סיבוב פארסה: דני גולן כרגע נשאר בהפועל ר"ג

דני גולן. כבר היה רגל וחצי בחוץ דני גולן. כבר היה רגל וחצי בחוץ
לאחר שלכל הצדדים היה ברור שהמאמן יסיים את תפקידו, שיחת טלפון ארוכה מארה"ב בין בעלי הקבוצה, יהודה דולינר לגולן, שינתה כיוון. הבעלים החליט לתת לצ'אנס. דולינר: "עומד מאחוריו ונותן לו את המפתחות להוביל אותנו"

 יומיים קשים עברו על כל מי שסובב את הפועל רמת גן - עם שמונה משחקים ללא ניצחון וחמישה משחקים ללא שער זכות, נדמה היה שהדרך החוצה עבור המאמן היא בלתי נמנעת. בראיון נוקב בתוכנית "שישי ושערים", יושב ראש הקבוצה, עינב חזנוולד, כאב את המצב והבהיר את ההתפתחויות הצפויות בגזרת דני גולן: "מאוכזבים מהתוצאות ותבינו את המשמעות", כשאף הגדיל ואמר שחש תחושת בגידה מההתנהלות של הקבוצה לאחר ההשקעה הגדולה וכן מהתנהלות גולן עצמו שנאחז בתפקיד על אף התוצאות.

אולם דווקא לאחר שנראה היה שאין דרך חזרה ובורסת שמות המחליפים החלה להתגלגל ברחוב הספורטיבי, בהפועל רמת גן החליטו אחרת. בשיחות קדחתניות של חזנוולד ובעלי הקבוצה, יהודה דולינר, ניסו לחשוב על המהלכים שיבריאו את הקבוצה ויצעידו אותה קדימה. כשנדמה היה שכבר הוחלט שגולן לא ימשיך, החליט בעצה אחת עם חזנוולד, הבעלים, יהודה דולינר, לקיים שיחת טלפון מארה"ב עם המאמן על מנת לשמוע האם מרגיש שאכן מסוגל להוביל שינוי. שיחת הטלפון שינתה את התמונה כשדולינר פגש, לפי עדותו, מאמן נמרץ, מאמין שבטוח ביכולתו להוביל את הקבוצה לצמרת. השיחה שנמשכה לאורך שעתיים שינתה את התמונה עבור הבעלים שהחליט: דני גולן ממשיך. גם חזנוולד שהתבטא כנגד גולן, יישר את ההדורים עימו והביע את תמיכתו בהחלטת הבעלים.

בשיחה מארה"ב תיאר דולינר את התחושות: "אני מאמין בדני גולן ועומד מאחוריו. אני בטוח שהוא יוכל להצעיד אותנו לחוף מבטחים ולפלייאוף העליון". בהמשך הוסיף שהתרשם מהדרך המקצועית של הקבוצה על אף התוצאות וכעת כשלרשות גולן עומד סגל מלא לחלוטין, ההצלחות גם יגיעו. כעת יש לחכות ולראות האם ההחלטה לתת גב לגולן יעמוד במבחן הזמן או שמא הפסד נוסף יהפוך שוב את הקערה. בכל מקרה, להחלטה לתת גב יכולות להיות שתי השלכות: האחת היא שזו תתברר כניהול שקול ורציונאלי שיוביל להצלחה, או שמא מדובר בקרדיט מוגזם שיעלה לקבוצה בתוצאות העונה הקרובה.   

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הלכתי למשחק בשישי אחרי שנתיים.לא מכיר את המאמן ולא את השחקנים.הרמה היתה נמוכה להפליא מצד 2 הקבוצות,אבל הפועל ר"ג שלטו במשחק ובקלות רבה,במזל ראשון לא קיבלה 2 -3 שערים.המוזר הוא שהמאמן עשה 2 חילופים מגוחכים.הוא החליף את 2 השחקנים הכי טובים במגרש,מוזר.
2
דני גולן הצליח בכל מקום שאימן
(אורדון מהספארי: 12:11 16-11-2015)
בנצרת עילית כמעט עלה ליגה, באשקלון היה מקום 2-3 וגם שנה שעברה ברמת גן. צריך לתת לו לאמן. שקט תעשייתי לא יזיק

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?