המאמנים גנבו את ההצגה: 1:1 דרמטי בין טבריה למעלות/תרשיחא

אילן טל (מימין) ומוריס אוזן (עודד חסין) אילן טל (מימין) ומוריס אוזן (עודד חסין)
הפארסה בין זוהר יצחק למוריס אוזן הגיעה לסיומה רגע לפני שריקת הפתיחה, אך הפרשה השפיעה על טבריה שרשמה תיקו חמישי העונה משער שוויון בדקה ה-90 של אילן טל, המאמן/שחקן של מעלות/תרשיחא

יממה סוערת חלפה על עירוני טבריה. מוריס אוזן עזב את האימון המסכם, הגיש את התפטרותו ונראה היה שטבריה הולכת לקראת זעזוע משמעותי. אולם אתמול (ו'), הגיעה המתיחות בין מוריס אוזן ליושב ראש הקבוצה, זוהר יצחק, לסיומה. בתיווכו של ראש העיר, יוסי בן דוד, המאמן הגיע לפני המשחק למגרש וקיים שיחה מפויסת עם זוהר יצחק, במהלכה יישרו השניים את ההדורים, בתקווה שהקבוצה תצא לדרך חדשה.

לאחר שהפארסה הזו נגמרה, התפנתה טבריה לעסוק במה שהיא צריכה לעסוק - כדורגל. לכאורה טבריה פגשה בביתה את היריבה הנוחה ביותר שיכלה לבקש בדמותה של סקציה מעלות/תרשיחא שהגיע למשחק הזה מהמקום האחרון בטבלה. הקבוצה רק השבוע פיטרה את מאמנה, טל בניה, ומי שמחליף אותו, הוא חלוץ הקבוצה, אילן טל, שמשמש כמאמן/שחקן.

טבריה הגיעה למשחק ללא הפסד ליגה, אך עם התואר המפוקפק - אלופת התיקו, כשרשמה ארבע תוצאות תיקו העונה. במהלך השבוע הבינו בקבוצה שעליהם להתחזק משמעותית כדי לעמוד במטרות הגבוהות שהציבו לעצמם. לצורך המשימה, צירפה הקבוצה של מוריס אוזן את נאור דהן ואת הקשר אלמוג אוחיון, שלא מצא את מקומו בנשר, אך כבר אתמול רשם בכורה בהרכב של אוזן.

בפתיחת המשחק היה ניתן להבחין בזוהר יצחק ומוריס אוזן שהתיישבו בצוותא על הספסל הקבוצה, שוחחו ונראו מחויכים כשהמסר שעבר לסובבים הוא שהעימות מאחוריהם.

מוריס אוזן וזוהר יצחק (עודד חסין)
והיה גם משחק בטבריה שהתנהל בצל מזג האוויר החורפי שהקשה לפתח משחק כדורגל בטבריה. למרות זאת, המשחק נפתח בקצב טוב מבחינת שתי הקבוצות, שידעו שהן חייבות לנצח את המשחק. מעלות תרשיחא במשחק לחימה ללא פשרות, הוכיחה שהיא לא באה כדי לשמש תפאורה במשחק ורצתה לרשום ניצחון בכורה העונה.

המשחק היה מאוזן עד שטבריה השתמשה בנשק הכי חזק שלה: המצבים הנייחים. בדקה ה-23, עמיר אבלס הוכשל כ- 16 מטרים משערה של מעלות, שלום עקיבא לקח אחריות, שחרר כדור חזק שפגע בחומה, הטה כיוון והגיע לתוך רחבת החמש. מי שהיה הראשון להשתלט עליו הוא כפיר בן דוד, בן דודו של ראש העיר, ששלח בעיטה חדה וקבע יתרון יקר למקומיים, 0:1.

השער של כפיר בן דוד (עודד חסין)
לאחר השער יושבי המגרש נוכחו לראות מחווה מרגשת של שחקני טבריה שרצו כיחידה אחת אל מאמנם, מוריס אוזן, חיבקו אותו ומילאו אותו באהבה. זו גם הייתה תוצאת המחצית כשזוהר יצחק נראה שבע רצון מהיכולת של קבוצתו.

מחווה יפה של שחקני טבריה (עודד חסין)
המחצית השנייה נפתחה ביתרון של טבריה שהמשיכה לשלוט בשדה ולמרות מצבים קורצים של שלום עקיבא ועמית דהאן, לא השכילה לתרגם את השליטה לשער נוסף שיבטיח את ניצחונה.

בן ויצמן ותומר ברוקס (עודד חסין)
הדקה ה-90 המחישה את תקופתה של הקלישאה השחוקה ביותר בכדורגל, מי שלא כובש - סופג. בהתקפה האחרונה של המשחק, כל שחקני האורחת עלו להתקפה בניסיון לקבוע שער שוויון. כדור חופשי של עמית גילברט מקו מחצית המגרש לתוך הרחבה, יצר ערבוביה ברחבת טבריה, כשבסיומה אילן טל, מי אם לא הוא, הקדים את חיים זיסקינד וקבע שוויון דרמטי.

מי אם לא הוא. אילן טל (עודד חסין)
בסיום 1:1, תיקו חמישי העונה לטבריה שככל הנראה עסקה יותר מידי בעניינים שלא קשורים בכדורגל השבוע. מנגד, מעלות יכולה להיות מרוצה מהשוויון הדרמטי.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
החלפת שחקנים ומאמן
(שלמה: 14:01 07-11-2015)
צריך להחליף את ההגנה והשוער ולהפסיק לקבל גולים משטויות וטעויות בכל שבוע. גם המאמן הזה נכשל גם מקצועית וגם אישית חובה להחליף אותו ומהר.
2
אומרים ששחר סימן טוב בדרך
(טברייני : 16:23 07-11-2015)
3
שחר סימן טוב
(שמש הטברייני האורגינל: 21:26 07-11-2015)
אם נכונה הידיעה ששחר מגיע לטבריה אז לדעתי יתחיל הכסח על המגרש בין שלום לשחר על אותם בעיטות עונשין
4
טבריה
(טבריני הגיוני: 10:24 08-11-2015)
שחקנים הזויים מקושרים פרוטקציונרים וחסרי יכולת "ששכחו "לעודד את המאמן בזמן ספיגת השער ובשעת החילופים של פיצי [הטוב בשחקנים] ושל עפיף כחלוץ???מאמן שלא מבין וחסר יכולת לנהל קבוצת כדורגל מזל שזוהר נמצא על הספסל והוא מונע מהמאמן לעשות שטויות גדולות יותר.
5
מוריס
(אהד: 12:53 08-11-2015)
חילופים הזויים,במקום להבקיע עוד שערים הוציא את פיצי שהיה טוב,הכניס את ברגיק כדי לרצות את האבא,הגנה חלשה וחסרת ביטחון,משחק מסורבל ללא שיטה הכל מקרי רק בעיטות מרחוק,יש לה יתבסס על שחקני בית לשחרר את הבלמים,ולצרף שחקני נוער

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?