עוד חוזר הניגון? בית שאן מותחת פנים

חיים לוי (אבי רביבו, בסט בול) חיים לוי (אבי רביבו, בסט בול)
הפועל בית שאן חוזרת לימי תחילת העונה בהם קצב החלפת השחקנים היה מטורף. תומר שריקי קיבל הודעת שחרור כמו גם רן קוז'וק שכרגע נשאר שחקן בית שאן בעקבות החוזה עליו הוא חתום. שלומי מראד ובר איבגי בדרך?

הפועל בית שאן עברה יום סוער במיוחד. הקבוצה של חיים לוי מצויה בקשיים כלכליים לא קלים ובהנהלת המועדון היו חייבים לשחרר שחקנים כדי לעמוד בהתחייבויות הכספיות. שני השחקנים שקיבלו את הודעת השחרור הם תומר שריקי ורן קוז'וק. בעוד ששריקי קיבל בהבנה את השחרור, הקשר צפוי להשאר בבית שאן למרות הכל.

קוז'וק חתום על חוזה עם סעיפים שיאלצו את בית שאן לשלם לקשר את החוזה עד סיום העונה. במועדון מקווים כי הקשר ימצא קבוצה אחרת שתממן לו את החוזה וככה יוכלו בבית שאן לפנות את התקציב. יחד עם זאת, בימים הקרובים שחקנים נוספים צפויים לקבל הודעת שחרור דומה לזו שקיבלו שריקי וקוז'וק.

יחד עם השניים ששוחררו, בבית שאן מקווים לראות כבר בימים הקרובים את שלומי מראד ובר איבגי חוזרים לשורותיהם. השניים, שלא מסתדרים בעירוני טבריה, צפויים להצטרף לקבוצה של חיים לוי כאשר החוזה של איבגי צפוי להגיע ממקור די מפתיע - אוהדי הקבוצה שמוכנים להשקיע כספית כדי לראות את המגן שוב לובש את המדים הכחולים.

בנושא אחר, מי שחזר להתאמן הוא המגן, זיו סויסה. בשבועיים וחצי האחרונים נעדר סויסה מאימוני הקבוצה והיום (א') חזר באופן רשמי לשורות המועדון ויהיה שוב חלק מסגל בית שאן.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?