בהפועל ר"ג החליטו: דני גולן יסיים את תפקידו

דני גולן. אכזבה הגדולה בהנהלה דני גולן. אכזבה הגדולה בהנהלה
פרסום ראשון: אכזבה בהנהלה מהתוצאות. הוחלט שהמאמן לא ימשיך ואם לא יתפטר, יפטרו אותו. היו"ר, עינב חזנוולד, ירה ב"שישי ושערים": מאוכזבים מהתוצאות ותבינו לבד את המשמעות. דני גולן לא מתפטר? מרגיש תחושת בגידה"

אכזבה ענקית, כשלון גדול ותסכול יוצא דופן, כל התחושות הללו משותפות לכל אוהד ואדם שסובב את הפועל רמת גן. במועדון המשפחתי, בו הושקעו מירב המאמצים והכספים העונה במטרה לרוץ חזק בצמרת, מתבוננים בטבלת הליגה ופשוט לא מאמינים שזה קורה להם.

דווקא השבוע כשכל הסגל מלבד בריאן ג'ונס עמד לרשות המועדון ובקבוצה סיימו את סאגת המגרש כשחזרו לאצטדיון הלאומי ברמת גן, בהנהלה שהשקיעו מאמצים כבירים והעניקו למאמן את כל התנאים להצלחה, האמינו שדברים יראו אחרת.

אולם דווקא במשחק בו רמת גן הרבתה להגיע למצבים, ראשון לציון עקצה וניצחה 1:0 קטן עבורה, אך שיחולל שינוי גדול אצל האורדונים. בסיום המשחק האוהד מספר אחד של הקבוצה שהוא גם יושב ראש, עינב חזנוולד, ישב בכיסאו במגרש דקות ארוכות כשהוא מתקשה להאמין שהקבוצה שוב פעם כשלה במבחן התוצאה. בהנהלת הבוצה הגיעו בסיום המשחק למסקנה שלא יהיה מנוס מסיום תפקידו של המאמן.

אם בשבועות האחרונות ציפו מגולן שיגלה אחריות ובגרות למצב הקבוצה ויתפטר, הם נוכחו לראות שהמאמן נאחז בכיסאו ואינו מתפטר, וזאת כדי לא להפסיד את פיצויי הפיטורין. בקבוצה נמנעו מלפטר את המאמן מכיוון שעלות חוזהו מוערכת בסכום גבוה במיוחד, שיקשה על הקבוצה להחתים מחליף בעל שיעור קומה. אולם התוצאה הערב (ו'), לא הותירה ברירה להנהלת הקבוצה שהשקיעה סכום גדול.

יושב ראש הקבוצה, עינב חזנוולד, התראיין בסיום המשחק לתוכנית "שישי ושערים" ברדיו ערוץ הספורט והביע את אכזבתו הגדולה. "אנחנו מאוד מאוכזבים, אבל אני לא אחד ששולף מהמותן. אני לא יכול לתאר את ההרגשה שלי. ביומיים הקרובים אנחנו נשב ונצטרך לקבל החלטות. אנחנו מאוד מאוכזבים מהתוצאות וזה אומר דרשני. אני לא מיושבי ראש שממהרים לפטר. אך אם לא תהיה ברירה, נעשה את זה. אני מסתכל למטה בטבלה בדאגה רבה", אמר בגילוי לב יוצא דופן.

לגבי המשך השבוע רמז חזנוולד: "אנחנו מאוד מאוכזבים מהתוצאות ותבינו לבד את המשמעות". כשנשאל האם מאוכזב מדני גולן שנאחז בכיסאו ואינו מתפטר, הגיב יושב הראש: "אני מאוד מאוכזב ברמה האישית מרגיש ממנו תחושת בגידה".

בימים הקרובים יסיים גולן את תפקידו, כשבקבוצה מקווים שיגלה אחריות ויתפטר על מנת לחסוך בעלויות לקבוצתו, אך אם לא תהיה ברירה, הוא יפוטר מתוך דאגה ורצון להציל את העונה שבורחת לאורדונים.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
אכן היה בהלם
(יוסי אליעזר: 19:40 13-11-2015)
נראה מאוד שפוף תוך כדי המשחק ומאז שהובקע הגול גם התכנס בתוך עצמו ונראה שהיה בהלם.
3
דני גולן סגור בעפולה יששששששששששש
(לאוהדי עפולה : 22:45 13-11-2015)

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?