מכה לראשון לציון: עידן כהן יעדר בין חודשיים לשלושה חודשים

אופיר חיים. יאלץ למצוא פתרונות אופיר חיים. יאלץ למצוא פתרונות
המגן הימני סובב את הברך ויעדר תקופה ארוכה. כעס באוהדים על מנהלת הליגה, על כך שלא יצאה הודעה רשמית על שינוי מיקום המשחק. צפו בתמונות מהפתיחה המחודשת של האצטדיון הלאומי

 יכולת חלשה, שחקני מפתח שלא הופיעו ומכת פציעות לא הפריעו להפועל ראשון לציון לנצח את הפועל רמת גן המתפוררת, ניצחון קטן שמזניק אותה למקום השישי בטבלה. בהתקפה היחידה של הכתומים במשחק הצליחה הקבוצה של אופיר חיים לכבוש ולהכריע את המשחק. שלומי אביסדריס שנכנס כמחליף פרץ באגף והעביר כדור רוחב נפלא לעדן שרם, שדחק עם העקב לתוך שערה של הפועל רמת גן וקבע את תוצאת המשחק 1:0.

מה שהעיב על הניצחון הוא הבשורה שקיבלה הקבוצה עוד לפני המשחק. המגן הימני שהגיע מהפועל תל אביב, עידן כהן, שהיה מהטובים בשורות ראשון לציון העונה סובב את ברכו במהלך אחד האימונים השבוע ויעדר תקופה של בין חודשיים לשלושה חודשים. המחליף היחיד של הכתומים בסגל הקצר של אופיר חיים הוא טל לוי, תוצר מחלקת הנוער של ראשון לציון שהוא גם אחיו של קשר הקבוצה גיא לוי. אולם חיים במשחק הזה בחר לאלתר כשתומר ששונקר, שבדרך כלל משחק כקשר, שיחק כמגן ימני ואופיר חמו תופקד כקשר. לא מן הנמנע שהכתומים יתחזקו במגן ימני נוסף עקב הפציעה של כהן. הבלם, גיא גרוס, נפצע בחימום של המשחק מול ר"ג, אולם יהיה כשיר כבר למחזור הבא.

אוהדי הקבוצה הביעו את כעסם על מנהלת הליגה בכדורגל כשלא יצאה הודעה רשמית מטעמה על הזזת המשחק מהאצטדיון בבת ים לאצטדיון רמת גן המחודש. דבר שגרר בלבול בקרב חלק מהאוהדים שלא היו בטוחים לאן להגיע עוד ביום המשחק. צפו בתמונות מהפתיחה המחודשת של האצטדיון הלאומי ברמת גן במשחק בין הפועל רמת גן להפועל ראשון לציון.

מבט מיציעי אצטדיון ר"ג (יוסי אליעזר)

כר דשא אידיאלי לכדורגל (הפייסבוק הרשמי של הפועל ר"ג)

גם היציעים היו ערוכים לקהל שהגיע למגרש (הפייסבוק הרשמי של הפועל ר"ג)


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?