דורון גלנט: "יש מיעוט בקהל שמחבל בקבוצה"

הקהל הפועל פתח תקווה. המיעוט פוגע בקבוצה? הקהל הפועל פתח תקווה. המיעוט פוגע בקבוצה?
בעלי הפועל פתח תקווה מלקק את הפצעים מהתבוסה הביתית הקשה למכבי יבנה. מדבר על חיזוק: "אם נצטרך נעשה תיקונים בינואר". על ריבוי האדומים: "אטפל בזה באופן אישי". וגם, המספרים מאחורי פתיחת העונה של הפועל פ"ת

 לא כל יום מוליכת הטבלה מפסידה בבית, אך גם לא כל יום היא מובסת בבית. הפועל פתח תקווה נחלה אתמול (ב') תבוסה בלתי צפויה במשחקה הביתי מול מכבי יבנה (4:0). בקבוצה קיבלו בהלם את התוצאה ואת היכולת החלשה שהפגינו כל שחקני הקבוצה.

דורון גלנט, בעלי הקבוצה, התייחס לתבוסה הראשונה שחווה בתפקיד הבעלים: "מדובר בתקלה, לא הגענו למשחק הזה. אבל צריך לקחת בפרופורציות. אנחנו לא מועמדים לירידה", התייחס למשחק אתמול. גם הבעלים יודע שכדי לעלות ליגה, ייתכן שהקבוצה תצטרך להתחזק: "אם יהיו שחקנים שלא יתאימו אז הם לא יהיו פה. לא מפחד מזה, אם נצטרך לבצע תיקונים, אז נעשה".

לאחר עשרה מחזורים לא ניתן להתעלם מהסטטיסטיקה של הכחולים שנמצאת במקום השני עם אותו מספר נקודות כמו בני לוד. בעשרה מחזורים ספגה פתח תקווה שבעה כרטיסים אדומים. מבחינת שערים: הקבוצה כבשה 11 שערים בלבד, כמות שגבוהה רק מארבע קבוצות בליגה. אולם מה שמחזיק את הקבוצה בצמרת הוא ללא ספק העמידה הטקטית ומשחק ההגנה כשהקבוצה של קורצקי מחזיקה בהגנה השלישית בטיבה בליגה.

מי שספג קריאות מהקהל הוא השוער, אוראל כהן, שהיה אחראי על חלק מהשערים שספגה הקבוצה. כהן שפתח את העונה בצורה מצוינת במשחקים האחרונים מגלה יכולת חלשה כשאם בהתחלה ייחסו זאת לחוסר ניסיון, כעת הסבלנות פקעה. גלנט מצידו נותן גב לשוער: "הוא שוער העתיד של הפועל פתח תקווה ואנחנו חייבים לתת לו גב".

על ההצלחה של הפועל פתח תקווה העונה מעיבה מחנאות בין מחנות האוהדים שמציגים פילוג ביניהם, שהביא אפילו לפיצול ביציעים. גלנט יוצא נגד מיעוט האוהדים: "יש חבורה של אנשים שרוצים תשומת לב וככל שמתייחסים הם מקבלים תשומת לב. לא רוצה לתת במה לאף אחד שמחבל בקבוצה. הפילוג בקהל מחבל בקבוצה". נושא נוסף שמוציא את גלנט משלוותו הוא נושא הכרטיסים האדומים שסופגת הקבוצה, שבעה מתחילת העונה: "זה דבר שאני אתערב בו בצורה בטוחה: לא יכול להיות שנקבל כרטיסים צהובים על דיבורים עם השופט.שחקן צריך לקבל אחריות על עצמו".

שני אירועים שבלטו במהלך המשחק נגעו דווקא לאלה שלא ממש השפיעו עליו. האחד הוא שגיב כהן, קשרה הוותיק של הקבוצה שנכנס כמחליף. השחקן שאולי הכי מזוהה עם הקבוצה בסגל, ספג קריאות וקללות כנגדו. הסיבה: לבש חולצה שנושאת את הספרה 9 שמזוהה עם העיט, מוטי קקון. אוהדי הקבוצה הקנאים התנגדו לכך ורצו שהמספר יישאר חקוק בהיכל התהילה של הקבוצה. יש לסייג, מדובר במיעוט מהקהל, שכן רוב הקהל תמך בשחקן. אתמול נכנע כהן ללחצים והחליף את הספרה שעל גבו.
אולם הסיפור שמלווה את הכחולים בשבועות האחרונים הוא נושא ספסולו של קשר הקבוצה, שון מלכה. מעמדו של השחקן שהגיע מהפועל תל אביב כשחקן מפתח שאמור להוביל את הקבוצה, דעך כשבמשחק נגד יבנה אפילו לא נכלל בסגל הקבוצה, למרות שהיה כשיר לשחק. הקולות שעולים מהקבוצה הוא על חוסר שביעות רצון של קורצקי מהתנהלותו של השחקן, אולם המאמן טוען שמדובר בסיבות מקצועיות בלבד ושמלכה עוד יזכה לקבל הזדמנויות.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפנתרים חזרו החוקים השתנו
(הפנתרים הכחולים: 15:04 10-11-2015)
אדון גלנט אתמול החזית מחאו כפיים לכלובים שהובסו 0-4 בבית עם שני אדומים.מתי תבין שאותם מעניין רק העסק?!
2
אני לא מהחזית חשוב שתדעו
(כנסו כנסו יא פחי אשפה "פנתרים": 20:14 10-11-2015)
כל הקהל של הפועל לא יכול לראות אתכם . אתם הזבל של הזבל . אתם ערסים מגעילים שחושבים שהם מפחידים מישהו . האחים פרג' הגמדים מגיעים לי לביצה במשחקי חוץ כמו ילדות קטנות . ברמלה נגד רמת גן הייתם גברים ברחתם במחצית . פחדנים נמושות
3
שגיב כהן אתה סמרטוט
(מאוכזבי שגיב: 20:15 10-11-2015)
איך נכנעת לחבורת 20 ערסים עם זמבורות . מי הם בכלל ? למה החלפת את המספר ? תתבייש לך פחדן שכמותך
4
1. אוראל כהן - אחראי ישיר ל 2 הפסדים ותיקו. כמעט גם נגד אשדוד. לא בטוח שיש לו נתונים להצליח כבר. 2. אין דמות מנהיגה במרכז השדה. אולי שגיב יוכל. חבל שלא הביאו את שבחון. 3. הנעת הכדור - על הפנים. מה עובדים באימונים? 4. הגנה מחוררת

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?