוא לצערי לשחק בגוויה מהלכת שאוטוטו תסיים את תפקידה ההיסטורי. להתראות הפועל. היי שלום R.I.P ארורים אותם אלו שזנחו אותך
2
מועדון פאר?
(שמעיה: 09:48 05-11-2015)
3
בקבוצה
(סקאוט: 10:13 05-11-2015)
הציעו לך שוערים,,,ולא רצית,,, כנראה יש אינטרס בכיסים,,,, תבדקו למה
5
סאסי, הרסת אותנו
(ציון: 11:51 05-11-2015)
צא לנו מהחיים
6
סבלנות
(קול שפוי: 12:56 05-11-2015)
זו חלק מתוכנית החומש... יש קבוצה צעירה ורעבה השנה , אתר חדש ודף פייסבוק מהמם. ואם זה לא השתיק אתכם אל תשכחו שהפועל יש רק אחת ועל בגידה אין מחילה !!!!!!
7
הפועל ירושלים
(דנדן : 14:16 05-11-2015)
אלוואי שתירדו ליגה,עם הנהלה כזו מוטב שתירדו

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?