לדרבי חוקים משלו: מגדל העמק מארחת את בית שאן

שנהר מורד ושניר שטרית במפגש הקודם (ארנון לוי) שנהר מורד ושניר שטרית במפגש הקודם (ארנון לוי)
דרבי העמקים, הקלאסיקו של הצפון, תקראו לזה איך שתרצו, מחר (ו') יצא לדרך אחד המשחקים החמים של העונה. כוחות משטרה מוגברים יאבטחו את המפגש. מאמן מגדל העמק מצא דרך מקורית להטריף את שחקניו

מאז ומתמיד המשחקים בין הפועל מגדל העמק והפועל בית שאן משכו תשומת לב. בשנים האחרונות היריבות בין שתי הקבוצות גדלה. מחנות האוהדים דואגים לפני כל מפגש להבליט את השנאה ביניהם, מה שגורם למשחק הזה להיות חם מתמיד.

הסטטיסטיקה לאורך השנים הייתה לטובת מגדל העמק, אך בעונה שעברה הצליחה בית שאן לנצח בשני המפגשים, ובאחד מהם אף השפילה את שחקני מגדל העמק כאשר ניצחה במפגש הראשון 0:4, אך מה שזכור לכולנו מאותו מפגש זה האירוע המכוער בו נזרקו אבנים ואחד מאוהדי בית שאן אף נפצע בעיניו.

לעומת השנאה שקיימת בין שני מחנות האוהדים, בהנהלות שתי הקבוצות משדרים עסקים כרגיל ואף חוזרים ואומרים: "אין בינינו שום שנאה, אנחנו חברים אחד של השני". האמת? היחסים בין שתי ההנהלות והשחקנים באמת טובים ועדיין לא ברור למה קיימת השנאה הזאת בין שני הקהלים.

מבחינה מקצועית, בבית שאן ייעדרו מהמשחק הזה הבלם משה כחלון, שקיבל כרטיס אדום במשחק מול אסי גלבוע, והחלוץ לירן שריקי שנפצע באותו משחק. יחד עם זאת, קיים ספק לשיתופו של הקשר המוכשר, מוטי אוחיון, שסובל גם הוא מפציעה ועדיין לא ברור אם יוכל לקחת חלק במפגש.

גם במגדל העמק ישנם מספר שחקנים שלא ברור אם יוכלו לשחק מחר. הבלם, פיליפ וולוקובסקי, לא הצליח לסיים אף אימון השבוע בעקבות פציעה מטרידה במפשעה, ועדיין לא ברור אם יפתח מחר.

בנושא אחר, מאמן מגדל העמק, רפי בוסקילה, מצא דרך מקורית לגרום לשחקניו להכנס כמו שצריך למפגש המסקרן, ותלה היום (ה') באימון המסכם כתבות בחדרי ההלבשה מצמד המשחקים בהם הפסידה מגדל העמק בעונה שעברה.

הכתבות שתלה המאמן בחדש ההלבשה
הרכבים משוערים:
הפועל מגדל העמק: מג'די חלאיילה, תום פאר, פיליפ וולוקובסקי, נירן רוטשטיין, עידן בלסטרה, אדיר דנין, תום בר יוסף, שינהר מורד, אופק מלול (יותם כהן), לידור כהן ונדב אברה.

הפועל בית שאן: יורי סרקולסקי, דניאל יצחק, אבי חי פרץ, שניר שטרית, זיו סויסה (ברק מסיקה), תום דן, רן קוז'וק, מישל חליל, איתי מנצור, תומר שריקי ומוחמד קנואתי.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?