שישיה עם רחמים

עירוני נתיבות ידעה שלאחר ההפסד ליבנה במחזור הקודם רק נצחון בא בחשבון על כפר יונה ואכן חניכיו של אהוד כחילה לא איכזבו,הרשיתו שישיה לרשת כפר יונה ויכלו אם לא היו מרחמים על היריבה לסיים עם תוצאה גבוהה יותר.

עירוני נתיבות ראתה איך פתאום ברח לה המקום הראשון בליגה ואמש פגשה את עירוני כפר יונה למשחק של להיות או לחדול. חניכיו של אהוד כחילה פתחו מצויין ומהדקה הראשונה לא היה ספק מי תנצח במפגש.  בדקה ה -12 הגיעה הסנונית הראשונה כשאורן פחימה כבש בנגיחה לאחר שבישול של דיא אבועיאדה מקרן קצרה ו 0:1 מהיר לנתיבות.

 

אורן פחימה בא לחגוג עם כחילה(צילום:שי מוגילבסקי)

 

כפר יונה ניסתה לצאת קדימה אך אפילו לא הגיעה לכדי בעיטה לעבר אשר אלחרר שוער נתיבות. למעשה המצטיין במגרש במחצית הזו ובכלל במשחק היה שוער כפר יונה רועי ניסן שהציל מספר רב של שערים ובהפסקה 0:1 קטן לנתיבות שלא שיקף במאומה את הנעשה במגרש כשהתוצאה הייתה צריכה להיות גבוהה יותר.

 

 

דודו פלס(בתכלת)נאבק עם שי מכלוף מכפר יונה.(צילום:שי מוגילבסקי)

 

למחצית השניה עלתה נתיבות נחושה להגדיל את התוצאה ובדקה ה -57 עשתה זאת,עטאף אבו בילאל קיבל כדור במחצית המגרש ובמבצע אישי נהדר עבר ארבעה שחקנים והשאיר את דודו פלס לבד מול ניסן שוער כפר יונה ובהקשתה נפלאה מעליו קבע 0:2 ורץ לחגוג עם הקהל הרב שהגיע. לא חלפו 4 דקות ובניגוד גמור למתרחש בשדה קיבלה כפר יונה פנדל מאוד מפוקפק לאחר הכשלה ברחבה. שי כחלון בעט פנימה ומשום מקום רק 1:2 לנתיבות.

 

אבי מלכה מנתיבות ושי כחלון(בירוק)במאבק אווירי(צילום:שי מוגילבסקי)

 

השער נתן זריקת מרץ לשחקני כפר יונה שפתאום החלו לתקוף והגיעו לשתי הזדמנויות טובות בדקות 63,66 שהוחמצו ע"י קובי בדש ושי כחלון. בדקה ה-69 יצאה נתיבות מהמיני משברון שתקף אותה בעשר הדקות הקודמות וכבשה שוב כשאורן פחימה מבקיע לאחר מבצע קבוצתי ומבישול של דודו פלס.

 

עמית רצאבי מכפר יונה ואייל עבד מנתיבות(בתכלת).(צילום:שי מוגילבסקי)

 

אוהדי נתיבות באטרף.(צילום:שי מוגילבסקי)

 

בדקה ה -72 נתיבות כבר ב 1:4 הפעם דודו פלס מכדור חופשי מ 20 מטרים לאחר נגיעה של ערן בן הרוש שהסיטה לעברו את הכדור. בדקה ה -82 כבר 1:5 כשאורן פחימה רץ באחד על אחד מול בלם כפר יונה. רועי ניסן שוער האורחים עשה טעות חמורה ויצא לא טוב לכדור ופחימה באלגנטיות הקשית מעליו ונתיבות כבר מביסה ללא תנאי את כפר יונה.

 

אהוד כחילה מאמן נתיבות באקסטזה.(צילום:שי מוגילבסקי)

 

בדקה ה -87 הגיע הקינוח כשדרור ויצמן המחליף השתלט על הריבאונד ומקרוב קבע את תוצאת המשחק 1:6 לנתיבות שממשיכה להצמד למכבי באר שבע במירוץ לליגה הלאומית.

 

דרור וייצמן מצדיע וחוגג את השער השישי של נתיבות(צילום:שי מוגילבסקי)

 

רן מלכה(בתכלת)ועמית רצאבי מכפר יונה רוצים את הכדור.(צילום:שי מוגילבסקי)

 

שחקני נתיבות מודים לקהל בסיום.(צילום:שי מוגילבסקי)תגובות

+ הוסף תגובה
1
משחק מצויין שלנו
(נתיבות אימפריה: 13:58 28-03-2009)
משחק נהדר של הקבוצה במיוחד של עטאף שהיה מדהים.תודה על התמונות והסיקור תמשיכו כך!
2
אימפריה בתכלת!
(יסמאעל הניה: 20:33 28-03-2009)
לא יעזור לאף אחד לא לבאר שבע ולא ליבנה אנחנו עולים כמו גדולים!!!
3
פשש נתיבות
(דרומי מקומי: 13:05 29-03-2009)
פשש איזה כתבה קיבלתם עם בוק פרטי סחטיין!! אני בעד מכבי באר שבע אבל אם לא הם מאחל לכם בחום לעלות,בהצלחה!
4
יום שישי הוא יום הדין ורגע האמת :)
(דרור ויצמן: 22:22 31-03-2009)

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?