בן זקן הולך לכלא: ביהמ"ש גזר עליו שלוש שנות מאסר

בן זקן (ערוץ הספורט) בן זקן (ערוץ הספורט)
האיש החזק במ.ס אשדוד הורשע בהרצת מניות של חברת "מנופים פיננסים" ויכלא מאחורי סורג ובריח, יחד עם פעיל שוק ההון איתן אלדר. השניים נקנסו ב-200 אלף ש"ח כל אחד

ג'קי בן זקן הולך לכלא. בית המשפט גזר הבוקר (ראשון) שלוש שנות מאסר בפועל על הבעלים של מ.ס אשדוד, שהורשע בהרצת מניות של חברת "מנופים פיננסים" ובקבלת דבר במירמה. כמו כן הוטל עליו קנס של 200 אלף שקלים, כך פורסם ב"גלובס". יחד בן זקן נשלח לכלא שותפו איתן אלדר.

"בעבירות שביצעו הנאשמים יש כדי לפגוע באמון שוק ההון שהוא בנשמת אפו של שוק ההון. יש בתנהלותם כדי למוטט השוק המושתת על פעילות הוגנת", כתב השופט דוד רוזן, "הנאשמים פגעו במנגנון קביעת הבסיס לאחד משני המדדים המרכזיים בבורסה. . הם פגעו בקרנות פנסיה וקרנות אחרות, שם מופקדים כספים של אזרחים תמימים לימי סגריר וגרמו לפגיעה באלפי חוסכים ובציבור כולו. מדובר בפגיעה נרחבת ונמשכת. הם פעלו מתוך בצע כסף תוך פגיעה בציבור הרחב ובקרנות מוסדיות שם מופקדים כספי הציבור".

עם זאת, בהחלטה לגבי עונשו של בן זקן ציין השופט כי "בן זקן הוא אזרח נכבד ומרשים ביכולותיו, שתרם רבות לעמותות ומוסדות ולציבור הרחב".

אחד השחקנים הבכירים והמובילים אמר ל"דאבל פס": ""שמענו על גזר הדין רק לפני רגע אנחנו עדיין בהלם. נגיע לאימון נקבל את הפרטים ונהיה חכמים יותר".

הפרקליטות דרשה עונש של בין 3 ל-5 שנות מאסר בפועל, וכאמור השופט קבע כי בן זקן ייכלא ל-3 השנים הקרובות. כמו כן ביקשה הפרקליטות מהשופט כי קנסות בסך מיליוני שקלים, אך השופט קבע כי ישלם 200 אלף דולר.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין צדק
(סמי -עכו: 14:17 08-11-2015)
ג'קי תרם רבות לקהילה ולספורט היו צריכים להסתפק בעל תנאי...חבל ג'קי תהיה חזק
2
נוכל רמאי מושחת
(הפועל יש רק 1: 15:13 08-11-2015)
כולה סוכן ביטוח נהייה טייקון. גם ניכס את מ.ס עשה בה כשלו. סוף גנב לכלא!
3
שחקנים שקרנים
(יעקב: 02:53 09-11-2015)
״נגיע לאימון ונהייה חכמים יותר ״ חבורת אהבלים כאלו בחיים לא יהיו חכמים
4
שתי הקבוצת
(אברם: 15:41 10-11-2015)
יורדת ליגה פתח תקווה ואשדוד בעלי הקבוצות בבית סוהר חחחחח

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?