משהו קטן וטוב

שחקני גדרה חוגגים (אלי שמואלי) שחקני גדרה חוגגים (אלי שמואלי)
לאחר שביססה את מקומה בצמרת בעונה שעברה, פתחה הפועל עירוני גדרה את העונה הנוכחית במומנטום אדיר כאשר הקבוצה נמצאת בראש טבלת ליגה ג' מרכז עם מאזן מושלם. סויסה: "גדרה זו משפחה"

משהו טוב עובר על הפועל עירוני גדרה. לאחר שבשנה שעברה הייתה בצמרת אך לא העפילה לליגה ב', התחזקו השנה במועדון במספר שחקנים נוספים ששידרגו את איכות הסגל והתוצאות בהתאם.

גדרה, שנמצאת נכון לעכשיו במקום הראשון בטבלה עם נאזן מושלם נראת כמו קבוצה שבדרך לשלוט על הליגה, כאשר מוביל את הקבוצה בחוד החלוץ המוכשר, ליאור סויסה, שכבש העונה כבר עשרה שערים ומוביל את טבלת הכובשים.

"אף אחד לא מדבר על עליה השנה" אמר סויסה והמשיך "יש את נורדיה ואת מודיעין ובליגות האלה שהכסף לא מדבר, אז יש הרבה מקום לניסיון ולמזל. בתחילת העונה אפשר למצוא שמונה קבוצות שרוצות לעלות ליגה, אנחנו באים נטו בשביל הכיף והמועדון. בכל עמדה במגרש אנחנו לא נופלים מאף קבוצה".

סויסה, שכבש אשתקד 21 שערים, התייחס לסגל שהורכב העונה ולחשיבות שלו כשחקן מוביל במועדון: "אנחנו רוצים לבנות בסגל שילוב של שחקנים עם ניסיון ושחקנים צעירים שיחד ירצו כמה שנים, אבל בשביל לעלות ליגה צריך לעשות יותר. מבחינתי אני בא לשחק ולא חושב כמה גולים אני אשים, ואם אהיה מלך השערים זה בונוס בשבילי".

כמו כן, החלוץ שהתאמן בתחילת העונה עם מכבי אשדוד, התייחס על הבחירה שלו להישאר בגדרה: "אני לא רואה את עצמי בקבוצה אחרת. דיברו איתי קבוצות מליגה א' ב' וג' אבל בחרתי להישאר כאן. אם הייתי רוצה הייתי הולך לליגה בכירה יותר, אני מקווה שיתמזל מזלי ויצא לי לעלות ליגה יחד עם הקבוצה ולעזור למועדון באהבה".

במחזור הקרוב תשחק עירוני גדרה נגד קרית עקרון בבית, ומבחינת המועדון מהשפלה, ניצחון יכול לבסס את הקבוצה בצמרת כבר בשלב כל כך מוקדם של העונה לתת לה את השקט הנפשי והמוטיבציה כדי להמשיך בשלהם.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?