מדשדשים בצמרת: ניצחון דחוק להרצליה על איכסל

חסן. חתום על הניצחון נגד איכסל (תומר רוט) חסן. חתום על הניצחון נגד איכסל (תומר רוט)
לאחר שביום שישי האחרון הופסק המשחק בין הקבוצות בתוצאה 0:3 לזכות הרצליה, נפגשו אתמול (ד') הפועל הרצליה והפועל איכסל למשחק חוזר שבו המארחים הראו שמה היה ביום שישי לא היה מקרי. קובי חסן: "אם היינו מפסידים אתמול זו הייתה שערוריה, אבל ניצחנו והכל מאחורינו"

ביום שישי האחרון הופסק המשחק בין הפועל הרצליה והפועל איכסל מספר דקות לסיום כאשר המארחים הובילו 0:3 משערים של גמיליאל פרץ, שרון גורמזנו וחן ראובן. אתמול, נפגשו שוב הקבוצות והרצליה הפעם השלימה ניצחון דחוק משער של קובי חסן בדקה ה-11.

הפועל הרצליה שכרגע נמצאת במקום החמישי בטבלה, פתחה את העונה בדשדוש ועדיין ניכר שלמרות כל הכישרון שיש בסגל, היכולות שיש לשחקנים לא מגיעות לידי ביטוי.

ביום שישי הקרוב תצא הרצליה למשחק הגביע מול בני ערערה ולאחר הניצחון האחרון נגד איכסל, אולי נראה סוף סוף הרצליה שונה מזו של פתיחת העונה.

רגע לפני סיבוב ו' בגביע המדינה, ולאחר שער הניצחון במשחק הקדום, תפסנו את קובי חסן לראיון קצר על המשחק האחרון והשאיפות להמשך.

ביום שישי האחרון הובלתם 0:3 והמשחק הופסק, אתמול ניצחתם בהפרש מינימלי ושוב כבשת את שער הניצחון. זה נראה שאתה השחקן הכי משמעותי בקבוצה, אתה גם מרגיש ככה?
"בכל המקומות שהייתי בהם הרגשתי משמעותי, הרצליה נותנת את כל הכבוד, הבמה והערכה ואני לא לוקח את זה למקומות שליליים. גולים זה רק בונוסים, אני תשעים דקות רץ ולא מפסיק להתאמץ. אני לא רואה את עצמי המוציא לפועל של הקבוצה, פשוט אני שם את הגולים".

מתחילת העונה אתם מדשדשים כקבוצה, למרות שמדובר רק על פתיחת העונה עדיין יש מחשבות על עליה ללאומית?
"זה לא סוד שהקבוצה והשחקנים לא נותנים את התפוקה שמצפים ממנה, תשובות וסיבות זה לא לתקשורת אבל יש מאמן שעובד מאד קשה וכולם מרגישים את זה. כדי לעלות ליגה אי אפשר לדשדש, עשיתי את זה במקומות אחרים וכאן יש כישרונות מעולים. אנחנו מדשדשים ואנחנו במקום חמישי".

ביום שישי הקרוב יש לכם משחק גביע, האם יש סיכוי שנראה את הפועל הרצליה סינדרלה?
"צריכים לעבור את השלבים האלו, מבחינת הכישרון אפשר להיות סינדרלה. כל הסינדרלות עברו קבוצות או מהליגות שלהם או מהליגה הלאומית, יש גם עניין של הרבה מזל להגיע לשלבים של רבע וחצי גמר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נועם מאוד מאמין בסגל הקיים. חוץ מזה הרצליה משחקים טוב וסובלים מאחוז ניצול מצבים לא טוב.
3
אם הם יעברו את המשקים הקרובים בשלום
(חודש קשה הולך להיות להפועל הרצ: 21:23 11-11-2015)
יהיה אפשר לדבר
4
על תדברו בדיבורים
(לכל הנהלת הרצליה : 21:26 11-11-2015)
אלה
5
אתה ממש לא מתאים זה כמו לתת לילד לנהוג בפרארי
6
על איזה בעיה אתה מדבר?

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?