יובל נעים: "מאתמול בבוקר לא אכלתי כלום"

יובל נעים (לירן דורף) יובל נעים (לירן דורף)
מאמנה של הפועל אשקלון לקח קשה את ההפסד לבני לוד אמש (ג'). נעים ל"חמש באוויר": "הקבוצה עוברת תקופה לא קלה, אנחנו לא מספיק טובים. יצרו ציפיות שלא מתאימות לקבוצה"

הפועל אשקלון אירחה אמש (ג') את בני לוד למשחק שנדחה מהמחזור השביעי. באשקלון קיוו לחזור למסלול הניצחונות, אך ספגו הפסד נוסף (0:2) שלמעשה סגר ארבעה משחקים רצופים ללא ניצחון והפסד שני רצוף.

יובל נעים, מאמנה של אשקלון, התראיין היום לתכנית "חמש באוויר" ברדיו ערוץ הספורט: "אני חושב שאנחנו משחקים את הכדורגל הכי יפה בליגה, לא שזה מנחם אותי כי זה לא נותן לנו יותר נקודות. אני חושב שברגע שיש את יובל נעים ואבי נימני אטומוטית נוצרות ציפיות. הגענו לכאן שלא היה כלום ועשינו עלייה מדהימה. אנשים צריכים להבין שליגה הלאומית היא לא ליגה א'. לא יקרה שום דבר אם לא נעלה ליגה, אשקלון צריכה קודם כל להבטיח את ההשארות. לא לוחצים על כפתור ובגלל שיובל נעים ואבי נימני נמצאים כאן אז כל שנה נעלה ליגה".

מי שמכיר את נעים באופן אישי יודע שאת ההפסדים הוא לוקח באופן אישי: "מאתמול בבוקר לא אכלתי כלום עד עכשיו. אין מה לעשות אני בן אדם שלוקח ללב ומאוד נקשר למקומות שאני נמצא בהם. מי שהיה במשחק אתמול יכל להבחין שהייתה קבוצה אחת על המגרש. הגיע פנדל משום מקום בדקה ה-80 והגול השני בתוספת הזמן".

על האפשרות שיכול להיות השחקנים של אשקלון לא עומדים בלחץ הוסיף: "אני האחרון שיאשים שחקנים. לא היה פעם אחת ששיחקנו עם כל ההרכב ממחנה האימון. אנחנו סובלים ממכת פציעות והשנה הכל הולך לנו קשה בניגוד לשנה שעברה. אנשים צריכים להוריד את הלחץ מהמועדון הזה. גם בעניין התקציב, יש 6 קבוצות בליגה הלאומית שלהן יש תקציב הרבה יותר גבוה מאשקלון".

"יצרו ציפיות שלא מתאימות לקבוצה, יש קבוצות טובות בליגה. אנחנו צריכים להודות שאנחנו מקבלים גולים בקלות ואנחנו לא מספיק טובים, זאת האמת. צריך להוריד את כל הלחץ, אנחנו רחוקים 6 נקודות מהצמרת אך 4 נקודות מהתחתית" אמר נעים וסיכם: "תמיד שרושמים שני הפסדים רצופים חוששים מההמשך. אבל כמו שאמרתי כמו שהפסדנו שני משחקים אנחנו יכולים לנצח שלושה רצוף. ננסה להשתפר בהמשך, כרגע אנחנו לא מספיק טובים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן חלש לך הביתה
(מושיקו: 18:30 04-11-2015)
2
יאללה להביא מאמן טוב
(לוני אשקלוני: 20:46 04-11-2015)
3
תופס מעצמו מי ישמע
(אוהד אשקלוני: 21:34 04-11-2015)
יובל תודה נכשלת לך הביתה.שבוע שעבר אשקלון ניצחו את קרית גת לידיעת האתר המהולל שלכם..
4
יובל אתה ענק !!!
(MY(אוהד אשקלון): 23:09 04-11-2015)
הכל טוב יובל אל תקשיב לכל מי שצעק לך נגד בני לוד להתפטר אני יודע שאתה עוד תוציא את הקבוצה מהמצב הזה ונחזור לנצח כבר מול קטמון בעזרת השם. ייאלה יובל בהצלחה הכל טוב אל תלחץ ואל תקשיב למה שאומרים לך תעשה מה שאתה חושב לנכון!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?