ושוב זה קורה: חפצים נזרקו ליציע של מגדל העמק, אוהד נפצע ופונה לביה״ח

האוהד שנפצע (ארנון לוי) האוהד שנפצע (ארנון לוי)
המשחק בין שתי הקבוצות ממשיך לספק כותרות שליליות. בדקה ה-20 של המשחק נזרק חפץ מיציע בית שאן ליציע שאכלס את אוהדי מגדל העמק ופגע בראשו של אחד האוהדים שפונה לבית החולים. 1:1 בסיום

האלימות במגרשים מכה שוב. הפועל מגדל העמק והפועל בית שאן נפגשו היום (ו') זו מול זו למשחק שסומן כלוהט בעקבות המתיחות בין שני מחנות האוהדים. למפגש הזה נשלחו כוחות אבטחה מתוגברים במטרה לשמור על הסדר ולהעביר את המשחק בשלום.

כניסת האוהדים למגרש עברה בשקט והמשחק נפתח בלי אירועים מיוחדים. אלא שבדקה ה-20 נזרק חפץ מהיציע שאכלס את אוהדי בית שאן לעבר היציע של מגדל העמק. אותו החפץ שנזרק פגע בראשו של אחד מאוהדי מגדל העמק שנאלץ לקבל טיפול רפואי ולאחר דקות אחדות הובהל לבית החולים.

נזכיר כי אירוע דומה קרה בדיוק בעונה שעברה באותו משחק בין שתי הקבוצות שנערך באצטדיון בעפולה עילית, שם נפגע אוהד בית שאן בעיניו.

אוהדי מגדל העמק (ארנון לוי)
כשהיה נדמה שהאלימות תעלם ממגרשנו, אנחנו עדיין נאלצים להתמודד בשנת 2015 עם אירועים מכוערים שאין להם מקום לא בחיינו ובטח שלא במגרשי הכדורגל.

אוהדי בית שאן (ארנון לוי)
בנושא אחר, על כר הדשא קיבלנו משחק שאפשר לנתח אותו לשני חלקים. במחצית הראשונה האורחים מבית שאן היינו עדיפים הרבה יותר, שיחקו כדורגל טוב יותר והיו הרבה יותר מסוכנים. בדקה ה-24 השליטה של בית שאן תורגמה לשער כשאיתי מנצור הוציא כדור רוחב למישל חליל, והאחרון בנגיעה מצא את הרשת, 0:1 בית שאן.

מישל חליל חוגג את הראשון עם הקהל (ארנון לוי)
לקראת סוף המחצית הראשונה שחקני מגדל העמק החלו להתעורר ובדקה ה-37 סיכנו בפעם הראשונה את השער של סרקולסקי כאשר נדב אברה הגיע למצב בעיטה טוב מתוך הרחבה, אך השוער היה במקום. 0:1 בהפסקה.

הרבה אמוציות. אוחיון ודנין (ארנון לוי)
החצי השני היה שונה לגמרי. שחקני מגדל העמק החלו להשתלט על מרכז השדה בעוד שחניכיו של חיים לוי חזרו אחורה. בדקה ה-49 נירן רוטשטיין פרץ על הקו והוציא כדור חזק לרחבה, אופק מלול נגח מקרוב מעל השער. 10 דקות מאוחר יותר הגיע שער השוויון, כדור חד של אדיר דנין נשלח לעבור של נירן רוטשטיין שהיה ללא כיסוי, המגן שלח כדור חזק ומדויק ברגל שמאל לפינה, סרקולסקי לא יכל לעשות דבר, 1:1 מודצק.

שחקני מגדל בטירוף (ארנון לוי)
חיים לוי ערך בדקה ה-62 חילוף כפול, מוטי אוחיון ואיתי מנצור יצאו שילה שמעון ותומר שריקי נכנסו במקומם. בדקה ה-79 מגדל העמק הגיעה להזמדנות כפולה נוספת, בפעם הראשונה היה זה יותם כהן שניסה את כוחו, סרקולסקי הדף, על הריבאונד השתלט לידור כהן שמזוית קשה שלח כדור שחמק ליד הקורה.

היה פעיל מאוד בחלק הקדמי. מוטי אוחיון (ארנון לוי)
רפי בוסקילה, מאמן מגדל העמק, ערך גם הוא שני חילופים כאשר הכניס את אסף מלול ואסף בוסקילה במקומם של יותם כהן ונדב אברה. ככל שחלפו הדקות הורגשה העייפות של שחקני שתי הקבוצות והמשחק נרגע.

רפי בוסקילה (ארנון לוי)
בסיום 1:1 בין שתי הקבוצות. מגדל העמק ירדה למקום השני בעקבות הניצחון הדרמטי של עירוני נשר על קרית אתא, בית שאן במקום התשיעי.

המצטיין בשורות בית שאן. דניאל יצחק (ארנון לוי)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
להאשים אותנו
(בית שאן: 17:22 06-11-2015)
תמיד קל עם הייתם אמיתיים הייתם רושמים שאוהדי מגדל העמק התחילו לזרוק אבנים
2
תתבייש פורטל!
(בית שאני: 17:29 06-11-2015)
אוהדי מגדל החלו לזרוק חפצים! אתה לא היית ביציע! ואני לא מצדיק בכלל את זה שהחזרנו אבל תדייק בפרטים!
3
דניאל יצחק שחקן ואדם
(אוהד דליה: 18:41 06-11-2015)
דניאל יצחק הוא אחד השחקנים המוכשרים ביותר בליגה וגם אדם למופת כל הכבוד גבר הרבה הצלחה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?