הסוד של פרדסיה: אדם לם

אדם לם (חן קורקוס) אדם לם (חן קורקוס)
רק לפני חודש הייתה הפועל פרדסיה במקום הלפני אחרון עם נקודה אחת אבל אז השיגה הקבוצה 10 מתוך 11 נקודות והיא כבר במקום השלישי. איך היא עשתה זאת? אדם לם

המשפט: "משנה מאמן, משנה מזל" רץ כבר שנים בליגות הנמוכות, ולא מעט פעמים יושבי ראש בוחרים להחליף מאמנים אחרי הפסד אחד או שניים, אבל יש גם דרך אחרת.

הפועל פרדסיה התחילה את העונה בצורה לא טובה, והשיגה רק נקודה אחת בשני משחקים כאשר הציפייה של הקבוצה הייתה להגיע לפלייאוף העליון, אך אז החליטו ראשי המועדון לצרף את הקשר, אדם לם, ומאז השיגה הקבוצה 10 נקודות וכבר עלתה למקום השלישי.

במועדון סיפרו כי לם השתלב לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מבחינה מנטאלית, וגרם למזל חדש בקבוצה. הקשר שעבר פציעה קשה ונעדר חצי שנה מהמגרשים, מסביר כי ההחלטה לחתום בפרדסיה הייתה החלטה משולבת של חזרה מפציעה וגם חיבור למקום ולאנשים.

אדם לם התייחס לדברים: "ידעתי שכדי לחזור בצורה מסודרת מהפציעה, אני צריך למצוא קבוצה בליגה ב' וקיבלתי הצעה מפרדסיה. הגעתי למקום נהדר עם אנשים חמים ואני חושב שהסוד של הקבוצה הוא בחיבור בין האנשים בביחד שקיים בקבוצה. אנחנו רק בתחילת הדרך אבל אני נהנה כאן כמו שלא נהניתי בהרבה קבוצות אחרות בליגה א'".

 

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?