עובד שטח: "אם הפועל רמלה יישארו בליגה, מודיעין תודיע על פירוק מיידי"

המכתב שנשלח המכתב שנשלח
חשיפה: ראשי מודיעין שלחו מכתב חריף להתאחדות לכדורגל כנגד הפועל רמלה בעקבות פיצוץ המשחק בין הקבוצות בשבוע שעבר. במודיעין דורשים להעיף את רמלה מהליגה. דבוש: "שטח הוא קומבינטור. שיתעסקו בעניינים שלהם"

מכתב חריף וחסר תקדים נשלח הבוקר (א') מאת ראשי מועדון ספורט מודיעין לתובע ההתאחדות לכדורגל בעקבות פיצוץ המשחק בין הקבוצה לבין הפועל רמלה בשבוע שעבר.

כזכור, בתוצאה 1:7 פוצץ המשחק בדקה ה-80 ובמקום התפתחה מהומה רבה שהסתיימה רק בהתערבות שוטרים. במכתב שהגיע לידי "דאבל פס" מפנים קברניטי מודיעין, בראשותו של יו"ר עובד שטח, טענות קשות כלפי אנשי רמלה ובראשם, משה דבוש.

במכב ששוגר, טענו במודיעין כי יו"ר רמלה פועל עם קבוצתו מסיבה פוליטית בכדי לפגוע בראש עיריית רמלה, יואל לביא: "לדאבוני מר דבוש אינו בוחל באמצעים כדי להשיג את מטרותיו כולל הפסדים טכניים, זיוף שחקנים מורחקים ולא מורחקים, שימוש באלימות ברוטאלית כלפי הקבוצה היריבה. קבוצת הפועל רמלה ידועה לשימצה בהתאחדות לכדורגל בפרט ובמדינת ישראל בכלל ומבייישת באופן סדרתי את המוסד המאוד מכובד שאליו גם שייכים אנחנו וההתאחדות לכדורגל".

במודיעין טוענים כי ההתאחדות חייבת להוציא את רמלה מהליגה ואם זה לא ייעשה, יודיע המועדון על פירוקו המיידית. שטח: "אני מבקש להודיע בזאת כי במידה ולא תתקבל החלטה על ידי הסמכות בהתאחדות לכדורגל כי הפועל רמלה מורחקת מכל פעילות בכדורגל הישראלי, אזי אנו נתנתק ולא נשתייך יותר לגוף הנ"ל ובצער ניאלץ להודיע על הפסקת פעילותה של הפועל מ.ס. מודיעין".

חלק נוסף מהמכתב שנשלח
משה גבוש מסר בתגובה: "עובד שטח הוא קומבינטור. השחקנים שלהם התערבו איתנו לפני המשחק שלא נכבוש ולאחר שכבשנו הם התחילו להתפרע ולכן אני זה שהזמנתי את המשטרה. אנשי מודיעין הם לא אלוהים ולא יקבעו כלום לגבי הפועל רמלה. שיתעסקו בעניינים שלהם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דבוש תותח
(מני דה פאולה: 22:25 09-11-2015)
דבוש מתבזבז. הוא צריך לנהל את ברצלונה או ריאל מדריד...
2
לא מתאים לו - שילך
(צפוני: 07:47 10-11-2015)
ליגה ג תחייה גם בלי חבל מודיעין
3
ייאלה שמודיעין יתפרקו
(אוהד: 10:40 10-11-2015)
4
אחד מבפנים
(מי שאחראי : 17:00 10-11-2015)
כול הבלאגן מתחיל ונגמר במאמן / שחקן עבר אבי ליליוס שחימם את כול האווירה ודאג גם לחנוק את שחקני רמלה במהומה שפרצה ולא מנע מהקהל מלרדת למגרש עם גרזנים ופטישים ולהשתתף בתיגרה אם צריך לסגור קבוצה זה את מודיעין שנתנו לקהל להיכנס למגרש ולתת מכות לשחקני ר
5
חחחח ליצנים
(מני דה פאולה : 22:00 10-11-2015)
אדון עובד שטח וחבורתו לפני שאתה מעביר ביקורות על הפועל רמלה תסתכל על הקבוצה שלך ועל גליון ההרשעות שלכם בבית דין המשמעתי אלימות אלימות ושוב אלימות גם כלפי שופט משחק אולי אתה תתפרק אבל הפועל רמלה תישאר לעד!!! נ.ב תגובה 1 זה לא מני דה פאולה
6
נו מה יצא בדיון כנסו
(נו מה יצא בדיון כנסו: 18:33 18-11-2015)
אבי ליליוס ישמן נו מה יצא בדיון סוף סוף נעשה צדק וראו את הבלוף שלך שאתה והשופט חברים ועובדים ביחד ילה עכשיו תיתפרקו יחבורת פחים ואתה אבי ליליוס לך תוכל חומוס ישמןןןןןןןן רמלה זה הזמן לחגוג

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?