האיש החזק בטבריה הוריד את אוזן מהעץ

יעמוד על הקווים. אוזן (עודד חסין) יעמוד על הקווים. אוזן (עודד חסין)
לאחר שהמאמן נטש אתמול את האימון המסכם והודיע על התפטרותו, התערב אבי דהן, האיש החזק במועדון הצפוני, וסלל את הדרך לכך שלפחות היום אוזן יעמוד על הקווים מול מעלות

לידיעת שחקני טבריה. המאמן, מוריס אוזן, צפוי להגיע בעוד כשעה למגרש לקראת המשחק מול מעלות/תרשיחא. אוזן, נטש אתמול (ה׳) בהפגנתיות את האימון, ואף הודיע על התפטרותו בעקבות כתבה שהתפרסמה בשעות הבוקר באתר ״דאבל פס״ אשר חשפה פרטים קשים על הסכסכוך המתמשך בינו לבין היו״ר, זוהר יצחק.

בנוסף, אוזן סגר את מכשיר הטלפון שלו ולא ענה גם לשחקנים שניסו ליצור עמו קשר. בשעות הלילה המאוחרות חלה תפנית בעלילה בהתערבותו של אבי דהן, האיש החזק במועדון הכדורגל של טבריה, המשמש גם כנציגו של ראש העיר.

דהן יצר קשר עם אוזן והדגיש בפניו כי הצעד שלו בעצם נטישת האימון ואי התייצבות למשחק היום מול מעלות, עלול גם לפגוע במישרים בהמשך הקריירה הספורטיבית של המאמן המצליח. יחד עם זאת, שמר דהן גם על כבודו של היו״ר, זוהר יצחק, והבהיר לאוזן כי היו״ר ישב היום (ו׳) כרגיל על הספסל של הקבוצה, ובכדי למנוע זעזועים והמשך תסמונת כדור השלג השלילי בפרשה.

בין השניים סוכם כי לאחר המשחק ייערכו כל הבירורים הדרושים בפרשה, ולפיכך אוזן ידריך היום את טבריה מהקווים מול מעלות, אבל גם לא ברור אם לאחר המשחק הוא ישאר בתפקידו. במסגרת שיחת ההבהרה יתברר האם ניתן לפתור את המחלוקות או שלחילופין מדובר בקרע בלתי ניתן לגישור. במהלך השיחה הבהיר דהן לאוזן כי במסגרת השתלשלות הפרשה המאמן טעה במספר אלמנטים ובמיוחד בכך שהוא לא שוחח עם היו״ר, זוהר יצחק, בארבע עיניים על מנת להביא בפניו של היו״ר את השגותיו של המאמן על התערבויות מקצועיות, לכאורה, מצד היו״ר, על פי טענותיו של אוזן בנושא.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אבי דהאן
(שמש הטברייני האורגינל: 09:50 06-11-2015)
זה הדבר היפה שעשית עד היום היה ידוע מהתחלה שמוריס לקח את החוק לידיו וזה דבר לא נכון גם מהמשך דרכו באימון הקבוצות אז בו נשאיר את הפרשה מאחור ולעשות סולחה בינהם

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?