ב-48 השעות הקרובות אילן טל יקבל החלטה

טל. יחליט על עתידו בימים הקרובים (ארנון לוי) טל. יחליט על עתידו בימים הקרובים (ארנון לוי)
במכבי מעלות/תרשיחא הביעו שבחים רבים על היכולת והאופי שהקבוצה הציגה במשחק מול טבריה, והציבו למאמן/שחקן אולטימטום של 48 שעות. גורם במועדון: "אילן טל הוכיח במשחק הזה שהוא מאמן מצוין ורק הוא יחליט לגבי עתידו"

ראשי מכבי מעלות/תרשיחא יצאו מעודדים מהתיקו במשחק החוץ מול עירוני טבריה ושיבחו בעיקר את המאמן/שחקן, אילן טל, על ההכנה שלו למשחק הן מבחינה מנטאלית והן מבחינה מקצועית.

במועדון סיפרו כי לראשונה העונה נשמעו השחקנים להוראות הטקטיות, ולכן טבריה התקשתה לבצע פעילויות חיוביות בחלק ההתקפי שלה. במהלך השבת שוחח, דני חזן, שנחשב לאיש החזק במועדון, עם טל וביקש ממנו לקבל ביומיים הקרובים החלטה לגבי עתידו. האחרון צריך להחליט האם הוא מעוניין להתמנות למאמן קבוע של הקבוצה או להמשיך כקפטן ושחקן מוביל במועדון.

"אנחנו לא רואים מאמנים בכירים בחוץ, וטל הוכיח במשחק הזה שהוא מאמן מצוין ולכן רק הוא יחליט לגבי עתידו. כל החלטה של אילן תהיה מקובלת עלינו" אמרו במועדון הצפוני.

במקביל, במועדון ממשיכים לחפש שחקנים שיחזקו את הקבוצה, ולא מן הנמנע כי שחקנים בכירים שאכזבו עד עתה ישוחררו כבר השבוע, לפני המינוי של המאמן החדש.

אילן טל התייחס לדברים ואמר: "אני נמצא בדילמה ואקבל החלטה. מה שבטוח אעשה הכול בכדי להוציא את מעלות מהתחתית ולהביא אותה למקום שהיא ראויה לו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקן אפס
(אחד שיודע: 10:26 08-11-2015)
בושה למעלות ולכדורגל הישראלי שאפס כזה קפטן ומאמן
2
אילן טל הבלתי נגמר
(רק עם האמונה ננצח: 12:43 08-11-2015)
מתי תפנימו טוב טוב שאילן טל מס' 1 - אין עליו במועדון שחקן/ מאמן מהלב והנשמה - יישר כח עלה והצלח כמו שרק אתה יודע
3
אלק אולטימטום, אולי הוא נתן לך אולטימטום
4
כל השאר דני חזן אבו קרעה והשאר קונוסים, בובות
5
בעזרת האהבה ננצח
(מאיר: 19:41 09-11-2015)
הקבוצה הזו בעזרת ה תצא לדרך טובה חבל על אנשים שכל כולם רעל ושנאה אולי פעם תלמדו לומר ביקורת חיובית עינינית ולא סיסמאות של כלום ואני לא חסיד של אף אחד רק של המועדון שאתם כל כך "אוהבים" בנתיים האנשים שאתם מלכלכים עליהם הביאו להישגים הכי גבוהים אי פעם.
6
אילן טל יש רק אחד
(איציק: 18:45 10-11-2015)
חזרתי לראות את מעלות לאחר עשרים שנה שלא ראיתי אותם משחקים וראיתי שיש שחקן ברמה גבוה ששמו אילן טל שמחזיק את הקבוצה בצורה מרשימה הוא חתום על רוב הנצחנות של השנה שעברה ועל השנה שלפניה אז מגיע לא הרבה כבוד השגים שאף שחקן במעלות לא הצליח להביא
7
נשארים ליגה
(מאמן מקצועי: 21:41 10-11-2015)
איך אפשר לומר שחקן אפס ?על שחקן שהוא גולר כאשר בעונה שעברה ניכלל בטבלת מלך השערים .נכון שהוא צריך לשנות את יחסי האנוש שלו כלפי השחקנים .במיוחד שאילן הקפטן על המיגרש .לדעתי זה מוריד את רמת הביטחון של השחקנים וזה משפיע על כל הקבוצה .מאחל לכם הצלחה
8
כנסו ותבינו
(מעלותי: 13:26 16-11-2015)
מקווה שבעקבות החלפת המאמנים יתנו יותר דקות לשחקני הנוער המובילים שבקלות יכולים לעשות עבודה מצוינת בסגל הבוגרים אם זה בהגנה בקישור ובהתקפה תנו לדור הבא הזדמנות !! הצלחה של קבוצה נמדדת בקידום שחקני בית

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?