ניצחון על שעריים ונוסעים לדורטמונד

יחזקאל. משחק חסר סיכוי לשמשון יחזקאל. משחק חסר סיכוי לשמשון
בשמשון תל אביב מבינים כי רק נס יעזור מול קבוצת המיליונים של אלדד פרי. במועדון מליגה ג' לא יוצאים בהצהרות מעניינות לקראת המשחק. הקבוצה תצא למלון לפני המשחק

אחד המשחקים המעניינים ביותר של הסיבוב הקרוב בגביע המדינה יהיה המפגש בין שמשון תל אביב מליגה ג' מחוז תל אביב לקבוצת המיליונים של מכבי שעריים.

שמשון אינה מקלה ראש בשעריים והיושב ראש, עמי פזטל, בצוותא עם אנשי העסקים גילי וישראל ספיר, החליטו להוציא את הקבוצה לבית המלון לאונרדו סיטי טאוור בתל אביב, כאשר בחמישי בערב ייערך אימון ואחריו הקבוצה תצפה בוידאו של כל משחקיה האחרונים של מכבי שעריים.

מאמן הקבוצה, רפי קזלקופי, אמר לקראת המשחק: ״אני יודע מתי כל שחקן של שעריים מתי הוא קם, מתי הוא הולך לישון ובאיזה רגל הוא בועט".

ראשי הקבוצה החליטו להעביר את המשחק למגרש בבית דגן, ובקבוצה מאמינים כי יצליחו להפתיע את שעריים במשחק הגנתי או כמו מגדירים את זה בקבוצה - 'שמבונקר'.

הקפטן והבעלים של הקבוצה, רועי עובדיה, התייחס ואמר: "אנחנו באים ליהנות, משחק חשוב בשביל המועדון, אם נעבור את המחצית הראשונה בשלום הכל אפשרי".

אחד מכוכבי הקבוצה, אורן יחזקאל, אמר לקראת המפגש :"אם להיות אמיתי, יש פערי רמות גדולים בין הקבוצות. אם היינו משחקים מול הקבוצה של בנודיס והסגל החובבני והמצחיק שהוא בנה בתחילת העונה, הייתי אומר שיש סיכוי. מה שעשו שם תחילת עונה זה עבודה בעיניים על אלדד פרי, כרגע עם מאמן רציני והרכש הנכון שהם עשו אני לא רואה הרבה סיכוי, לדעתי המשחק ייגמר בהפרש של 3-4 שערים, העיקר ההשתתפות. בכל מקרה נבוא להילחם ולתת הכל".

באימון המסכם ורגע לפני היציאה לבית המלון פנה הבעלים, ישראל ספיר, והבטיח לשחקנים כי במקרה של עלייה לשלב הבא, השחקנים ייצאו על חשבונו למשחק של בורוסיה דורטמונד בגרמניה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
יאללה שמשון מלחמה
(אהוד שרוף : 09:24 12-11-2015)
יאללה שמשון מחר מנצחים תאמינו בעצמם והכל אפשרי אנחנו מאוחריכם ......
3
אכן בנודיס אשם בבניית הקבוצה בשעריים
(אוהד שעריים ותיק: 10:37 12-11-2015)
בנודיס אכן אשם בבניית הקבוצה ופרי שנתן לארז יד חופשית ופנקס שיקים פתוח מרגיש מרומה שבנודיס עבד עליו שהשאיר את כל השחקנים משנה שעברה שכמעט כולם לא מתאימים לליגה לאומית , ארז פוטר אך אותם שחקנים נשארו וצריך דחוף להחליפם וכרגע בוחנים רכש מליגת העל
4
שמשוןןןןןןןן
(אביב: 12:38 12-11-2015)
מרדים את שעריים גאון אורן
5
אורן המספר
(אבירם חבר של אורן: 14:46 12-11-2015)
אורן יחזקאל אלוף בסיפורים לא מאמין למילה בכתבה.
6
אורן הממציא
(אבירם: 14:49 12-11-2015)
אורן יחזקאל אלוף בלספר סיפורים , לא מאמין למילה אחת בכתבה הזאת
7
נוכלות
(מיכה דמו: 15:52 12-11-2015)
קבוצה של מהמרים שמשון גנבתם את הגביע לביתר יפו אורן רק שלא תהמר על המשחק
8
שמשון
(ההודי: 16:32 12-11-2015)
מתן הוכמן המלך השחקן הכי טוב בקבוצה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?