בראשון לציון הוחלט: בינואר יצורף חלוץ

אופיר חיים. יקבל חלוץ נוסף בסגל בינואר אופיר חיים. יקבל חלוץ נוסף בסגל בינואר
מחאת האוהדים השפיעה? בקבוצה הבינו שיהיו חייבים לעבות את הסגל בו קיים חלוץ טבעי אחד בלבד. אחד מהשלושה: יוסף אבו לאבן, אז'וצקו אוגו או דור ג'אן, צפוי להצטרף בהשאלה בינואר

מפתיחת העונה, אנו עדים למחאת האוהדים נגד הנהלת המועדון על מדיניות היעדר החיזוק. בקבוצה מעיר היין עמוסת הצעירים הכשרוניים כנראה הפנימו את המסרים והבינו שכדי להיאבק בצמרת יהיו חייבים להתחזק בחלוץ נוסף, שכן החלוץ הטבעי היחידי בסגל הוא עדן שרם. בקבוצה אומנם שבעי רצון משרם, אך בצוות המקצועי קיים חשש שייפצע ויותיר את הקבוצה ללא חלוץ.

לכן השבוע הבעלים, אייל ברקוביץ', בשיתוף המאמן, אופיר חיים, החליטו בעצה אחת שבינואר יצרפו חלוץ טבעי נוסף שיעבה את הסגל. בקבוצה סימנו כרגע שלושה שמות, עימם נעשו כבר מגעים ראשוניים, כשהמטרה היא לצרף רק אחד מהם בהשאלה.

הראשון הוא יוסף אבו לאבן, חלוצה של הפועל רעננה, שזוכה למעט קרדיט תחת חיים סילבס, כשערך רק שתי הופעות העונה בהן עלה כמחליף ולא כבש. אבו לאבן בן ה-23 הוא תוצר מחלקת הנוער של הפועל באר שבע, כשהעונה הטובה ביותר שלו עד כה הייתה בעירוני רמת השרון בליגת העל, בה כבש חמישה שערים בחצי עונה.

השם השני שעלה הוא חלוצה הניגרי בן ה-19 של עירוני קריית שמונה, אז'וצקו אוגו, החלוץ שבעונה שעברה כבש בקבוצת הנוער של המועדון תשעה שערים, נחשב להבטחה גדולה, אולם טרם הותיר חותם בליגת העל. איזי שירצקי מעוניין שהחלוץ יצבור ניסיון ודקות משחק רבות יותר ולאור יחסיו המצוינים של הבעלים עם אייל ברקוביץ', עלתה האופציה שהחלוץ יושאל לכתומים מעיר היין.

השם השלישי שהוזכר הוא דור ג'אן, חלוצה של הפועל עכו. ג'אן נחשב בצעירותו לכשרון גדול במחלקת הנוער של מכבי תל אביב, אולם בקריירת הבוגרים עדיין לא הותיר חותם כשבעיקר נע ונד בין קבוצות, ביניהן מכבי תל אביב, הפועל פתח תקווה, קריית שמונה אליה הוא משויך כיום וקבוצתו הנוכחית, הפועל עכו. העונה רשם רק שלוש הופעות, בהן לא כבש.

בעניין אחר, בקבוצה מתכוננים במרץ לקראת משחק הליגה ביום שני נגד בית"ר תל אביב רמלה. אופיר חיים נאלץ להתמודד עם החסרון של שני המגנים הימניים שלו, עבד אל חלים פרוג'ה ועידן כהן, שיעדרו תקופה ארוכה. מי שצפוי למלא את החסר הוא תומר ששונקר, שיתפוקד כמגן ימני, כשאופיר חמו יחליפו בקישור. גם אופציית שילובו של שחקן הנוער, רועי לוי, נשקלת.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא יעזור לכם,עשיתם קומבינות..
(אוהד עירוני טבריה: 21:00 22-11-2015)
בעונה שעברה עם נצרת עילית אתם לא תצליחו.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?