הלם באשקלון: ג'אנלוקה מריה ברח מהארץ. קסנטיני: "נתבע אותו בפיפ"א"

יובל נעים. החלוץ הזר שלו עזב במפתיע יובל נעים. החלוץ הזר שלו עזב במפתיע
פרסום ראשון: שחקן הרכש הזר של אשקלון שהגיע בתחילת העונה ועליו ביססה הקבוצה את ההתקפה, עזב את ישראל ללא הודעה מוקדמת והותיר את הנהלת אשקלון המומים. איתן קסנטיני: "זו הפרת חוזה"

אם לסכם את פתיחת העונה עד כה של הפועל אשקלון, אז מדובר באכזבה. הקבוצה בה הושקעו תקציב רב, הונחתו בה שמות גדולים ברמת הליגה הלאומית ואותה מוביל מאמן מוכח כמו יובל נעים, לא מצליחה לשמור על יציבות וממוקמת במקום העשירי בלבד. אך אם לא הספיקו הצרות של הקבוצה, היום בבוקר (ד') הכתה את הקבוצה מהלומה גדולה עוד יותר. החלוץ הזר ההולנדי, ג'אנלוקה מריה, עליה ביססה הקבוצה את ההתקפה שלה בתחילת העונה, עזב את ישראל ללא הודעה מוקדמת.

השחקן הותיר את מפתחות הרכב והדירה שלו אצל אחד השחקנים שהעביר אותם להנהלת אשקלון שהיו המומים מהמהלך. לטענת השחקן, הוא נסע למולדתו על מנת לעבור בדיקות. אולם בקבוצה שהשקיעה כספים רבים מפתיחת העונה בטיפולים עבורו כדי שיעמוד בציפיות של הקבוצה ויוליך אותה לצמרת, מספרים על תחושת כפיות טובה מצידו. "הוא הלך בלי להודיע לאף אחד. מבחינתנו זו הפרת חוזה, נתבע אותו בפיפ"א. זה שחקן שהשקענו בו את מיטב כספנו", הגיב לאירוע יושב ראש הקבוצה, איתן קסטנטיני.

כעת בקבוצה שהמתינה לחלוץ זמן רב כדי שיחלים מפציעתו בציפייה שיסייע לקבוצה לצאת מהמשבר, יצטרכו ככל הנראה למצוא חלוץ חדש. גם קסטנטיני מבין שמהמלך הזה של החלוץ כנראה לא תהיה דרך חזרה: "לא רוצה לדבר עכשיו כי אני כועס. אבל קשה לי להאמין שהוא יוכל לחזור לשחק באשקלון", סיכם את דבריו.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דאעש
(המבין: 16:12 18-11-2015)
לבדוק אם לא הצתרף לדאעש
2
חלוץ חדש
(רובי: 16:55 18-11-2015)
יש להביא זר חדש בתפקיד אחר.ולהחתים חלוץ ישראלי כמו עידו אקסברד שלא מרוצה ממעמדו בקרית שמונה,חלוץ מתאים לאשקלון כמו כפפה.חלוץ רחבה מכונת שערים.בעזרת השם נעלה מקומות בטבלה ונילחם לעלייה לליגת העל.אני מאמין בקבוצה במאמן ובהנהלה.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?