נעצרו: מגדל העמק הפסידה 0:1 לכרמיאל/צפת

שחקני כרמיאל חוגגים ניצחון יקר (ארנון לוי) שחקני כרמיאל חוגגים ניצחון יקר (ארנון לוי)
משחק רע לקבוצה של רפי בוסקילה הסתיים עם הפסד ראשון העונה. אופיר טקיאר כבש את השער היחידי במשחק והעניק לקבוצתו את 3 הנקודות היקרות

זה פשוט היה נראה לא טוב. מגדל העמק, שפתחה את העונה בצורה מופלאה, אירחה ביום שישי האחרון את כרמיאל/צפת במגרש בגבעת אולגה בעקבות שזרוע. עוד בתחילת השבוע, לאחר שנודע לאוהדים כי המשחק יתקיים בגבעת אולגה, התחילו לעלות ביקורות מאחר ומגרש הצר מימדים ישרת את הקבוצה של איציק בוזורגי.

האמת? האוהדים צדקו. שחקני כרמיאל היו עדיפים יותר, במיוחד בחצי הראשון, כשמרכז השדה השתלט כולו על ידי אהוד מערבי (מצטיין המשחק) ועדי אלישע. מהצד השני, מגדל העמק פשוט הייתה חלשה כשאף שחקן לא הצליח לשחזר את היכולת שלו שלמעשה הביאה את הקבוצה למקום הראשון.

היה מהבולטים במגרש. עדי אלישע (ארנון לוי)
מנגד, לשחקני כרמיאל בהחלט מגיעה יותר ממילה טובה. הקבוצה של איציק בוזורגי עמדה טוב על המגרש והצליחה לכבוש כשהגיעה למצבי ההבקעה.

פתיחת המשחק דווקא הייתה שייכת למגדל העמק לאחר שיותם כהן הצליח להגיע למצב בעיטה טוב ושחרר כדור ששפשף את המשקוף. בדקה ה-11 סהר דהן בניסיון ראשון שלח כדור מחוץ לרחבה שחמק ליד הקורה. בדקה ה-23 הגיע השער של כרמיאל, אופיר טקיאר בעט מחוץ לרחבה, מג׳די חלאיילה התמקם לא טוב והכדור עשה את כל הדרך לרשת, 0:1.

שחקני כרמיאל חוגגים יתרון (ארנון לוי)
החצי השני לא התאפיין בהרבה מצבים, אך שחקני מגדל העמק החלו להתעורר מעט ופתחו את המחצית השנייה טוב יותר כשהיא מנסה למצוא את שער השוויון אך ללא הצלחה. בדקה ה-70 עדי אלישע הרים כדור חופשי מצוין, מערבי עם תנועה לעומק פספס בסנטימטרים ספורים ואיבד הזדמנות טובה להבקיע את השני של קבוצתו.

4 דקות מאוחר יותר בן סימון שעלה מהספסל להופעת בכורה שלח כדור מצוין לאופק מלול שבנגיעה הוציא כדור רוחב לנדב אברה, האחרון בעט ממצב טוב אך הכדור שלו חלף מעל המשקוף. 5 דקות לסיום המשחק כרמיאל הגיעה להזדמנות נוספת, כדור עומק הוכנס לרחבה, קו ההגנה של מגדל העמק היה בטוח כי טקיאר נמצא בעמדת הנבדל, הדגל נשאר למטה והקשר השאיר בנגיעה למערבי שמחמישה מטרים הפציץ את השער, מג'די חלאיילה זרק את גופו ומנע שער ודאי.

קיבל הזדמנות אך לא הצליח למצוא את הרשת. אברה (ארנון לוי)
דקה לסיום המשחק, סהר דהן שהיה פעיל מאוד בחלק הקדמי, פרץ מצוין על הקו, האחרון ניסה להוציא כדור רוחב אך הגנת מגדל העמק הצליחה להרחיק.

בסיום, ניצחון יקר לקבוצה של איציק בוזורגי שמעניק הרבה שקט. מנגד, במגדל העמק יכולים לצאת מאוד מאוכזבים לנוכח התצוגה הרעה שהציגו כשכבר במשחק הקרוב (ש') מול הרצליה צפוי המאמן, רפי בוסקילה, לערוך מספר שינויים.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(כרמיאל: 11:54 22-11-2015)
בית ספר לכדורגל///////
2
אילן סוויסה מפריע מאוד
(תומר א: 17:59 22-11-2015)
3
ילה כרמיאל
(רפאל: 17:38 26-11-2015)
כרמיאל מתחברת ויש לה את השוער מס, 1 בליגה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?