חדרה זוכרת את שלום שוורץ

שלום שוורץ (שלומי גבאי) שלום שוורץ (שלומי גבאי)
ביום חמישי תגיע מכבי חיפה לחדרה בכדי להשתתף באירוע לזכרו של גדול שחקני חדרה בכל הזמנים - שלום שוורץ. לאירוע יגיעו גם חבריו של שוורץ מימיו הגדולים כמו שייע פיינגבוים, יצחק שום, שלמה שרף ומוטליה שפיגלר

אירוע מיוחד וגדול ייערך ביום חמישי הקרוב בחדרה כאשר באצטדיון המקומי ייערך משחק הוקרה בין הקבוצה המקומית לבין מכבי חיפה, וכל זאת לזכרו של גדול שחקני חדרה, שלום שוורץ, שנפטר לפני שנה.

שוורץ, שנחשב לסמל הכדורגל המקומי ושיחק בעבר בקבוצות כמו בית"ר תל אביב, הפועל חיפה והפועל חדרה בימיה הגדולים, שימש לאחרונה גם כממונה על הספורט בעיריית חדרה ופעל רבות למען מחלקת הנוער המקומית.

ראשי המועדון המאוחד החליטו להנציח את שמו, ומעתה והלאה תיקרא הקבוצה המאוחדת - הפועל 'שוורץ' חדרה/ גבעת אולגה.

לאירוע יגיעו בני משפחה של שוורץ, כל ילדי בית ספר לכדורגל, מחלקת הנוער של הקבוצה ומספר רב של אוהדים כאשר האצטדיון המקומי צפוי להיות מלא עד אפס מקום.

למעט מכבי חיפה יגיעו לאירוע גם שחקני עבר גדולים ששיתפו פעולה עם שוורץ כמו מוטליה שפיגלר, ניסים בכר, שלמה שרף, שייע פיינגבוים, יצחק שום ועוד. גם שחקני הפועל חדרה הגדולה כמו יוסי סופר, אבי ארגז ויעקב וולטוך יהיו נוכחים לצדו של ראש העירייה צביקה גנדלמן.

יו"ר המועדון המאוחד, אורן גולן, התייחס לאירוע: "מי שלא זוכר את העבר, לא מגיע לו להיות חלק מהעתיד. אנחנו בהחלט זוכרים את העבר הגדול של המועדון שלנו וזוכרים את גדול שחקני חדרה. שולם היה שחקן ענק ובן אדם עוד יותר ענק שעזר לסביבה ואין ספק שללא העזרה שלו, המועדון הזה היה מתפרק מזמן. אנחנו שמחים שמעתה המועדון שלנו ייקרא על שמו ונקווה לייצג אותו בכבוד".

האירוע יחל בשעה 15:00.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יהי זכרו ברוך
(שמש הטברייני האורגינל: 10:54 11-11-2015)
זוכר אותו בצעירותי כאדם שחקן וספורטאי הוגן גם במשחקים במדי הפועל חדרה נגד הפועל טבריה הגדולה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?