השופט הוקפץ ליחידה במהלך המשחק והקוון נאלץ להחליפו

איתן תבריזי גילה תושיה איתן תבריזי גילה תושיה
בלעדי: אחד מהסיפורים המפתיעים ביותר היום באצטדיון טוטו בעכו. השופט במשחק ליגה ב' במשחק בין מכבי עכו להפועל בועיינה הוקפץ במהלך המשחק ליחידתו הצבאית. איגוד השופטים שעודכן בהתפתחויות אפשר לקוון להחליפו

הצופים היום (ו') במשחק בין מכבי עכו להפועל בועיינה במסגרת ליגה ב' נדהמו לגלות שלמחצית השנייה לא עלה שופט המשחק. במקומו עלה הקוון, עדן סגל, ששפט את המחצית השנייה בסיוע של קוון אחד בלבד.

מאחורי הקלעים, במהלך המחצית, התחוללה דרמה של ממש. השופט (שמו שמור במערכת) שירד לחדר ההלבשה בהפסקה גילה על מכשיר הפלאפון שלו עשרות הודעות ולפיהן עליו להגיע באופן מיידי בתוך מספר דקות ליחידתו הצבאית.

השופט צלצל למפקדו הישיר אשר יסביר לו את המצב תוך שהוא דורש ממנו באופן מיידי לעזוב את המגרש בעכו ולהגיע ליחידה הצבאית. בתוך דקות אחדות עודכן איתן תבריזי, הממונה על השופטים בליגות הנמוכות, על הסיטואציה שנוצרה במגרש בעכו.

תבריזי הנחה את השופט לעזוב מיידית את המגרש לטובת יחידתו הצבאית, ובמקביל הנחה את הקוון, עדן סגל, לנהל את המשחק עד לסיומו וזאת באמצעות סיוע של עוזר שופט אחד בלבד.

יצויין כי השיפוט של סגל במהלך המחצית השנייה היה ללא דופי. יחד עם זאת, בעקבות המקרה התקדימי שאירע היום, מתכוונים באיגוד השופטים להגיע באופן מיידי למסקנות הדרושות ולהפיק לקחים על מנת שמקרים דומים לא יתרחשו בעתיד.

לפיכך ומאחר באיגוד השופטים רשומים חיילים רבים ביחידות שונות, תערך בדיקה היכן מצויות הרגישויות על מנת למזער אפשרות של סיטואציה דומה בכדורגל הישראלי.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
צבא מטומטם
(גיא: 18:26 20-11-2015)
2
שהוא צריך להגיע תוך דקות אחדות..וסביר להניח שהמשחק לא הכי קרוב למקום מגוריו כי בליגות אלו אוהבים לשבץ צפון בדרום ולהיפך

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?