אור עקיבא מתכוננת לרובי שפירא: "המטרה להדיח את רובי שפירא מהגביע ולעשות היסטוריה"

פרהוד. רוצה להוכיח שרובי שפירא קבוצה ברמה אחרת פרהוד. רוצה להוכיח שרובי שפירא קבוצה ברמה אחרת
אור עקיבא, זוכת גביע המחוז של ליגה ג' שומרון, תארח את רובי שפירא, זוכת גביע המחוז של ליגה ב' צפון. המועדון מליגה ג׳ ינסה להפתיע את רובי שפירא הבלתי מנוצחת כאשר בעונה שעברה שתי הקבוצות שיחקו באותה הליגה. חנא פרהוד: "השאיפה שלי להדיח את ריאל מדריד, אני יכול?"

כמו תמיד גביע המדינה יודע ליצר עבורנו משחקים מצויינים, מעניינים וכמובן סינדרלות מהליגות הנמוכות. הפעם הפועל רובי שפירא, קבוצת האוהדים המצוינת שעלתה לאחר הקמתה מליגה ג' לליגה ב', תפגוש בשישי הקרוב את עירוני אור עקיבא מתחתית ליגה ג' שומרון.

המשחק אמור להתקיים במגרשה של אולגה, בעקבות שיזרוע במגרשה הביתי של אור עקיבא. למעשה אור עקיבא לא שיחקה במגרשה עד כה העונה, וזאת לאחר שהמשטרה לא אישרה את המגרש והקבוצה נאלצה לנדוד לאולגה. כמו כן, הקבוצות מגיעות כמחזיקות גביע המדינה של מחוזותיהם ושתיהן רוצות להוכיח לכולם שכל אחת יכולה להיות הסינדרלה שתגיע הכי גבוהה בגביע המדינה.

מה לא נאמר על הפועל רובי שפירא, קבוצת האוהדים הנפלאה, שכבר בעונתה הראשונה לאחר הקמתה עלתה לליגה ב'. הקבוצה שקמה כאות מחאה על ניהולו הכושל של יואב כץ, הביאה את האוהדים המסורים להקים קבוצה שמטרתה העיקרית היא בסופו של דבר להתאחד עם המועדון הגדול ללא ניהולו של האחרון. בסגל רובי שפירא אפשר למצוא המון שמות ותיקים בנוף הכדורגל הישראלי בינהם: כפיר ליבוביץ׳, חי בן לולו ומור דהן.

רובי שפירא ידועה בקהלה הגדול שמגיע למשחקים, כ-600-800 צופים מגיעים לכל משחק ויוצרים אווירה ביתית. מאמן הקבוצה, חנא פרהוד, התייחס לקראת המשחק הקרוב: "באים חדורי מוטיבציה, התאמנו כמו שצריך ולא נקל ראש באור עקיבא".

בנוסף, פרהוד נשמע מאד מבודח כששמע שהרצון של אור עקיבא הוא להדיח את רובי שפירא: "אני שמח שככה התבטאו באור עקיבא, ככה לא אצטרך לדרבן את השחקנים שלי, הם עשו את העבודה בשבילי".

כמו כן, פרהוד הוסיף על מטרות הקבוצה בגביע במדינה: "אנחנו שואפים להגיע הכי רחוק שאפשר בגביע המדינה כדי להוכיח שאנחנו קבוצה ברמה אחרת, עוד לא הפסדנו מאז הקמתנו ואנחנו רוצים לשמור על זה, יש לנו קהל מדהים שעושה אווירה של 20,000 אלף איש". לרשות המאמן יעמוד סגל מלא ללא נעדרים.

מנגד, מי שתרצה להוכיח לכולם שהזכייה בגביע המחוז של ליגה ג' שומרון לא היה מקרי היא עירוני אור עקיבא, שניצחה בהפתעה מוחלטת בגמר הגביע את טירת הכרמל שנמצאת במקום הראשון בליגה. "זו הייתה סנסציה עבור העיר, כולם היו בטירוף, יכול להיות שזה מה שפגע לנו בליגה" אמר המאמן ירון שיש.

בסגל של ירון אפשר למצוא מספר שחקנים ששיחקו בעבר בליגה א' בינהם: לאון שוקרון, לירון רוזיליו, אבירם זיו, אופק חכמון ואברהם ימארן. חמשת השחקנים הללו הם שחקני המפתח של אור עקיבא, והמאמן סומך עליהם שיובילו את הקבוצה לסנסציה נוספת.

בנוסף, דיבר ירון על ההכנות האינטסיביות לקראת המשחק: "כולם היו צריכים לראות את האימונים שלנו, איזה טירוף. כולם בטירוף לקראת המשחק הזה. מתאמנים חזק ואוכלים דשא".

אירוע ביזארי התרחש באחד האימונים של אור עקיבא לקראת המשחק, כאשר שחקן הקבוצה, דוד לב טוב, שבר את רגלו באימון ולמעשה יעדר מהמשחק, שיש התייחס למקרה: "המוטיבציה באימונים היא זו שגרמה לפציעה של דוד, כולם אגרסיבים, דרוכים, מוכנים ולפעמים לצערי זה גורם לפציעות".

עוד הוסיף שיש: "מבחינתנו לעבור את רובי זו תהיה הפתעה גדולה, אנחנו מאמינים בעצמנו ומרגישים שאנחנו מסוגלים להדיח אותם ולעשות היסטוריה לאור עקיבא. אנחנו משחקים כדורגל אטרקטיבי אבל בגלל שחסר לנו ניסיון אנחנו לא מצליחים לפגוע בליגה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
באים לנצח היום ולהמשיך את המסע בגביע המדינה! יאללה הפועל!!
2
מקום אחרון בליגה ג חחח כנסו
(רובי שפירא: 10:26 13-11-2015)
אור עקיבא בליגה ג אתם מקום אחרון ולא מסוגלים לנצח אז איך יש לכם את התעוזה לדבר על ניצחון תחשבו איך להפסיד פחות מחמש זה יותר ריאלי אבל לנצח חחחחח