אסף נימני: "היינו דומים לשום דבר"

אסף נימני. עוד משחק מאכזב לקטמון (עדי אורן) אסף נימני. עוד משחק מאכזב לקטמון (עדי אורן)
מאמן הפועל קטמון התייחס לתבוסה שספגה קבוצתו (4:0) לרמת השרון בראיון ל"שישי ושערים". נימני: "כואב על הקהל יותר מאשר על עצמנו". וגם התייחס לעתיד: "יש דברים שצריך לתת עליהם את הדעת. אדבר עם המנהל המקצועי"

דווקא אחרי שני ניצחונות ברציפות וכשנראה היה שהפועל קטמון יוצאת לדרך חדשה ומטפסת אל הצמרת, הגיע השבוע האחרון בו הפסידה הקבוצה פעמיים, ספגה שבעה שערים, כבשה שער אחד וקיבלה שיעור נוסף על העונה הקשה שמצפה לה בליגה הלאומית.

רגע לאחר ההפסד לרמת השרון (4:0) מאמן הקבוצה, אסף נימני התראיין לתוכנית "שישי ושערים" ותיאר את התחושות: "זה כמובן לא מה שרצינו התוצאה הזו. אין מה להסביר יותר מידי - לא היינו דומים לשום דבר. כואב לי על הקהל יותר מאשר על עצמנו. אכזבנו את הקהל שבפעם השנייה השבוע חוזר עם הראש למטה. אין לי איך להסביר את היום - זה מתסכל. יש את מבחן התוצאה ובסוף חזרנו עם 0 מ-6 בשבוע וזה מאכזב מאוד".

המאמן גם התייחס לשינויים עתידיים שצפויים להתרחש בקבוצה: "יש כאן הרבה דברים שצריך לתת עליהם את הדעת. יש לנו עשרה ימים עד המשחק הבא נגד הפועל רמת גן. אין לנו ברירה אחרת, אלא לעבוד קשה. שינויים? יש לי מנהל מקצועי ואיתו אני משתף את הדברים שאני מתכנן", סיכם.

אז המשחק שגרם לתחושות הללו אצל הפועל קטמון הוא ההפסד לרמת השרון. המשחק נפתח במצב רוח טוב לקטמון כשהאוהדים הירושלמים הכינו קבלת פנים חגיגית למאמן הקבוצה בעבר, ליאור זדה, שהודה להם, אך גם לו הייתה מטרה אחת: לנצח את המשחק. בדקה ה-16 רמת השרון יצאה למתפרצת, ולאחר בעיטה שאוהד סיידוף הציל במצב של אחד מול אחד, עידו דוידוב השתלט על הכדור החוזר, וכבש מתוך תיבת ה-5. דוידוב המשיך ללהוט ועשרים דקות מאוחר יותר הכפיל את התוצאה וזה כבר 2:0 למקומיים. המחצית השנייה המשיכה במגמה זהה. בדקה 61, עוד מהלך קבוצתי נהדר של רמת השרון והכנסת כדור עומק מצוינת לדניאל הבר, הסתיימה בשער נוסף וזה כבר 3:0 לרמת השרון.

החבורה של ליאור זדה לא נעצרה כאן ובדקה ה-92, רובי דבורה בעט באומנות כדור חופשי לתוך הרשת של סיידוף. 4:0 מדהים לרמת השרון שכבשה העונה כבר 26 שערי זכות ב-11 משחקים.

ליאור זדה (לירן דורף)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נימני נכשלת תהיה גבר ותתפטר
(לב אדום מקטמון: 10:06 15-11-2015)
2
קטמון שי מחרטט
(שי ונמני: 17:33 15-11-2015)
נכשלו שימי את המפתחות

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?