משחק באש? נתק מוחלט ומכוער בין מאמן טבריה ליו"ר

סכסוך מכוער. יצחק (מימין) ואוזן סכסוך מכוער. יצחק (מימין) ואוזן
פרסום ראשון: בתחילת השבוע תכונס ישיבת חירום בסיומה יתקבלו החלטות. המאמן ידרש להתנצל על התבטאויותיו כלפי היו"ר או שלחילופין יסיים את דרכו בקבוצה

בלאגן וסערה בטריה. מאמן הקבוצה, מוריס אוזן, והיו"ר, זוהר יצחק, שומרים על נתק ועל ריחוק שמאיים לפגוע בקבוצה. אין זה דבר שגרתי שמאמן קבוצת כדורגל ויו"ר אינם מדברים ביניהם ולא סופרים אחד את השני.

בסכסוך מעורבים גורמים רבים ובהם חברי הנהלה, שחקנים, אוהדים ובכירים בעיריית טבריה. הרקע לסכסוך - טענותיו של המאמן, מוריס אוזן, לפיהן היו"ר, זוהר יצחק, מתערב לו בשיקולים מקצועיים, ואף מפריע לו לנהל את המשחק באופן תקין.

בקרבתו של זוהר יצחק טוענים שמוריס אוזן הוא כפוי טובה שמנסה לעשות הפרד ומשול במערכת הניהולית בטבריה. אותם גורמים הדגישו כי: "זוהר יצחק הוא זה שבכלל המציא את מוריס אוזן, לקח אותו מליגה ג' לאמן את הקבוצה בעונת העלייה, החזיר אותו העונה למועדון ואף מסייע לו בכל התקופה המשותפת שלהם בקדנציה הקודמת ובזו הנוכחית, בכל הרמות המקצועיות האפשריות אם זה בהמלצה על שחקנים או בניתוב המאמן הצעיר לתובנות מקצועיות ראויות".

היו"ר מצידו אינו סופר כלל את הטענות של המאמן אבל לחילופין ניתק איתו מגע וקשר דיבור. זוהר יצחק מצידו, ממשיך להתייצב לאימונים, לאסיפות ולתדרוכים הטקטיים לפני המשחקים ובמחצית, וכמו כן יושב על הספסל כתמול שלשום למורת רוחו של המאמן.

חברי ההנהלה יחד עם ראש עיריית טבריה (עודד חסין)
אחד מהגורמים המקורבים ביותר לזוהר יצחק אמר: "מוריס עשה מעשה שלא יעשה. הוא פגע בצורה קשה בבן אדם שאוהב ומכבד אותו. אם את כל הטענות מוריס היה מביע בשיחה בארבע עיניים עם זוהר, הדברים היו מלובנים בין השניים, אבל מוריס בצעד ילדותי, בחר לדבר מאחורי גבו של היו"ר, ואם זוהר שמחזיק את המועדון למעלה מעשור צריך לקבל טלפון מראש העיר לברר איתו את הטענות של אוזן, אזי מוריס טעה כאן בגדול והוא עלול לשלם מחיר כבד.

מחר (ו') תשחק הקבוצה מול מעלות במשחק שמוגדר בטבריה כ-3 נקודות בטוחות. יחד עם זאת, באגודה מאוד מאוכזבים מרמת המשחק של הקבוצה עד עכשיו, ואף מזכירים באותה נשימה את הפתיחה הקטסטרופלית של אוזן עם בית שאן בעונה שחלפה.

מיד לאחר המשחק אמורה הפשרה המבישה הזו להגיע לסיומה. אוזן ויצחק אמורים להיפגש בנוכחות יתר חברי ההנהלה, וזאת על פי דרישתו של היו"ר. במידה ואוזן לא יתנצל בפני זוהר יצחק, הוא גם עשוי לסיים את תפקידו בטבריה. יצחק, מבחינתו, לא מתכוון בשום פנים ואופן לענות לרצונותיו של אוזן ולחדול מלשבת על ספסל הקבוצה במהלך המשחקים.

"במידה וחלילה מישהו מחברי ההנהלה יצייץ בכיוון ויתמוך בבקשתו של אוזן, זה גם יהיה היום האחרון של זוהר יצחק בתפקיד" אמר גורם המקורב ליו"ר.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מוריס וזוהר
(טבריני אומר אמת: 11:20 05-11-2015)
מוריס של נעליך מעל רגליך בפנותך אל זוהר [שגם הוא איננו מושלם] אתה כמו כל מאמן בא והולך זוהר נמצא שם לפניך וכנראה שיהיה גם אחריך התנהלותך המקצועית חסרת מעוף ויכולת לצערי אתה אינך מגיב נכון ומשתמש רק בשחקנים שאתה הבאת או למקושרים ולא על פי יכולת אמיתית
2
זוהר 0
(צדקק: 12:05 05-11-2015)
זוהר מה כבר אתה מסוגל לעשות אתה כולה סוחר מכוניות מפוקפק עם חברי הנהלה חלקם עבריניים ונוכלים ואנאלפבתיים.המאמו אוזן איש חינןך אינטילגנט ששם את כל הדפריים בכיס הקטן .
3
זוהר אתה מוכשר
(שמעון: 12:27 05-11-2015)
כתבה יפה הוא עשה חבל שכספי העיריה שוב יורדים לטמיון לאחר שמחר זה יהיה משחקו האחרון של מוריס
4
לא כל יום פורים!
5
כנראה אוזן זוכה לגיבוי מראש העיר
(אחד שמכיר תמערכת: 12:44 05-11-2015)
זוהר יחזור ליציע כמו טטלה
6
אוזן
(שמש הטברייני האורגינל: 13:00 05-11-2015)
לרגע חשבתי והערכתי אותך כאדם ומאמן אבל להגיע לנתק עם זוהר זה מוגזם עדיף שתתנצל או לך הביתה ואתה שוב לא ראוי לאמן בטבריה חפש לך קבוצה ברמה שלך ממש בושה על מה שאתה גורם לזוהר ולקבוצה
7
זוהר אתה הזבל של עירוני טבריה
(חבר הנהלה בטבריה: 13:01 05-11-2015)
מי אתה בכלל שתתערב מקצועית למאמן?? כולם יודעים מי אתה אתה הזבל של עירוני טבריה בן אדם שכונה שרק יודע ללקק לאוהדים ומבקש שיקללו את המאמן . לא תרמת לעירוני טבריה כלום אתה מלא חובות שאבי דהן הציל אותך . מוריס אתה צודק רק אני יודע כמה!
8
1 צודק,גם שירצקי ושחר מתערבים!
(אוהד עירוני טבריה: 13:59 05-11-2015)
ביום יום, מה שקורה בקבוצה, מוריס תיתנצל ותצא לדרך חדשה . בהצלחה מחר ב"ה לניצחון.
9
איכס
(טוז טוזן תלת: 15:12 05-11-2015)
אוזן הלקקן יתנצל זוהר פוזה יהיה מרוצה גילה מגעילה תלקק וכולם יהיו מבסוטים וראש עיר מניק פחדן מזוהר וחבורת הכלומניקים
10
זוהר תתבייש
(רמי אלקובי: 15:54 05-11-2015)
מה אתה צריך לעשות בספסל שב ביציע ואל תפריע
11
והקבוצה שהושקה בה ימבה של כסף נראית רעעע אז צריך שינוי זעזוע בעמדה של המעמן
12
בושה אם זה יו"ר זו שכונה
(זוהר מספיק : 16:47 05-11-2015)
זוהר אתה לא קובע כלום יש רק אחד שקובע הכול אם המאמן לא רוצה שתשב זו לא בושה שב בצד בלי הפוזה של לקום מהספסל במחצית ולדבר בפלא ולשחק אותה שאתה לוחש למוריס באוזן אתה לא מגיע לאימונים ולא נעליים אתה מגיע חמש דקות לפני המשחק אתה עושה נזק ואנשים אוכלים את
13
תזכרו שהכל רק ספורט!
(מישהו: 22:21 05-11-2015)
לפני שאתם פותחים את הפה שלכם בצורה כזאת מגעילה ומזלזלת, שכל אחד יסתכל קצת על עצמו ויזכור שכדורגל זה לא הכל בחיים!!!!! יש אנשים עם רגשות אחרי המסך, אלו תגובות פוגעניות גם כלפי מוריס וגם כלפי זוהר יצאתם מכל פרופורציות!
14
מגיב 13 כנס
(שמש הטברייני האורגינל: 07:10 06-11-2015)
נכון שאתה צודק שזה רק ספורט אבל לגבי התגובות כנגד מוריס לא משנה מה עשה זוהר הם מוצדקות הוא לא היה צריך לעשות את המהלך למרות הויכוח לא להעביר אימון מסכם זה כבר עבר כל גבול מוריס קיבל קידום בזכות זוהר מאמן כזה לא ראוי לאמן בקבוצה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?